Mój mały, piękny świat

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Aguś - takie pochwały to miód na moje uszy :D Dziękuję Ci bardzo. Byłam już w Twoim ogrodzie, jest rewelacyjny. Gdzie kupiłaś tą drewnianą ławkę? Pięknie pasuje do Twojego dużego ogrodu. Może jej siostra i u mnie by się dobrze czuła :tan

Ewo - byłam u Ciebie. Ale Ty masz czarodziejski ogród!!! Szok. Musze poszukać gdzieś na zdjęciach Twojego buka. Ja swoje buki kupiłam w szkółce niedaleko mojego domu, u Pudełka. Jest znany z rododendronów, azalii i magnolii ale ma też często ciekawy materiał do handlu. A w zeszłym roku wyszukałam rewelacyjną szkółkę koło Zielonej Góry, oni mają wszystkie buki ;:63 Mam juz u nich upatrzone pewne egzemplarze, np. pienny pendula zielony.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Dobrosiu, nie wiedziałam, że już odwiedzałaś mój ogród ;-)
Ławki (bo mam je dwie) były robione na zamówienie, także w sklepie raczej takiej nie dostaniesz... ale, można zamówić u stolarza, czemu nie :)
anusiak
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 19 maja 2012, o 18:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Witaj ! Bardzo piękny ogród stworzyłaś, klony są piękne o takich właśnie marzę by kupić, tawuły wczesne też mam u siebie i podobnie jak Ty ścinam je po przekwitnięciu, a na wiosnę pięknie kwitną. Będę częstym gościem Twojego wątku jeśli pozwolisz.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

O kurczę ,sama bym zrobila u niego zakupy ,ale to bardzo daleko ode mnie ,ja mieszkam pod Warszawą
ale ja go jeszcze dorwę :lol:
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Anusiu, zapraszam. Odwiedzaj :D

Aguś - ławki super. Może kiedyś zgapię, jak pozwolisz ;:196

Ewo, faktycznie daleko ode mnie mieszkasz. Ja na dalekim zachodzie :heja
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

U mnie azalie już przekwitają. Szkoda :( W dodatku żegna je taka brzydka pogoda

Obrazek
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Deszcz bardzo przyśpieszył im przekwitanie ;:108
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Tak rh i azalie kończą swoj okres ale przed nami jeszcze wiele pięknych ogrodowych chwil.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Witaj Dosiu. Przywędrowałam z ogrodu Robaczka i bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Ogród jest kolorowy, uporządkowany i miły dla oka. Pozwolisz, że będę wpadać i podglądać co się u Ciebie dzieje ;:109 ?
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

O jak fajnie,nareszcie ktoś z lubuskiego ;:224
Piękny masz ogród i wiele roślin...np róże,które uwielbiam i kocham ;:167
Chętnie będę Cię odwiedzać ;:108
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Magdo i Annes witam w moim ogrodzie. Super, że jesteście. Zapraszam. Do Was też zajrzę ;:138

Róż mam kilka, z mojej dawnej kolekcji to zaledwie 1/3 ale po rozmowach na formu juz planuję odnowić moją dawną pasję ;:138
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

Jestem i ja Dosiu :wit Fiu fiu kochana...jaki ładny dopieszczony ogród ;:173 Robisz piekne nasadzenia z drzew, które kocham ...no i buków u ciebie dostatek a jeszcze jeden w planach ,klony ;:224 Kamcory masz przepiekne ...cudne....i to jeszcze gratisowe , to zanczy miec szczęście :uszy Czy ja dobrze podczytuje ,że rózyczki w planie.... ;:333 brawo ;:215
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój mały, piękny świat

Post »

witaj i w mojej bajce Doroto :wit Kamole mam fajne, nie? A jak je rozstawiałam na działce to wszyscy się patrzyli jak na kosmitkę :heja Ale funkie dałaś na stronę!!! WOW!!! Ja w tym roku dopiero się w nich zakochałam i od razu wymyśliłam dla nich nową rabatę. Teraz się przyzwyczajają do nowego domku i liczę, że za dwa latka będą podobne do Twoich :D
Mam dylemat co do dzielenia funkii. Masz jakieś doświadczenia z ich podziałem? Mam jedną wielką na działce, którą z chęcią bym rozmnożyła bo dość drogie z nich bestie. Próbowałam to zrobic jakieś 3 tygodnie ale mocno siedzi i bołam się ja zniszczyć. Jak myślisz, nie za późno na jej ruszanie, niedługo przeciez będzie kwitła. Teraz wygląda tak:
Obrazek

Pytałam się też EwyRozalki ale jeszcze nie znam odpowiedzi więc pytam się Ciebie.
A może ktoś inny mi coś podpowie? Jest dobra pogoda na przesadzanie więc korci mnie... :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”