Ogród Anki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
MLODA1
500p
500p
Posty: 526
Od: 2 kwie 2010, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Ogród Anki

Post »

Witajcie. Mam na imię Anka. Za namową paru forumowiczek chce pokazać mój zielony, ale jeszcze nie do końca zielony ogród. Działkę dostaliśmy po męża babci, stała ona nie użytkowana prze dobrych dziesięć lat, gdzie chwasty dorastały do dwóch metrów. Na działce stał tylko stary budynek i rosło parę świerków. W tamtym roku zaczęliśmy robić porządki. Działka wyglądała tak: Obrazek. W tym roku wygląda to troszkę lepiej. Obrazek Obrazek Na tym zdjęciu widac jeszcze nie skon\ńczoną altankę do biesiadowania :;230 Obrazek.
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogród Anki

Post »

Nareszcie ;:138 ;:138 ;:138
Potencjał to tutaj już widać.... i już sobie wyobrażam biesiadowanie przy stole a nad głową zieleń [czy może dach zrobicie?]. Jakieś tam rabatki też widzę w tle - pokaż z bliska bardziej....
Będę się pilnie przyglądać pracom w ogrodzie....

Pozdrówka słoneczne ;:196
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
MLODA1
500p
500p
Posty: 526
Od: 2 kwie 2010, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Anki

Post »

Jagusiu dach będzie zrobiony z desek, ale puści się jakieś pnącze aby zarosła cała altanka.
Awatar użytkownika
gggabulka
200p
200p
Posty: 230
Od: 22 mar 2011, o 12:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świdnik

Re: Ogród Anki

Post »

ooooo w końcu masz wątek ;:180 ;:138 ;:138 więc ej więcej fotek :D :D a duża ta działka ??
Nasz kawałek raju z mieście http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41942" onclick="window.open(this.href);return false;
MLODA1
500p
500p
Posty: 526
Od: 2 kwie 2010, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Anki

Post »

Gabi działka ma 11 ary, nie jest duża. Na bieżąco nie mogę wstawiać fotek, bo tam nie mieszkam, tylko co parę dni tam jestem. Zdjęcia troszkę nie wyraźne, wybaczcie mi. Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Anki

Post »

Aniu witaj na forum. :wit
Fajnie, że jesteś z lubelskiego i założyłaś swój wątek .
Będę śledziła powstawanie Twojego ogrodu.
Altanka zapowiada się wspaniale. Przed Wami jeszcze mnustwo pracy, zresztą w każdym ogrodzie jej nie brakuje.
Pozdrawiam Cię serdecznie . :)
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogród Anki

Post »

A tam przy grillu to może jest miejsce na prawdziwe ognisko?? Chciałabym taki zakątek u siebie mieć....
A koło domu wysypane takie białe kamienie... to specjalnie? Jakąś rabatkę tam planujesz?
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
MLODA1
500p
500p
Posty: 526
Od: 2 kwie 2010, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Anki

Post »

Dziękuję wszystkim za odwiedziny.
Jagusiu tak tam koło grilla jest miejsce na ognisko. Kamieniami są obłożone rabatki z kwiatami.
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Ogród Anki

Post »

Aniu witam .widzę spory potencjał u ciebie .Altanka bardzo ładnie zaczyna sie prezentować teraz jakieś pnacze i można imprezować :;230 .Co rośnie na tej dużej rabacie .Widze chyba kanny i aksamitki
MLODA1
500p
500p
Posty: 526
Od: 2 kwie 2010, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Anki

Post »

Andrzeju tak na tej dużej rabacie rosną kanny, aksamitki i dalie. Zaczynam dopiero z roślinkami i większość kwiatów to właśnie dalie, aksamitki i kanny. To właśnie ta duża rabatka. Obrazek Obrazek Obrazek To jest mój zakątek koło domu, w którym mieszkam. Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród Anki

Post »

Witaj Aniu.Zakątki okołodomowe śliczne i wypielęgnowane.Scheda po Babci dopiero nabiera kształtu.
Już są pierwsze rabatki,kącik wypoczynkowy,miejsce grilowania-zapowiada się pięknie a widoki jakie pokazałaś na zdjęciu do pozazdroszczenia-tyle wolnej przestrzeni.
Pozdrawiam serdecznie.
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4841
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Anki

Post »

Witaj Aniu, szkoda, że nie mogłaś być u Tadeusza :? .
Widzę, że działasz na dwu frontach, przy domu i na działce "spadkowej".
Ule na działce użytkowe czy należą do wystroju :wink: .
Fajny zakątek w cieniu pod ..... wiśnią?????
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
MLODA1
500p
500p
Posty: 526
Od: 2 kwie 2010, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Anki

Post »

Witajcie dziewczyny :wit . Dziękuję za odwiedziny. Elsi ja też żałuję, że nie mogłam być u Tadeusza, ale czekam na następne spotkanie. Ule należą do wystroju, tylko muszę jeszcze namalować jakieś kolorowe kwiatki, albo pszczółki na nich :D.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”