W ogrodzie Panny D.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doroteczkaa
100p
100p
Posty: 113
Od: 11 lip 2013, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

W ogrodzie Panny D.

Post »

Witam Milo

Moja historia zwiazana z Ogrodem ? ojjj bardzo dluga, w skrocie ? ....samotność, spełnienie marzenia, zadowolenie z siebie, wyładowanie emocji i chec piekna w kolo siebie .

Już długo czytam to forum, od pewnego czasu miałam chec zalozenia swojego watku lecz zawsze brakowało czasu a może odwagi?
Nadejszla w końcu wiekopomna chwila ;) i mam , swój watek .

Witam tych co mnie odwiedza.

Mysle ze z watku na watek postaram się nakrecic mój ogrod i historie z nim zwiazana.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
doroteczkaa
100p
100p
Posty: 113
Od: 11 lip 2013, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Tak wiec jak i obiecałam :) dodaje pierwsze zdjęcia :) mam nadzieje ze się uda:)

Oto moja Roza:) .. i kilka slow na temat Roz w mym ogródku...Miloscia je darze od krótkiego czasu, ucze się dopiero jak one zyja i czego potrzebują :) Kilka już mieszka u mnie w Ogrodzie , maja się chyba calkiem dobrze, mam taka nadzieje :)

Obrazek
Nie musze być idealna..!... Wystarczy, ze jestem wyjątkowa!

W Ogrodzie Panny D.
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Witaj :wit róża piękna ,ja czekam na następne fotki ogrodowych mieszkańców,pozdrawiam Ewa.
Awatar użytkownika
doroteczkaa
100p
100p
Posty: 113
Od: 11 lip 2013, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka Rozyczek z mej kolekcji :)

E@K66 witaj Pieknie :) Milo ze wpadlas :) Nowe foteczki będą na pewno , ucze się wlasnie dodawać:)
Nie musze być idealna..!... Wystarczy, ze jestem wyjątkowa!

W Ogrodzie Panny D.
Awatar użytkownika
doroteczkaa
100p
100p
Posty: 113
Od: 11 lip 2013, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Obrazek

Obrazek
Nie musze być idealna..!... Wystarczy, ze jestem wyjątkowa!

W Ogrodzie Panny D.
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Pięknie się zapowiada Dorotko :wit
Napisz coś więcej o swoim ogrodzie i czekam na więcej zdjęć :lol:
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Witaj,Dorotko :wit
Piekne rózyczki :D
I funkia kwitnaca,kochana jest,,no ;:215 ;:167
ciekawe,co będzie następne??
Awatar użytkownika
doroteczkaa
100p
100p
Posty: 113
Od: 11 lip 2013, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Ogromnie się ciesze ze mnie ktos odwiedzil :) mnie i me piękne kwiatulki z których jestem dumna :) chodz mam ich bardzo mało, nie sa okazale jak niektóre jakie widze na zdjęciach waszych, jednak jestem z nich dumna ogromnie :) jak paw, a może i bardziej ?:)

anabuko1 Dziekuje slicznie za odwiedziny i pochwale mych Rozyczek ;) ... Co będzie następne ? tego nie wiem sama ja :) Z każdym dniem, z kazda chwila mój ogrod zaskakuje mnie co raz bardziej.

anym Witam Pieknie :) Czytasz w mych myślach :) wlasnie nosze się z zamiarem by cos więcej o swym ogrodzie powiedzieć, zbieram myśli i na pewno przedstawie go ladnie :)

A tymczasem :)

Jasminowiec za którym tesknie już ogromnie.

Obrazek
Nie musze być idealna..!... Wystarczy, ze jestem wyjątkowa!

W Ogrodzie Panny D.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Witaj,ja też dołączam się do prośby abyś napisała coś więcej o sobie i swoim ogrodzie ,wpisuję się bo jestem ciekawa co dalej :wit
Awatar użytkownika
Annar13
1000p
1000p
Posty: 2004
Od: 4 maja 2012, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: k/Poznania

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Witam i czekam na więcej :)
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Doroteczko witam Cię u nas ;:196
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Awatar użytkownika
doroteczkaa
100p
100p
Posty: 113
Od: 11 lip 2013, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Witam Kochani :) Jak obiecalam , tak pisze...


Cos wiecej o mnie ..

Ze mam na imie Dorota to juz na pewno nie musze mowic, ze pochodze z Otwocka pod Warszawa tez chyba nie bo jest to w profilu :) Mam prawie 30 lat, jak sobie o tym pomysle to az plakac mi sie chce, urodziny za kilkanascie dni,wkrocze w trzydziesty rok zycia,i co dalej ? Ktora droge wybrac? ...takie dziwne mysli kraza w mojej glowie juz od dluzszego czasu.


Ogrody,kwiatki,trawki itp uwielbialam od zawsze,lecz nigdy nie mialam pelnego pola do popisu:) ... Od urodzenia gdy mieszkalam u rodzicow ,wiaomo ze mamusia pielila grabila a mi tez nie w glowie to bylo,wolalam leciec za "spodniami":-)). Lecz podziwiac ogrody kochalam. Gdy osiagnelam juz pelnoletnosc,moje zycie zmienilo sie zawrotnie szybko,teraz juz wiem ze o wiele za szybko.Poznalam Pana P...po krotkim czasie,nim sie obejrzalam planowalismy juz wspolne zycie...tym oto sposobem dostalam od taty dom i caaaaalkiem spore podworko. ...Pewnie sobie ktos pomysli,bogaty tatus ;) otoz nie :) ...tatus dostal to w spadku po swej mamie a mama po kims tam.Dlugi drewniak,z zewnatrz jak barak z obozu w Oswiecimiu..tak tak, prawie identyczny :) Ale nie o domu przeciez mialam pisac:) Podworko....co to duzo mowic, roboty konca nie widac, kawalek lasu, ziemia bardzo sucha, czasem czuje sie jak na pustyni, gdzie wsadze lopate tam byl... az dziwne bo rzeka kilkanascie metrow dalej.
Ale wroce do tego jak zaczelam bawic sie w Ogrodniczke :) ....Otoz jak juz wspominalam zawsze kochalam kwiaty, jak sie tu wprowadzilam,cos tam niby probowalam ale nigdy czasu na to nie bylo,potem kilka razy cos wychodowalam, lecz nigdy dlugo tym sie nie nacieszylam poniewaz czesto wyjezdzalam, a kwiatki umieraly...mialy byc podlewane przez Pana P. lecz wiadomo co bylo dalej.

A teraz ? teraz jestem jak mala ogrodniczka, cale dnie w krzakach :) trawie, kamieniach,skalniakach, sadzonkach, nasionkach itp...

Dbam,pielegnuje,upiekszam moj ogrod bo to kocham, bo od roku mieszkam sama i kwiatki mi nie umieraja a rosna jak oszalale:)...bo ogrod pozwala mi zapomniec o tym co zle, o tym czego sie boje i o tym co mnie trapi.Kolejnym powodem, natchnieniem jest moj TATA, zmarl 6 miesiecy temu, kochal miejsce w ktorym mieszkam,sam chcial na starosc zamieszkac tu u mnie nad rzeka,lecz niestety nie bylo mu to dane,ale jest tu duchem jestem tego pewna,a wiecej opowiem kolejnym razem...

...dodam ze jestem kompletnym laikiem w tym wszystkim,lecz ucze sie wszystkiego i z kazda chwila jestem z siebie bardziej dumna : ) a raczej z mego Ogrodka::)

.... Baterie do aparatu sie laduja wlasnie, dzis bedzie mala sesja :)
Nie musze być idealna..!... Wystarczy, ze jestem wyjątkowa!

W Ogrodzie Panny D.
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: W ogrodzie Panny D.

Post »

Nie tylko ogrody są ciekawe, ale i historie zwiazane z ich powstawaniem. Każdy ogród to także w jakimś stopniu odzwierciedlenie cech i upodobań właściciela :D
Ogród na piasku możesz zobaczyć zaglądając do wątku April i Mufki :wink:
Róże bywają kapryśne-piękne, ale niektóre wymagające. U mnie potrzebne są takie, które nie wymarzają i takie głównie sadzę, choć czasem skuszę się na nieodpowiednią kierując się urodą kwiatów-potem drżę każdej zimy o to, czy przetrwają.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”