Ogrodowy bałagan

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
cashmir1975
100p
100p
Posty: 140
Od: 26 kwie 2013, o 10:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

Dawno nic nie pokazałam, zatem dziś mój tegoroczny nabytek :) Passiflora, nie pamiętam niestety odmiany, ale zakwitła u mnie. Na razie jednym kwiatkiem, ale wszystko przed nią :)

Obrazek
pozdrawiam wszystkich ..Tamara
Awatar użytkownika
cashmir1975
100p
100p
Posty: 140
Od: 26 kwie 2013, o 10:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

Z rozpędu moje wysiane roślinki :) Wiem, że to nie pora na wysiewy, ale sumie tak gorąco, że w szklarence wszystko kiełkuje jak dzikie :) Więc postanowiłam wykorzystać tropikalne warunki i trochę wieloletnich roślin posiać :)

Obrazek Obrazek
Obrazek
pozdrawiam wszystkich ..Tamara
evastyl
1000p
1000p
Posty: 1933
Od: 13 sie 2009, o 18:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

Dwa ogrody to faktycznie jest co robić ...M nie chętny do niektórych prac przejdzie mu jak zobaczy jak to wszystko ładnie rośnie i kwitnie . Mój na samym początku mi pomagała jak doprowadzaliśmy działeczkę do porządku ...kupił sobie nawet kilka drzewek ale teraz przeważnie chodzi i podziwia albo wyjada z warzywnika ...no i no stop coś przycina .
Awatar użytkownika
cashmir1975
100p
100p
Posty: 140
Od: 26 kwie 2013, o 10:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

No fizycznie nie da się prowadzić dwóch jak normalnie jeszcze sie pracuje itd więc na wieś wędrują drzewka owocowe i krzewy...a w mieście to co wymaga doglądania:) A dla mojego M to rośliny za długo rosną i brak mu cierpliwości, do sklepu to pójdzie kupi i ma...a tak trza czekać. Ale za to buduje wędzarnie. Więc może kiedyś coś z niego wyrośnie... :wink:
pozdrawiam wszystkich ..Tamara
evastyl
1000p
1000p
Posty: 1933
Od: 13 sie 2009, o 18:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

Wędzarnia dobra sprawa mój M też bardzo chciał ale nie ma na nią miejsca a tak naprawdę to z jedzeniem to u niego na bakier ...nawet za grillem już nie przepada , więc raczej była by mało używano on z mięs to najbardziej warzywa lubi :wink:
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

Witaj Tamaro :wit Passiflora przepiękna :D
Pięknie kiełkują Ci wieloletnie roślinki
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
cashmir1975
100p
100p
Posty: 140
Od: 26 kwie 2013, o 10:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogrodowy bałagan

Post »

Dzięki Paulii, mam ten problem, że najbardziej lubię siać, problem jest jak to wyrośnie i trzeba rozsadzać i dbać o to ;) Teraz mam do zagospodarowania taką część podwórka firmową więc potrzebuję trochę roślinek... a tak już mam niskim kosztem ;)
evastyl masz dobrze, mój M to z jarzyn najbardziej lubi ketchup i czekoladę ...ale mam w planach wędzenie rybek i twarogu od którego można się uzależnić ;)
pozdrawiam wszystkich ..Tamara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”