Mój ogród cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Karolinko i Ty piszesz,że to Twoje pierwsze wianuszki w życiu ?
Taki dar się marnował ... ;:131
Bardzo bym Cie prosiła abyś w wolnej chwili podrzuciła mi link bo te gazety jako podkład do wianka bardzo mnie zaintrygowały.
Zawsze robię z pędów dzikiego wina lub innych a ich trwałość to przynajmniej 3 lata pod chmurką. Leżą na pomniku na cmentarzu i mam te okresowe dekoracje na działce.
Te w domu znacznie dłużej .
Szczęśliwej podroży życzę i udanych imprez.
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Jolu, Asiu, Renatko 1, Renatko 2, Krysiu ;:196
Dziękuję ślicznie za pochwały wianuszka. Poszedł z dobre ręce :wink: , a raczej na dobre drzwi.

Co do wyjazdu, to zdjęcia Wam obiecuję. Ale na razie im bliżej tym bardziej się boję podróży. Nie lotu, turbulencji czy innych tego typu rzeczy. Ale samego poruszania się i zachowania na lotnisku. Boję się, że się pogubię :roll: . No ale nic. Mówię sobie, że setki tysięcy ludzi latają codziennie i żyją. I każdy z nich miał pierwszy raz. A obsługa na lotnisku jest po to by mi pomóc:P.

Przygotowania świąteczne pełną parą. Jedno ciasto - makowiec właśnie stygnie. Wczoraj posprzątane na błysk, dekoracje zrobione. Co roku ucinam z ogrodu jakieś gałązki i przywieszam na nich suszone plastry pomarańczy, bombki. A w tym roku doszły jeszcze ręcznie robione ozdoby z masy solnej.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Jutro mam zamiar coś stworzyć świątecznego przed wejściem do domu. No i ubrać choinkę. Pierwszy raz w moim życiu żywą:). ;:333 ;:204 Wiem, aż wstyd.
A dziś nawet starczyło czasu na przekonanie się na własnej skórze o szale przedświątecznym. Dużo się o tym słyszy, ale nie dawałam temu wiary. Ale zwracam honor - w galeriach masakra:). Jak szybko zajechałam tak i wyjechałam. A że nie byłam po nic konkretnego to nie widziałam przeszkód:).
Miłych dalszych przygotowań w tych ostatnich dniach!
A kto do pracy - niechaj mu czas szybko w niej płynie!
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Karolinko, Ty też na Święta wybywasz z domku, tak jak i ja , życzę Ci więc dużo radości i wspomnień z tej wyprawy a także szczęśliwego do nas powrotu.Wesołego Alleluja i szampańskiej zabawy sylwestrowej. ;:168
Bardzo oryginalne stroiki ;:215
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Karolinko czy ja dobrze zrozumiałam wylatujesz dopiero po świętach na sylwestra?
Zyczę Ci wspaniałych świąt w gronie najbliższych. Szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz szczęśliwego powrotu .
Stoiki ;:215
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Ozdoby z masy solnej świetne.
Co do lotu, nigdy nie leciała a więc wiem co czujesz, chyba też bym była w ogromny stresie, wszystko przede mną :wink:
Jutro ostatni dzień w pracy a później świętuję ;:138
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Stasiu dzięki. P.S. Chyba jeszcze tego nie zobaczyli ;:204

Alu, tak, lecę w sobotę. Święta z najbliższą rodziną w domu, inaczej sobie nie wyobrażam. Dziękuję za życzenia.

Aga dzięki. Też nie leciałam, a lot samolotem to jedno z moich marzeń. Więc czego się bać. Ale to silniejsze ode mnie:).
Życzę więc, by czas w pracy śmignął Ci piorunem:).

I oto mamy dwa ostatnie przedświąteczne dni:). Chyba najintensywniejsze, ale też ulubione. Pewna aktorka we wczorajszym wywiadzie mówiła, że całe to przedświąteczne umęczenie i urobienie sprzątaniem, gotowaniem jest jakimś misterium. I bez nich nie byłoby dla niej Świąt. Chyba dla mnie też:).
Więc czekam na choinkę i czas ją stroić. Sernik ukręcić. I odkreślić listę spraw do zrobienia z malutkiej listy, by o niczym nie zapomnieć:).
A na deser - przedświąteczna kawka z przyjaciółką. To idę, bo jeszcze się nie wyrobię.
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Wyrobisz się wyrobisz, przecież już nie dużo zostało do zrobienia.
Faktycznie coś w tym misterium przygotowań jest, gdybym całkowicie szła na gotowe nie byłyby to już te same święta, nie byłoby tego panującego nastroju, tych zapachów które przenikają dom.
Miłego dnia :wit
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Starałam się dyskretnie wpleść w tekst. ;:306 ;:333
Wracaj cała i zdrowa, bo wiosna za rogiem. ;:15
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Aga no jakby mnoży się pracy. Zwłaszcza, że choinka była ubierana dwa razy, bo....przewróciła się biedaczka :;230 . 2 h ubierania, poodkurzane igły i pojechałam do miasta na spotkanie. Wracam - leży:).
I od nowa zabawa:). Ale stoi w rogu, obstawiona:). Kształt ma jaki ma, ale wiecie - darowanemu konikowi nie zagląda się w zęby :wink: .

Obrazek

Stasiu no masz racje. Ta już zaraz:).
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Kochani w wielu wątkach zawitałam z życzeniami. Niektóre jeszcze są, inne już nie:).
Dla każdego z Was najlepsze życzenia!
Wspaniałych, wyjątkowych i spokojnych Świąt w gronie bliskich osób. W otoczeniu miłości, przyjaźni i szczerości.
A zbliżającego się Sylwestra spędźcie najlepiej i najpełniej jak umiecie. A w Nowym Roku spełniania wszystkiego co wytęsknione i oczekiwane.

I do spotkania, w Nowym 2014 roku!
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Karolinko Twoje przeboje z choinką doprowadziły mnie do łez ... trak się uśmiałam . Zapamiętasz ten dzień na długie lata i wspominając go też będziesz się śmiać.
Szczęśliwej drogi w obie strony i do wirtualnego spotkania w Nowym Roku 2014.

Posty z życzeniami świątecznymi znikają bo wątki są czyszczone. Do tego typu wpisów przeznaczono personalne i specjalnie utworzony
wątek pt. Boże NARODZENIE 2013 - Życzenia >> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=1&t=72114
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Witajcie prosto z Norwegii w ten ostatni dzien starego roku.
Wszystkiego dobrego w Nowym!

Norwegia zachwyca krajobrazami, ale i przeraza swoja dzikoscia :wink:. Rzeki, jeziora, morze i firody. Dnia nie ma tu za duzo:). No i co najwazniejsze - nie zaobserwowalam tu ogrodkow. Male, urocze i kolorowe drewniane domki. A wokol tylko trawniczek ;:224
Kilka zdjec:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. Przepraszam za brak polskich liter, ale na tutejszym sprzecie ich nie maja:)
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój ogród cz. 2

Post »

Ślę sylwestrowe buziaki i dziękuję za namiastkę Norwegii na fotografiach ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”