Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Danuś , ja dzisiaj wstałam o 10,39 ...ale poszłam spać o 1,30 ...przez ten szal ...samopoczucie mam też nie do pozazdroszczenia ...ale tylko się nie dać - wbrew temu , co za oknem ...
Teraz wsiadłam w auto i zrobiłam zakupy ...ale nic mi się nie chce ...nawet sprzątać ;:202
Dziękuję za miłe słowa i posyłam dozę optymizmu ;:167 ;:168 ...będzie dobrze ;:196

Aniu...magnolia ma już ponad czterdzieści ...jeżeli nie pięćdziesiąt lat ... ;:224 zasadził ją mój nieżyjący Wujciu - w latach 60-tych .
Miło mi że podoba Ci się szal ...cieniutki , milusi i ...wiosenno letni , bo na silk lapsie ...więc z powodzeniem narzuca się go na odkryte ramiona ...nawet latem , w chlodne wieczory ...np. na imprezach w plenerze ...lub na wesele ...
W zasadzie jest bardzo spory ...ma ponad 150 cm x 60 cm ...największy , jaki zrobiłam do tej pory - no i pierwszy robiony na surowym jedwabiu ....
Pozdrawiam cieplutko .... ;:167 :wit
Awatar użytkownika
Teniak
200p
200p
Posty: 384
Od: 13 sty 2013, o 14:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

No to dałaś po oczach tym pięknym szalem,wiesz jak bardzo lubię niebieskie kwiaty/nie tylko storczyki/.Wykonanie wyborne,chciałabym go zobaczyć na żywo ale sobie ne da.
Jagódko pomidory byłyby i u mnie tylko jak dostarczyć do Ciebie,mam w zapasie około 40 sztuk rozsady/szkoda wyrzucić przecież/ rosną w skrzynce balkonowej ponieważ nie mam gdzie ustawić doniczek.Jeżeli Ewunia może coś podrzucić do Ciebie to dobrze. Pozdrawiam.Teresa
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Zaglądam z przyjemnością do Ciebie,bo tu zawsze coś ciekawego :!:
Urdzik piękny ,czyżby tegoroczny - bo u Ciebie klimat trochę lepszy :?:
A magnolia i szal /w odsłonach,jak dzieło sztuki ;:215 / mówią same za siebie :!:
Trzymajcie się,Jagódko,dzielnie.Musimy przetrwać tę Wielką smutę ;:108
SŁA
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Iga-masz talent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na hasło-kwiat magnolii o ile nie będzie to dzień ustawowo wolny od pracy biorę dzień opieki nad kotem zdrowym i przyjeżdżam przekonać się naocznie.
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko , cholernie zdolna z Ciebie kobitka , no od tego szalu oczu nie mogę oderwać prze... pię... kny ... wyobrażam sobie jak jest lekki i delikatny , kurcze zatkało mnie , od 5 minut zastanawiam się co dalej napisać :oops:
Kochana ,drugą rzeczą której nie sposób ominąć jest .... Twoja magnolia ;:oj gdybym zobaczyła ją w realu pewnie bym się poryczała , dziwna jestem nieprawdaż :roll: Podczas wiosennych targów kwitnie biała magnolia gwiażdzista i wiesz , że większość czasu spędzam przy niej :lol: podziwiam jej kwiaty dotykam wzdycham do niej , robię masę zdjęć i ....informuję zainteresowanych do czeguż tak wzdycham :lol: normalnie nikt się koło niej nie zatrzymuje , dziwne , taka piękność . Twoja jednak bije ją na głowę chociaż by swoją wielkością , dlatego jest tak nieziemsko piękna .Szczęściara z Ciebie Obrazek
O bieli za oknem ani słowa ;:222
Pozdrawiam Cię cieplutko ,serdecznie ;:167 trzymaj się Jagódko ;:196 ponoć od środy wiosna , której się nie pytam , wierzę że od tej ;:306
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Co ja będę pisała?
Jak zwykle zachwyca mnie szal.
Wiosna idzie. Małymi kroczkami, ale idzie. Dzisiaj nawet widziała łunę za zachodzie. Znaczy się idzie od zachodu.
Może słoneczko i do mnie jutro zawita?
Czego i Tobie życzę
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

JAGÓDKO :wit Dziękuję , czuję się zaproszona :D Podziwiam wykonanie szala , ja bardzo lubię niebieski kolor . Ale ostatnio prawie się rzucam na czerwony ;:oj nawet dodatki do kuchni :| Jakaś dziwna przemiana następuje ,może chwilowa :;230
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jestem zszokowana tym szalem .Wyszedł na prawdę śliczny to nie pochlebstwo .PRZEPIĘKNY ;:168 Kurcze zdolna z Ciebie kobitka ;:196 ;:196 ;:303 Za takie rzeczy jednak sie nie zabieram nie mam zdolności rysowniczych ;:185 jestem antytalencie :;230 :;230
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jadzieńko dziękuję ... :oops: prawdę mówiąc jest najpiękniejszy z szali , które zrobiłam do tej pory , delikatny , cieniutki , milusi i lekki , jak piórko - jestem zadowolona . Tą metodą - na silk lapsie ( płachcie jedwabnej , surowej ) - robiłam po raz pierwszy .Mało tego ...odnoszę wrażenie , że wolę malować czesanką , niż farbami . Kolejne wyzwanie przede mną ...zrobię teraz Mamie na 90 rocznicę urodzin ...na 15 kwietnia .
Mówisz , że jest z Ciebie beztalencie ;:oj - a ze mnie dopiero ;:oj - w sprawie frywolitek , drutów i szydełka - nie mam pojęcia i raczej za to brać się nie będę . Mnie pociąga szycie , ozdabianie , malowanie , tudzież wystrój wnętrz . Oj , chyba się za wcześnie urodziłam ...teraz dopiero jest wybór wszelakich drobiazgów .

Ewcia - nie uwierzysz ...jak ja uwielbiam błękity - tak i mnie na czerwono bierze ...bo wg znaczenia mojego imienia , to mój ulubiony kolor - w nim czuję się dobrze ...kupiłam sobie nawet płaszcz w czerwieni . Kiedyś ...dawno temu ....byłam zafascynowana soczystą zielenią , seledynem , groszkiem - ale tylko w dodatkach do domu ( ściany , pojemniczki , wazony etc pościel...) . Potem były błękity zrównoważone ...teraz róże z czerwienią ...lubię ciepło i energię - może stąd te upodobania kolorystyczne .
Bardzo się cieszę ...że jesteś pierwszą osobą ...potem EwkaEs...na ŚwiętoMagnolii :heja ;:138

Gosiu...dziękuję ;:196 ...nic więcej mi nie trzeba ...tylko błękitu nieba ...wiosennego i upojnych widoków w ogrodzie . Wróciłam nie tak dawno od siostry i na dworze jakby ciepło ...czuć ( aby nie zapeszyć )...wiosnę w powietrzu .
Słońca u mnie nie było ..od ..zaraz ..od fotek moich pierwszych zwiastunów wiosny ...

Elżuniu...czy ja wiem , czy to zdolności ...robię to bez zbytniego zastanawiania ...kładę i jakoś samo wychodzi . Ale od dziecka malowałam i to mi wychodziło najlepiej ....córka i wnuczka też pięknie malują .
Nie mniej bardzo dziękuję ...tak , to miłe , że to , co robimy - obojętnie co by to nie było - podoba się jeszcze komuś - prawda ?
Magnolia w rzeczy samej jest niesamowitym wydarzeniem w fazie rozkwitu ...szkoda tylko , że kwiaty są krótkotrwałe ...kwitnie dwa tygodnie , a czasem mniej . Ja również Ciebie mocno ściskam i pozdrawiam ;:168 ;:167 ;:196

Sławwciu , jesteś zawsze mile widziany ..Rodzyneczek -dziękuję za miłe słowa .. ;:196 ...tak w stosunku do moich wypocin - jak i do magnolii ...
Urdzik nie jest tegoroczny ...niestety ..wszystko jeszcze pod śniegiem - a czy wyjdzie ...skoro w tamtym roku kwitnął tylko jednym kwiatkiem ;:oj ?
Tak ...staram się trzymać ...sama siebie nakręcając i wymyślając co i rusz coś nowego , by nie zwariować ...za okno nie patrzę , jedynie , gdy jadę samochodem na zakupy ;:306 ...

Tereniu...wiem , wiem , że i Ty - podobnie , jak i ja - jesteś " w błękitach "...Szkoda , że na żywo nie możesz zobaczyć tego szala . Jest niesamowicie delikatny , zwiewny ...dziękuję za miłe słowa ;:196
Ewunia podzieli się ze mną Mega i Szkatułką ...
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i tulę do ;:167
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Na święto Magnolii i ja się piszę, wirtualnie :wink:
Piękny szal Jagódko, cudeńka robisz, jestem pełna podziwu ;:180
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Gosiu ...serdecznie zapraszam ...choćby wirtualnie ;:196 ;:180 ...Ale będzie impreza ...maja Japończycy swoje święto Kwitnącej wiśni i Pudełko - Kwitnącej Azalii ...będę miała i ja ;:138 ....
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko,oglądając twoje zdolności manualne zastanawiam się czy wolałabyc,zeby przyszła juz wiosna i grzebanie w ziemi czy robienie takich cudeniek,wtedy zima niech trwa.
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Gosieńko - odpowiem tak ; jako , że w ziemi grzebać się jeszcze nie da , bo zmarznięta ...róże przesunięte w wysyłce ...to sama robię kwiatowe wzory - w ten sposób mam namiastkę kwitnącej wiosny , by nie zwariować .

No i doglądam swoich pelargonii , pomidorków , lobelii , kobei etc...nie wspominam tutaj o doniczkach i donicach tarasowców ...a jest tego multum ...róże w donicach - sztamowe ...mają już pąki ;:oj ...a stoją w chłodnej kwaterze ...

Pozdrawiam Cię serdecznie ;:196 ...miłej niedzieli :wit ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”