W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Cyklameny to taki fiołki w ogrodzie??? Fajne! U ciebie zawsze można coś nowego zobaczyć!
Obrazek przepiękne zestawienie!
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
anastazja B
1000p
1000p
Posty: 1414
Od: 3 mar 2013, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko pospacerowałam po Twoim ogrodzie i były to mile spędzone chwile. Komponujesz ładne rabatki ciekawie łącząc rośliny. Bardzo ładna kompozycja juk ogrodowych z trawami (nie znam się na ich nazwach). A Twój ogród we wczesnozimowej szacie to ...bajka. Dla takich widoków chciałabym mieszkać za miastem ;:108
pozdrawiam Beata

Mój ogród w półcieniu
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Jacku masz rację o tej porze roku trawy juki i iglaki najładniej wyglądają, szczególnie gdy na dworze szaro i buro.
Ewa dzięki za te zdjęcia jak wychodziłam z domu było jeszcze ciemno, jak wróciłam już szarawo i nie zdążyłam wyjść na dwór z aparatem, ale na szczęście Ty byłaś. Pięknie to wszystko wyglądało.
Jolu masz racje troszkę jestem zapracowana, a jak wracam do domu to sporo innych rzeczy do zrobienia mam, a do tego szybko robi się ciemno więc nie mam czasu na robienie zdjęć...dobrze że Ewa była bo tak pięknego szronu to jeszcze u mnie nie było.
Ja też mam nadzieję że w niedzielę się zobaczymy, bo jeśli się nic nie zmieni to przyjadę na spotkanie :tan
Agnieszko no widzisz czasem na zdjęciach uda się jakieś fajne zestawienie, które w rzeczywistości wcale tak fajnie nie wygląda - bo tak było właśnie w tym przypadku.
Beatko bardzo się cieszę że podoba Ci się w moim ogródku, zapraszam częściej na spacery choć teraz zimą to nie będzie zbyt wielu fotek do oglądania, bo i czasu niewiele i nie ma za bardzo co fotografować.

Bardzo wszystkim dziękuję że do mnie zaglądacie choć w wątku niewiele się dzieje, a to dlatego że idzie zima nie bardzo mam co pokazywać, a i też dlatego że wróciłam do pracy i czas mój teraz ograniczony, ale z wiosną dni będą coraz dłuższe a i ja przyzwyczaję się do nowego rytmu życia. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. :wit
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Kochana-pomyślności w Nowym Roku :wit
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

:wit To ja wywołuje do tablicy jakieś wspomnienia gorących zdjęć! I pozdrawiam :wit
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Witajcie kochani, daawno tu nic nie pisałam choć na forum zaglądam prawie codziennie, podczytuje Wasze wątki oglądam wspomnienia, ale z pisaniem to już jakoś tak ciężko. Mam nadzieję że wiosną jak dzień będzie dłuższy to i ja będę częściej coś pisać, bo teraz to tylko praca i dom... Muszę Wam nawet napisać że ostatnio moje sąsiadki zastanawiały się kto mi teraz będzie wszystko w ogródku robił jak ja pracuję? Mam nadzieję że jednak sama dam radę...
Dorotko bardzo dziękuję Ci że o mnie pamiętałaś ;:196 ;:196 ;:196 Trochę późno ale i Tobie wszelkiej pomyślności.
Agnieszko ja jakoś nie robię zbyt wielu zdjęć jakoś tak do tej pory starałam się wstawiać wszystkie na bieżąco, a takich nie pokazywanych raczej niewiele, ale za to będą zdjęcia aktualne mojej domowej wiosny.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
i na koniec zachód słońca (zdjęcie z ubiegłego tygonia)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Witaj Iwonko :wit

Tworzysz piękny ogród :D Dawno Cię nie odwiedzałam i z dużą przyjemnością spacerowałam dzisiaj po Twoich rabatkach.
Bardzo ładnie wygląda ta z jukami a także trawy, żurawki, hortensje i cale bogactwo kwitnących bylin !
Pewnie wiosną będziesz dalej kontynuować prace przy rabacie z hortensjami, ciekawe co tam dalej posadzisz ? Czy także hortensje ?
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Witaj Marysiu jak miło że odwiedziłaś mój ogródek. Ja po Twoich odwiedzinach zajrzałam do Ciebie ale tam jeszcze zamknięte, pewnie czekasz na otwarcie nowego wątku do wiosny. Bardzo dziękuje za miłe słowa, faktycznie w tym roku chciałabym dalej kontynuować nasadzenia na nowej rabatce oraz powiększenie jej. W planach jest dosadzenie kolejnych hortensji, ale także chciałabym posadzić piwonię drzewiastą oraz jakiś drzewka, ale takie które z biegiem lat nie wyrosną na ogromne drzewa bo między ogrodzeniem a ścianą domu jest tylko 4,5 m, dlatego przydałoby się coś ciekawego poszukać ale teraz jak wróciłam do pracy to mam duużo mniej czasu. Na tej rabacie oczywiście będą dalej dosadzane trawy , cebulowe i może żurawki.
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

:wit

Iwonko, ślicznie będzie ;:138
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko ;:167 co słychać w ogrodzie, widać już wiosnę :?:
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Marysiu jak będzie to zobaczymy mam nadzieję że wszystkie plany uda mi się zrealizować.
Aniu dziękuję za odwiedziny. Pytasz o wiosnę? tak widać już pomalutku zbliża się i do mojego ogródka, a będzie można to wszystko zobaczyć w nowym wątku ....
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=84862
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”