Marpy kwiatki i rabatki..CD

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Maryniu, mój M podobnie, w necie przepisów szuka, notuje w 'kapowniku', a jak mają nas dzieci odwiedzić, to się popisuje kulinarnym kunsztem ;:36 Muszę przyznać, że gotowanie mu świetnie wychodzi. Zawsze też coś od siebie dorzuci do garnka, ma do gotowania smykałkę .....szkoda, że nie ma na co dzień na to czasu, ale może to i lepiej, bo bym się pewnie w drzwiach nie zmieściła ;:306
Ostatnio zrobił torcik Rafaello z przepisu w necie i znów mu się udało, a mi w bioderkach przybyło, więc go poprosiłam, żeby dał sobie spokój z takimi pokusami, bo przecież żal wywalić, a nie ma kogo wyczęstować, dzieci mi się po świecie rozjechały, więc do jedzenia tych smakołyków jesteśmy tylko we dwoje ;:129
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Piękny kolorowy ogród, było bardzo przyjemnie po nim pospacerować. Będę częściej zaglądać. :wit
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Toteż moje zostawię w półcieniu, za maleńkie aby je na słońcu hartować. Mam wielką nadzieję na takie wielkie kępy za kilka lat- chyba, że nie wytrzymam i kupię już u uczciwego sprzedawcy macając ręką... ;:306
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Witam wpisuję się bo umknął mi nowy wątek i mam już 5 stron zaległości ale zaraz to nadrobię:)
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Maryniu, jak ja kocham ten Twój busz, czuję się jak u siebie ;:306 tylko roślinki jak by inne. ;:306
Hostowisko i Hakonechloa do tego żurawki miodzio ;:138
Fotki widoczkowe takie baśniowe ;:215 Aż szkoda, że te nasze grajdołki takie maleńkie i przez lata wypełnione po brzegi. ;:145
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11286
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Elu miło,że wpadłaś ;:196 Ty masz dobrze ;:173 ... mój M jedynie pomaga mi zawsze przygotować produkty, obiera , kroi, no i zmywa na bieżąco to co ja "naprodukuję" w trakcie roboty...zmywarki się nie dorobiłam bo na 2 osoby nie widzę takiej potrzeby.. ;:131 U mnie z nadwyżkami nie ma kłopotu bo dzieci na swoim ale w pobliżu i jak coś robię extra to częstuję u siebie a nadwyżki dzielę po równo na wynos... :D czasem udaje się coś zamrozić i w razie czego jest jak znalazł! Specjalną miłością do kuchni nie pałam ale jak trzeba to się bardzo staram! :heja

123katex - serdecznie witam nowego Gościa miło mi,że się podobał mój ogródek i zapraszam jeszcze w odwiedziny ! ;:100

Stasiu ;:168 miło mi bardzo! Grajdołki nasze małe i wypełnione . Nowe rośliny przybywają bo teraz tyle nowości i wiele chce się mieć ale sił nie przybywa i powoli zaczynam się " rakiem" wycofywać...i zaczynam iść na łatwiznę , żeby się nie zaharowywać ...Cieszę się,że Ci się moje widoczki podobają! :)

slimak900 ;:196 rzeczywiście dawno Ciebie nie było , witam serdecznie i zapraszam!

Ewciu w ;:168 - tak, daj im szanse w półcieniu i zapomnij..one wymagające nie są jak się zadomowią to będziesz się jeszcze nimi cieszyć! Czasem naszą nadgorliwością tylko szkodzimy roślinom ...wiem to z własnego doświadczenia ! Doglądaj ale z dystansem... ;:306

Mój ogrodowy mix..cd Obrazek


Obrazek

trawy i trawki uwielbiam...
Obrazek

Obrazek
goryczkowy zawrót głowy..
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wypatrzyłam pierwszy kłos rosplenicy :) ...........trzcinnik
ObrazekObrazek

jedno z moich hostowisk czeka rewolucja przesadzania tylko jak się do tego wziąć!!! ;:7
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn... :heja
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Widziałam gdzieś taki przepis, pewnie spróbuję :wink: Na razie trzeba by pozbierać ogórki ;:306 Jakoś się rozleniwiłam...
Też się noszę z myślą o rozsadzeniu roślin na hostowisku. Trochę mi żal, bo rosną w idealnym miejscu, drugiego takiego nie mam, ale się po prostu nie mieszczą.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Hostowisko super :D
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6344
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Maryniu pogubiłam się w gąszczu roślin, zadyszki dostałam i oczopląsu, potrafisz aparatem wydobyć piękno najmniejszej roślinki, jesteś artystką pod każdym względem ;:215
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

U Ciebie to wcale tych upałów nie widać.
Mnie się nawet nie chce zdjęć robić, bo prawie nie ma co fotografować.
Kwait zakwitnie i prawie zaraz zostaje zasuszony,. :roll:
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11286
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Ewciu ;:97 - u mnie też to miejsce jest dla nich idealne ale już się nie mieszczą choć miejsce w cieniu pod rozłożystą jabłonką ,/ utrzymywana tylko ze względu na cień,który daje/ było idealne jako cienisty kącik wypoczynkowy na takie dni jak teraz ;:7 coś mi świta,żeby przywrócić to miejsce chociaż częściowo... ale kto mi to zrobi???? :? A ogóreczki w musztardzie są super i przepisy także! Koniecznie zrób choć na próbę ..u mnie ogórki już definitywnie padają...

Dorciu - ;:196 miło,że wpadłaś ! Hostowiska swoje lubię ale się postarzały... ;:131

Marysiu mar33 - jesteś bardzo miła! Chyba pierwsza Twoja wizyta u mnie i tyle miłych słów ;:180 ,którymi zrobiłaś mi ogromną przyjemność... ;:196 Wpadnij jeszcze ...spokojnie i bez zadyszki :)

Gosiu i Ciebie witam serdecznie ;:196 My podlewamy codziennie i codziennie zabieram aparat bo masz rację rośliny rozkwitają i błyskawicznie znikają...szkoda , takie ulotne te chwile... ;:131 .Ja tam zawsze coś znajdę ;:204 do pstryknięcia... bo wtedy jestem w swoim żywiole na szczęście obiektów mi nie brak ! :heja

Bardzo dziękuję wszystkim moim Gościom a szczególnie tym, którzy przy tej okazji kilku słów nie pożałują... ;:79

Mój ogrodowy mix..cd Obrazek

w moim ogródku przy moim wsparciu roślinki dzielnie znoszą te upały choć chciałoby się aby wolniej przekwitały ;:173 ...ale narzekać na każdy zżółknięty listek czy źdźbło trawy nie będę ...każdy by chciał mieć idealnie ale tak się nie da...jest jak jest.. :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
rozchodniki ruszają
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn...
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Masz tyle roślin i kwiatów, że pewnie wytworzył się swojski mikroklimat dla nich i tak świetnie rosną nie odejmując Ci starań o kwiaty :) Ta jasna lilia w cętki ;:167
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Marpy kwiatki i rabatki..CD

Post »

Oczopląsu, oczopląsu, mi to szczęka wypadła, musiałam pod biurkiem szukać ;:215 ;:215 ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”