Ogród Biedronki 641 2013r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
magry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5356
Od: 15 wrz 2009, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród Biedronki 641 2013r.

Post »

Arisaema zimą mieszka w gruncie ?.Trzeba okrywać ją ?
Pozdrawiam,Janek
Górki,pagórki i reszta.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 2013r.

Post »

:wit wszystkich. Nie odzywałam sie , bo mam troszkę zawirowań i życiowych i zdrowotnych Zdjęcia jednak robię na bieżąco, gorzej z ich aktualnym wstawianiem, bo to pochłania troszkę czasu. którego mi brakuje.
Wkrótce mam zamiar otworzyć nowy wątek.Nie wiem czy mi się uda. Wiele roślin kwitnie, jedne przekwitają , inne zaraz będą
pokazywać swoje piękno. ;:108

Helenko na tym nimi skalniaku rosną cztery lewizje. Czego nie widziałaś na oczy. Możesz to mieć u siebie, tylko pisz co byś chciała mieć ;:108
Alu dziękuję ;:196

Aniu ja Tobie również przesyłam buziaczki.

Aniu Lady-r u mnie jedna z lewizja wypadła po tej zimie, ale była to liścieniowa łatwa do kupienia. Wawrzynka na razie nie dzielę, bo miałam kiedyś z nim problem i kupowałam go po raz drugi.

Ilonkoto fajnie ,że zdobyłaś jagodo wca. Ja swojego w tym roku myślę wykopać i podzielić, bo już jest mało widoczny przy innych roślinach. Jeśli chodzi o jego wymagania to lubi cień, a u mnie w słońcu też sobie radzi.
Magnolia żółta jakoś dziwnie się zachowuje, bo zanim kwiat jej się rozwinie to już opada. Trójlisty to dziwne rośliny , Ponieważ to moja do nich miłość to je kupuję, ale nie rosną wg moich życzeń. Arisemy też są kapryśne .

Iwonko nie jest moją intencją nikogo wprawiać w kompleksy. Pokazuję to co mam i kwitnie aktualnie. Jeśli jest coś co byś chciała to pomogę zrealizować marzenie oczywiście w miarę możliwości. ;:108

Janku tę arisemę uprawiam w doniczce i wstawiam pośród innych kwiatów, bo już
straciłam ich wiele i nie chcę stracić kolejnych. Choć w gruncie pozostawiłam amurską i przezimowała i nawet kwitnie.

Dla was moje kwiaty.
Obrazek
Konwalia Rosea.

ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek
Cebulicę hiszpańskie.

Miłego oglądania. Dobranoc.
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Ogród Biedronki 641 2013r.

Post »

Witaj Alu
Napatrzyłam się u Ciebie na disporum i jak weszłam do ogrodniczego i go zobaczyłam to od razu było moje plus epimedium o fioletowych kwiatkach.
Pięknie zaczynają kwitnąć bożykwiaty, moje jeszcze w pąkach a na białego ciągle poluję.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 2013r.

Post »

Witaj Iwonko dobry zrobiłaś zakup i będziesz zadowolona z disporum, bo to bardzo ładny kwiat. Nie wszystkie Boże kwiaty mi w tym roku zakwitną,ale parę już kwitnie.
Obrazek
Zawilec.
Obrazek
Ubiorek wiecznie zielony

Obrazek
Jaskier ostry Multiplex. Ładny,ale idzie jak burza.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Biedronki 641 2013r.

Post »

Witaj Alu,obejrzałam Twoje piękne kwiaty ,i bardzo podoba mi się Twój jaskier ostry Multiplex,nie mam go ,a czy on rozmnaża się rozłogami ,bo taki łan jest u Ciebie,super ma te kwiatuszki,pozdrawiam i buziaczki dla Ciebie :wit ;:196
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Biedronki 641 2013r.

Post »

Marto tak jaskier rozmnaża się przez rozłogi i z przyjemnością Ci go podaruję, bo on z tego miejsca musi wylądować, bo w tym miejscu planuję dalszy ciąg mini skalniaka.

Kochani nadszedł czas zamknięcie i tak już długiego wątku.
Miło mi było Was gościć w moim buszu ogrodowym. Dziękuję wszystkim stałym bywalcom i wszystkim, którzy do mnie zaglądali.
Wkrótce otwarcie nowego wątku . Zapraszam do części drugiej :arrow: tutaj.

Proszę moderatorów o zamknięcie mojego wątku.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”