Początki mojego ogrodu

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Kurczę, zazdroszczę !
My z mężem planujemy gdziekolwiek jechać i zobaczyć jak brzdąc podrośnie. Teraz pakować 2,5 latka w auto czy samolot to samobójstwo :P
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
1Kasia1
100p
100p
Posty: 194
Od: 1 lut 2016, o 17:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mateusz widok ulicy straszny! Taki goły i łysy, bez drzew, krzewów. Same domy :( U nas jest ładniej. Natura przeplata się z budowlami. Gdyby zadbać jeszcze o czystość i estetyczne wykończenie, byłoby super!
No, ale Ty tam w innych celach :) Więc niech się darzy i wracaj jak najszybciej :D
Pozdrawiam - Kasia :)
Dom w Lukrecji z ogrodem
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Gdzieniegdzie naprawdę piękne widoki, u nas też są brzydsze i ładniejsze miejsca, to normalne...

drakka pisze:Kurczę, zazdroszczę !
My z mężem planujemy gdziekolwiek jechać i zobaczyć jak brzdąc podrośnie. Teraz pakować 2,5 latka w auto czy samolot to samobójstwo :P
Skąd ja to znam ;:306
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mnie bardzo podobają się takie ceglane domy.
Fajnie jaby u nas w Polsce było jednakowe/ podobne do siebie budownictwo.
A tak jak spojrzę na moją wieś to każdy dom w innym stylu jest wybudowany :roll: :;230
Nie tylko w Wielkiej Brytanii tek jest ;:224
Widać, że ogrody nie są tak bogate jak nasze, ale skromne i bardzo ładne .
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

kiziorek Oj tak, tutaj wiosennie, co prawda ostatnie dwa dni może nie jakoś super słoneczne, ale bez deszczu. Dziś za to słoneczko ładne, tylko zimno.

Carmelka00 Fakt, cieplej jest, mówią, że w Angli często pada, siedzę tydzień i niby chwilkę raz pokropiło coś i tyle. Może ja zabrałem ze sobą pogodę? ;:3 :;230

1Kasia1 To nie tak, że tu gorzej i mniej roślinek. Ja akurat mieszkam na takim osiedlu. W sumie niedawno wybudowane. Są i tutaj ładne ogrody, aczkolwiek nie widziałem, by ktoś miał działkę z ogrodem większą niż dajmy na to 20a. Każdy malutki skrawek pod domem, ale niektóre naprawdę bardzo ładnie zagospodarowane. W Polsce też tak jest, są mniejsza i parki ładne, ale są i te mniej estetyczne.
Na razie dobrze mi tu :D Od poniedziałku zaczynam pracę, a może i już w Piątek ;:138

drakka Polecam! Aczkolwiek zgadzam się, dla dziecka to będzie udręka. Choć sam lot samolotem nie był zły nawet :D

Ann_85 Zgadza się, zależy w jaką okolice się trafi, moje osiedle tak naprawdę nie ma ogrodów. Bo co tutaj jest? Raptem kilka metrów pod domem.
Jedno mnie zastanawia, skąd wzięła się nazwa: angielskie trawniki? :;230 Tutaj takiego jeszcze nie widziałem ;:306

seba1999 Fakt, ja też lubię cegiełkę, w każdej postaci :wink: Tutaj to jest z góry narzucone, taki plan zagospodarowania, w Polsce to dopiero wchodzi, ale jeszcze długi czas musi minąć.
Jednak to, że wszystkie domu takie same trochę przeszkadza... raz... biegałem po okolicy i.. zgubiłem się ;:224 , każda uliczka taka sama :;230 ale idzie przywyknąć.
Ogrody ładne, ale zależy gdzie.

Za chwilkę mam dla was kolejne zdjęcia :uszy
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mati, 2,5 letnie dziecko nie jest w stanie półgodzinnej bajki obejrzeć w miejscu :D
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

matt55 pisze: Ann_85
Jedno mnie zastanawia, skąd wzięła się nazwa: angielskie trawniki? :;230 Tutaj takiego jeszcze nie widziałem ;:306
Jak to nie widziałeś? jakikolwiek trawnik widziałeś, to on przecież był angielski ;:306
Evii91
100p
100p
Posty: 135
Od: 20 mar 2017, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mowisz ze maly kawalek trawnika, a ja wlasnie takim dysponuje. Moze troche mniejszym lub wiekszym. Sam widzisz co zdzialalam. A co do wieku, pisales ze masz dopiero 24 lata :) Ja w czerwcu dopiero 26, jestem w zwiazku od 9 lat, mezatka nie cale 4 , mama po raz pierwszy od ponad 2,5 i mama po raz drugi od 13 miesiecy. Wiec wiesz. Za dwa lata juz moze twoje zycie inaczej wygladac ;)
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Evii91 Witaj mój roczniku !
Też mam małego 2,5 letniego brzdąca. Czas szybko leci.
Mateusz, życie potrafi bardzo szybko zmienić bieg :)

I jak Ci się tam mieszka?
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

drakka Ja swoich dzieci nie mam, ale lubię je, nie mało u mnie ich przebywa :D Obecnie mam taką małą w mieszkaniu, także wiem co mówisz. :D

Ann_85 Te trawniki to może i są w Anglii, ale niezbyt piękne. Nie dość, że trawa powyżej kostek, pełno mleczy i innych chwastów. Jeden widziałem ładny trawniczek, ale to w większym mieście. Tam to trawa zieleniutka, wykoszona, można było chodzić po nim boso. I to centrum miasta! Ludzie normalnie zatrzymywali się i siadali tam, bez kocyków.

Evii91 Jak muszę wytrzymać w takim ogrodzie to wytrzymam. Jednak na dłużej to na pewno nie. Ja też bym tu na pewno coś podziałał, ale szkoda mi kasy.
Ja doskonale sobie zdaję sprawę, że nawet za rok może wiele się zmienić. Jeszcze parę miesięcy temu nie myślałem, że będę tak daleko od domu, także nigdy nic nie wiadomo. Co do dzieci? Wielka odpowiedzialność, masa obowiązków i ogromna zmiana życia, ale tego akurat się nie boję.

2 tygodnie w Anglii jakoś zleciało. Ja nadal czekam na głupi list, pracę mam załatwioną od samego początku pobytu, ale nie mogę zacząć bez tego papierka.
Pogoda trochę się popsuła, deszcz, mokro, nie ma jak wyjść, nie ma co robić...
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Miały być wcześniej, ale z tej nudy i lenistwa, nawet nie chciało mi się tu zaglądać...

Obrazek Obrazek

Troszkę zdjęć z moich spacerków. A raczej wieczornego biegania i poznawania okolicy.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wielu tutaj mieszkańców ma wywieszone flagi.
1Kasia1
100p
100p
Posty: 194
Od: 1 lut 2016, o 17:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mateusz ładne widoki z tej Anglii, ale najładniejsza krzewuszka :D Masz rację, że nie chcesz wydawać tam kasy na ogród :)
Pozdrawiam - Kasia :)
Dom w Lukrecji z ogrodem
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Ta przystań super - klimatyczna...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”