Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
D-M
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1151
Od: 16 lis 2009, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Post »

Renia zawieszka ;:215 mi się też rózne rzeczy podobają a gdy się sama za nie biorę to już mi się to przestaje podobać no cóż nie każdy ma talent w rękach :roll:
Ty kosz chcesz malowac a ja taboreciki na biało :wink:
a ogród jaki masz czyściutki :shock:
Ostoja spokoju...
Pozdrawiam Daria
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Post »

Witaj Reniu ;:196
Przez ta moja nieobecność widzę jak wiele mi umknęło... Reniu Twój ogród w jesiennej szacie wygląda fantastycznie! Jest tak czyściutko i kolorowo... chyba spędzasz tam każdą wolną chwilkę :D Twoje różaneczniki zrobiły na mnie ogromne wrażenie, są katalogowym okazem- brawo! Zawieszka genialna, uwielbiam takie cudeńka...
Reniu a z córki musisz byc dumna przeogromnie... wiem co to znaczy, serdeczne gratulacje dla niej i dla Ciebie oczywiście!!!
Wspaniałe masz dziewczyny! Uwielbiam ludzi z pasją... uważam, że życie bez pasji to jedna z największych krzywd w życiu...
Buźka!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Post »

Zdolniacha.
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Post »

Renia czy to u Rojka zakupy detali dokonałaś? Ciekawy ten berberys też miałam pytać co to jest. Czekam na różankę równie ciekawa jak inni :wink:
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Post »

Widzę,że wciąż uwijasz się w ogródku i tworzysz nowe rabatki ;:215
Jak kwitną te rh z Biedronki?Też mam kilka i najszybciej rośnie biały i fioletowy:))

Córcia odważna ;:63 ;:63 ;:63 Gratulacje ;:108
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Mój zielony kwadrat cz.4 :)

Post »

Kochani!
Nadszedł listopad, chociaż pogoda za oknem słoneczna, niebo błękitne, ale mamy już jesień a zima zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio popołudnia udało mi się spędzić w domku i odkryłam plusy takiej pogody........mogę odpocząć. W sezonie chodzę jak nakręcona....ogród....ogród... a teraz mogę odpocząć, nie muszę się śpieszyć i co ważne, nie nakręcam się różnymi planami :lol:
Z ogrodowych prac zostały mi do zrobienia tylko kopczyki różom i miałam przekopać ziemie pod placyk, ale nie wiem czy uda mi się to zrobić, jakoś chęci do prac ogrodowych mi przeszły.... :roll:

Asiu, powiem ci, że RH z B. rosną mi najładniej. Krzeki są zdrowe i całe obsypane kwiatami :D Biały kupiłam w Aldiku i jakoś nie umie dojść do siebie, jeszcze mi nie kwitł a mam go już trzeci sezon :roll:
Dziękuję w imieniu córy!

Ewciu u Rojka nic nie kupiłyśmy, nie było na czym oka zawiesić ;:185 Wszystko kupiłam na Rybnickim rynku .Co do różanki, to róże już mam wybrane, pozostało mi czekać do wiosny :D
Buziaczki.

Beatko dzięki ;:196

Grażynko, kochana, nie szkodzi, że coś ci umknęło, byłaś potrzebna gdzie indziej ;:168
Troszkę się podziało na ogrodzie, ale to już koniec, reszta prac poczeka do wiosny.
Liście z drzew już wszystkie spadły, więc mogłam pograbić trawnik, chociaż już tak ładnie nie wygląda :lol:
Co do córki, to w niedziele ma kolejne zawody :wink: Tobie udaje się troszke pojeździć?
Ja w wieku moich córek nie miałam żadnej pasji....niestety . Brakowało mi czegoś, czułam się niespełniona..... Dzięki Bogu, teraz mam swój ogród i jest to moje lekarstwo na wszystko :D
Pozdrawiam.

Dario, mam tak samo ;:108
Zawieszkęwidziałam u Iwonki i bardzo mi sie spodobała.....a moja .....to już nie to samo uczucie. Dziwne to jest, prawda? Ale ciesze się, że ją mam :tan Wczoraj już pomalowałam kosz , czekam, aż dobrze wyschnie i muszę jeszcze coś wykombinować ze skórzanymi paskami, są brązowe i wcale nie pasują do białego :roll: Taborety udało ci się pomalować?
Miłego poniedziałku.

Iwonko jak najbardziej, Agnieszce podziękowania się należą :D
Silnej woli przy takich zakupach nie mam, jedyne co mnie powstrzymuje, to cieńki portfel :;230

Aguś, jeszcze raz dzięki ;:196

Reniu już pare liści leży na trawniku :;230
Buziaczki.

Ewiczko dziękuję ;:196
Lubie chodziś po takich sklepach .
Pozdrawiam.


Zostawiam Wam pare fotek róż
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Prosze Moderatorów o zamknięcie wątku
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”