Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jestem już. :wit ;:3

Zanim się obejrzałem już 4 strona. :oops: U Ciebie w wątku tak pięknie... Wiosennie. ;:173 Takie widoki radują serce. Tylko kiedy my się ich doczekamy..? ;:224
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko,smutne wiadomości przesyłasz.
Jak dobrze pójdzie będę miała 5 sadzonek miny,ale tylko z plantico,z L....o wszystkie padły.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko przyszłam Życzyć Ci mimo wszystko Wesołych Świąt.
To święta odrodzenia. Trzeba zatem mieć nadzieję na lepsze jutro
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

JAGÓDKO :wit Witam poświątecznie , u mnie chłodno ale się uśmiecham bo wiem że będzie tylko lepiej :)
Pozdrawiam Ewula
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

:wit Jagódko Małopolska.
Trafiłam do Ciebie i już się nie zgubię. Czekam na przebudzenie Twoich magnolii i urdzika ;:oj.
Złote masz serce, że tak przeżywasz sąsiedzkie dramaty ;:196. Może sąsiadce się jednak uda.
Teraz kardiologia potrafi zdziałać tak wiele :!:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie - Jagoda
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko, przychodzę do Ciebie wieczorem zapytać co słychać i jak Twój nastrój?
U mnie wciąż śnieg i niepogoda, ale prognozy na przyszły tydzień znacznie bardziej optymistyczne... Tego nam życzę - optymizmu, nawet takiego wykrzesywanego spod wielu warstw minorowych nastrojów...
Ściskam serdecznie!
A
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Witajcie moi mili Goście :wit ...Przepraszam za opóźnienia w odpowiedziach ...ale sami rozumiecie ...życie jest poplątane ...ba! , by nie powiedzieć ...bolesne ...żyć jednak trzeba dalej ..pomimo , a może przede wszystkim wbrew przeciwnościom losu ...

Gdyby tak jeszcze za oknem ciekawie było - słoneczko zaświeciło ...to i serce by się radowało ...a tak , to do kitu ...
Niestety - nie jest moją dobrą stroną cierpliwość ...ale staram się ...podobno trening czyni mistrza .

Elżuniu ...a " wszystko to .... " przez tę pogodę "..., bo i u mnie nieszczególnie w ten paskudny czas ; niepokój wewnętrzny , co i rusz jakieś sygnały mózg wysyła ...jakieś piszczenia , przemieszczające się bóle - jakby kłucia bolesne ...no cóż - już jestem zmęczona tym siedzeniem w domu . Och , jakże chętnie pogrzebałam bym w ziemi ....biedne moje roślinki - co wyjdą , to je zasypie , a Chionodoxa zakwitła w sobotę ...a w niedzielę już jej widać nie było .
My , meteopaci , migrenowcy , sercowcy , etc...niestety , ale źle reagujemy na taką pogodę ...dochodzi jeszcze deprecha ...bo jak się cieszyć i z czego ?
Dużo zdrówka ... ;:196 i ..życzę Ci ( sobie też ) ...by to wreszcie się skończyło i niech do cho**** wreszcie nastanie wiosna - wytęskniona , czarowna i buchająca zielenią i kolorami .

Bożenko...witaj , witaj ;:168 miło mi , że w tym tłumie mnie odnalazłaś ...po moim wpisie ;:306 . Te dzwonki mnie wykończą ...robię lustrzane odbicie pierwszego wzoru ...jeszcze zostały dwa kwiatki do zrobienia . Aż się boję , czy ten silk laps nie utworzy sprężyny z całości ;:202 .
Dziękuję ...jak zrobię - nie omieszkam się pochwalić ...sama jestem ciekawa , co z tego wyjdzie ...

Ewuniu ...tak , jestem , ale czasami za bardzo i dostaję w d*** ...ot, takie życie ( zresztą nikt nam nie powiedział , że będzie łatwe i usłane różami ) .
Mam rozumieć ..., że spotkamy się u mnie na
Święcie Magnolii - serdecznie zapraszam ;:180

Danuś ...lepiej późno ..niż wcale ...więc witaj w kolejnej odsłonie ;:196 . Wszyscy jesteśmy już zmęczeni wiosenną zimą ...a co za tym idzie - brakiem słońca -wszak działamy na baterie słoneczne ...

Aguniu ...do tej pory tak trudno mi uwierzyć , że nie ma Jej wśród nas ...w dzisiejszych czasach każdy ma jakąś stresującą sytuację - a to brak kasy , a to bezrobocie ( zwolnienia ) ...jak sprostać życiowym wyzwaniom skoro tyle wydatków podstawowych , a jeszcze gdy ma się czwórkę dzieci ? Tak , Ona cały czas żyła - z powyższym - w stresie . Niepewność jutra ...

Kasiu ...dziękuję ... ;:168 ...oj , chyba wszystkim są nam potrzebne ;:108

Justysiu ...często obserwuję w TV , czytam w Onet.pl - ile nieszczęść ludzkich się przewija na naszych oczach . Zawsze mojemu M i moim dzieciom mówię , że ludzie nie takie mają problemy , z którymi muszą się zmagać na co dzień .
A już najbardziej - co mnie irytuje - blichtr i wywyższanie się władz - jakby byli "świętymi krowami " ...Zresztą -..." syty - nigdy nie zrozumie głodnego "...nie zauważy potrzeb maluczkich , a zwłaszcza ludzi starszych ( przecież oni już tyle w życiu przeszli ) i dzieci , które w rzeczy samej na świat się nie prosiły .

Krysiu ...witam Cię bardzo serdecznie...doprawdy nie wiem , co mam Ci napisać ...no , powiedz sama , jak długo można czekać ...opony rosną , a wiosny jak nie było ...tak nie ma ....
Ale...jakiej gwiazdy ... :oops: ...Toż skromne ( były ) pierwsze oznaki wiosny ...aktualnie pod śniegiem .
Fakt , to zdarzenie mnie przybiło ...oby jak najmniej tego typu sytuacji miało miejsce , bo się wykończę ...
Dziękuję za miłe słowa ;:168

Krystianie ...jakże miło , że wpadłeś ...wiosennie - to było - a teraz , chyba wszyscy mamy to samo ;:222 . Sama się nad tym zastanawiam - co z tą wiosną ?
Pozdrawiam serdecznie :wit

Gosiu- z Rypina - wybacz , ale jakoś nie lubię pisać Twego nicku ... Smutne , ale prawdziwe -...niestety - samo życie ...
Przerobiłam to u siebie , że z tej L....nasiona są " mało aktywne "....chociaż wyjątki się zdarzają .
Buziaki ;:196

Gosiu- Margo2 ...jakoś nie mogłam się odrodzić ..., a to za przyczyną widoku tak dzieci , jak i tego , co za oknem ....
Wiem , że nadzieja ...to matka głupich ( powiadają ) ...ale , jak każda matka ( prawdziwa ) kocha wszystkie dzieci ...no i nadzieja ...umiera zawsze ostatnia ....
Dziękuję za życzenia .... ;:168

Ewuniu ...uśmiecham się - wymuszenie - ja , wiecznie niepoprawna optymistka - zaczynam się już niepokoić ...chociaż promyk słońca ześlij Boże - powtarzam sobie każdy dzień ....a tu ..nic ... ;:145

Jagodo Nadmorska ...witam Cię serdecznie ...po Małopolsku ; chlebem i solą ...ale , jako , że ...chleb się dopiero piecze - tak więc witam Cię ...Obrazek
Jak pomyślę , że moje magnolie mają zakwitnąć około 24 kwietnia , to sama sobie nie wierzę , że ten spektakl zobaczę na własne oczy w tym roku .
To dla Ciebie ...Soldanella carpatica & Magnolia " Alexandrina "

Obrazek Obrazek

Serce złote ;:oj ....chyba nie ...raczej wrażliwe i ...arytmiczne ...napisałam PW ....
Nadzieja też umarła .... ;:145

Aguniu co słychać ?...chyba to samo , co u Ciebie - oprócz tego , że ja nie pracuję - więc wypad do fabryki mnie nie dotyczy . Szkoda , bo może i nie wlókł by się ten czas oczekiwania na prawdziwą wiosnę ;:108 .
Wszystko w zasadzie robię na siłę ...jedynie moje zasiewy i roślinki w domu mnie cieszą , dając namiastkę wiosny .
Układanie wzorów na szale też mnie uspokaja , wycisza - by nie zwariować ...
Dziękuję ... ;:196 - Tobie , jak i sobie - RYCHŁEJ WIOSNY - PRAWDZIWEJ
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Fajnie,że sie odezwałas Jagfódko.Wszyscy jestesmy już wymęczeni tym oczekiwaniem na wiosnę,której ciagle nie widać,cały miesiąc z pracami ogrodowymi mamy w plecy.
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko złota :wit.
Pięknie mnie przywitałaś ;:oj. Urdzik, moje marzenie niespełnione, nawet moja Wiedźma go nie miała, nie chce rosnąć w nadmorskich warunkach ;:185. A magnolię pożegnałam w ubiegłym roku, nie zniosła tej paskudnej suchej i mroźnej zimy ;:145. Teraz rozumiesz, jak Twoje zdjęcia cieszą moje oczy ;:215.

;:97 Jagoda Nadmorska
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

JAGÓDKO :wit Fotkę ,którą pokazałaś - to w moim mieście na plantach mam taką piękną magnolię . Zawsze tu przychodziłam na spacer jak córka była mała i godzinami tu przebywałyśmy , ona się bawiła lub jeżdziła na rowerku a ja zachwycałam się kwiatami . Myślę,że w maju magnolie zakwitną - czy Ty masz może w swoim ogrodzie magnolię ??? . Czekamy cierpiwie na WIOSNĘ
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
Teniak
200p
200p
Posty: 384
Od: 13 sty 2013, o 14:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Witaj Jagódko.
Bardzo się cieszę że znowu pokazujesz swój kolorowy świat.U nas śniegu a właściwie pluchy po kolana. Napisz proszę co mam zrobić z pomidorkami dla Ciebie?.Całusy. Teresa
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Widok Twojej magnolii, Jagódko, potrafi rozjaśnić najbardziej ponury dzień... uśmiecham się za każdym razem, gdy widzę te niekończące się łany kwiecia na drzewie... Coś przepięknego!
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagodko-Twoja magnolia jest nieziemsko piękna!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”