Moje ogródkowe zmagania cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Lulek, nie przesadzasz z tą abstynencją forumową? Odezwij się ;:145
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu gdzie jesteś ;:303
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Dziewczyny, jakie to miłe że jeszcze o mnie pamiętacie ;:196
Czasu nie mam ostatnio w ogóle-nawet na zaglądanie. W dodatku stała się rzecz nie możliwa i wywaliłam mojego Małża na przymusowy urlop-SAMOLOTEM!!!!!
Po wielu latach nie latania(fobia) w końcu się udało. Już planujemy wspólny wyjazd Sylwestrowy :heja. A póki co mam masę swoich obowiązków i mojego eMa również podaczas jego nieobecności-na szczęście już w niedziele wraca.
Na środku ogródka mam ogromną plamę po basenie, który nabył M z młodszą córą. Pojechali po basenik do pluskania, a wrócili z takim 104x400 ;:124, jednak było warto poświęcić trawnik. Dzieciaki były przeszczęśliwe.
Czekam z niecierpliwością na cebule tulipanów, czosnków, pierwiosnków....Zostały już wysłane ;:333
Ponad to wszystko rośnie w oczach, aż trudno uwierzyć.
Muszę wracać do pracy. Pozdrawiam Was serdecznie :wit Mam nadzieję, że niedługo znowu będę miała nieco więcej czasu.
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Trawnik się zregeneruje, fajnie, że dzieciaki były zadowolone.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Madziu cieszę się że się odezwałaś...ogarnij wszystko i wracaj do Nas ;:168
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Fajnie że się odezwałaś :wit
Ty masz dar przekonywania ;:oj Dopiero słyszałam że za żadne skarby samolotem ;:306 A tu taka niespodzianka. A ty kiedy wypoczniesz?
Awatar użytkownika
OLUNIA
500p
500p
Posty: 585
Od: 11 sty 2012, o 12:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Hej Madzia ;:196
Ty masz podobnie do mnie chroniczny brak czasu .Jak już szkoła ruszyła to dla mnie doba powinna liczyć przynajmniej 12 godzin więcej :)
Z tą plamą po basenie też niestety się zmierzyłam ,ale muszę Cię zmartwić ...Iwonka pisze ,że się zregeneruje,a ja już wiem ,że nie.Musiałam zwertykulować to miejsce zasiać trawę i przysypać ziemią .Już łądnie odrosła ,ale niestety to nie to samo co ta którą mam.Mam nadzieję ,że się zagęści bardziej i wzmocni w przyszłym roku :wit
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Ale mam refleks, juz 6 strona a ja sie dopiero znalazlam :;230 Ale tez jakos cierpie na braki czasowe - dobrze ze sie odezwalas u Joli, bo bym nawet sie nie zorientowala ze gdzies Ciebie wcielo na dluzej.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Kurcze nie dość, że poniedziałek, to w dodatku taki rozmemłany...nie cierpię takiej pogody :!:
Gonię w piętkę od jakiegoś czasu i chyba zaczynam być zmęczona. Cieszę się za to bardzo z powrotu eMa-powiedział, że ostatni raz pojechał bez nas ;:196
Iwonko trawnik musi się zregenerować, bo inaczej 3/4 jego powierzchni będzie straszyło :!:
Aguś nie wiem kiedy ja się ogarnę. Pracy dużo, po pracy też dużo do zrobienia...od rana do późnego wieczora w zasadzie coś robię, a teraz jeszcze mi się dziewczyny pochorowały ;:124
Jolu nawet nie wiesz jak się cieszę, że udało mi się go namówić, ale trwalo to ponad 4 miesiące. Chyba mu na dobre przeszło nielatanie. Po 6 latach bez normalnego urlopu chyba się zmęczył i zaczął doceniać uroki wypoczynku. Sylwester odpada jak wcześniej wspominałam, bo w tym roku ferie od 14go lutego, więc pewnie wtedy ruszymy w świat i to będzie mój odpoczynek. Wcześniej, czyli w Mikołajki robimy dziewczynkom niespodziankę i tego dnia rano zwlokę je z łóżka na lotnisko, a w planach lot do Laponii do wioski św.Mikołaja, jazda zaprzęgiem psim i wizyta u reniferów. Już w sierpniu wykupiłam wycieczkę-trwa 1 dzień, więc jak znalazł. Mam nadzieję, że im się spodoba Mikołajkowy prezent. Sama się nie mogę doczekać tego wyjazdu ;:224
Olu w końcu trawnik się zregeneruje i wyrówna. Zastanawiam się tylko, czy jest sens w jego naprawianiu, bo zapewne za rok w tym samym miejscu stanie ten sam basen :roll: Jeśli chodzi o długość doby, to zdecydowanie powinna być dłuższa...o tak :!:
Jula jak fajnie, że jesteś ;:196 . Ja też mam braki w czytaniu, oglądaniu...nie mówiąc o prowadzeniu własnego wątku. Aaaach...życie :!: Jednak wolę być zalatana niż cierpieć na brak zajęć ;:108
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5120
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Dobrze, że znalazłaś chociaż chwileczkę na odstresowacz forumowy :wink:
Może zima będzie troszke więcej czasu
A do Laponii to sama bym z chęcią bryknęła, pomimo że moje pociechy dorosłe, w ramach prezentu :;230
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Zdrówka dla dziewczyn a dla mamy chwili spokoju ;:168
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Ale miałaś fajny pomysł z tą Laponią, będą zachwycone. Mój to już za stary koń na takie akcje ;:306
To teraz czekamy na zdjęcia z ogrodu i szczegółowe relacje ;:224
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: moje ogródkowe zmagania cz.4

Post »

Cześć Madzia!
U mnie też i z czasem i nastrojem kiepsko... spoglądam na ogród przez okno i nic mi się robić w nim nie chce, a cebulowe czekają na posadzenie, nie wspominając o przesadzaniu i dzieleniu bylin. Nic to, może błyśnie słonko a wraz z nim przyjdzie energia.
Wycieczka do Laponii to świetny pomysł i choć sama jestem ciepłolubna, to chyba chętnie odwiedziłabym to miejsce. Dziewczyny będą zachwycone!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”