Fiołki Violki i...ogrodowe

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
westerland
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 23 sie 2010, o 12:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

No ja nawet nie wiedziałam, że jest tyle rodzajów fiołków (takich pięknych, kolorowych o cudnych kwiatach). Ja mam tylko tradycyjnego, niebieskiego ale rośnie jak szalony.
Pięknie, będę tu częściej zaglądać :D
Awatar użytkownika
Violka33
200p
200p
Posty: 336
Od: 18 lut 2013, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

Zapraszam ;:7
Awatar użytkownika
Violka33
200p
200p
Posty: 336
Od: 18 lut 2013, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

Gdzie ten piękny maj??? ;:223 Pogoda mnie już dobija...czy Was też?Nie ma dnia aby nie padało albo grad albo wieje,zimno,mokro i nieprzyjemnie.Plusem jest piękny widok po wczorajszym "oberwaniu chmury"
Obrazek

poza tym muszę się pochwalić ...no muszę :D ..pękam z dumy...noc nie przespana bo kotka rodzić sama nie chciała ale warto było.Przedstawiam Wam pierwszy miot mojej młodziutkiej kotki:))))

Obrazek

Zmykam na ogród,muszę posadzić roślinki które dziś do mnie przybyły...oo już pada ;:154 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Reniak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1898
Od: 6 cze 2009, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Śląskie

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

Violu masz przecudne fiołki, nawet nie wiedziałam że takie są, w sklepach ich nie spotykam, i lilie piękne, ale ze jestem kociarą i psiarą nie mogę się nie pozachwycać kotami i psiunią, slicznosci, też miałam kiedyś taki miot, trudno się potem z takimi kotkami rozstać, ale obserwowanie jak kotka uczy swoje dzieci jest bezcenne. Pozdrawiam serdecznie.

Ta biała ławka, jest fantastyczna, marzę o takiej.Ona ma podnoszone siedzisko? Kiedyś u mojej babci taka była.
Awatar użytkownika
Violka33
200p
200p
Posty: 336
Od: 18 lut 2013, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

Reniu witaj u mnie:)
Fiołki faktycznie są różne różniste.
Kotki wspaniałe,kicia super mama.Pierwszy raz w życiu byłam przy narodzinach kociąt i obserwowanie zachowania młodej kociej mamy jest wspaniałe.Zwierzęta są tak mądre i opiekuńcze,czasami ludzkim mamom tego brakuje:(.Będzie mi ciężko na pewno rozstać się z kotkami ale nie mogę ani jednego zatrzymać bo już mamy dorosłe i miejsca niestety na kolejne brak.Bardzo bym chciała znalezć im fajne domki(może ktoś chętny? :lol: ),bardzo o to się martwię :( .To pierwszy i ostatni miot mojej kici bo ją wysterylizuję,teraz mnie zaskoczyła swoją ciążą.Nie wiedziałam,ze tak młode kotki już mogą ;:124
Ławeczka jest baaardzo stara.Ma otwierane siedzisko;).Uwielbiam takie rupiecie ;:167
Awatar użytkownika
Reniak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1898
Od: 6 cze 2009, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Śląskie

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

Violu tak czy inaczej masz z kotkami problem, bo jeśli chcesz je wydać to dopiero po 6 tygodniach, to i tak trochę się pomęczysz, moje były u mnie długo, najciekawiej było jak mama chciała nauczyć "postępowania" z myszami, i przyniosła mi do domu, nawet nie widziałam że ma w pyszczku , i ja puściła na kuchnię kociętom, żywą! Możesz sobie wyobrazić?A ona się położyła obok obserwując :;230 :;230

I ja uwielbiam takie rupiecie, dlatego od razu mi wpadła w oko Twoja ławka.
Awatar użytkownika
Violka33
200p
200p
Posty: 336
Od: 18 lut 2013, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołki Violki i...ogrodowe

Post »

Reniu nie strasz :;230 :;230 :;230 ,dla dobrego wychowania potomnych zniosę i to ;:209 ;:224 .
Ławkę można podrobić,nie jest skomplikowana w wykonaniu:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”