Mój ci on 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirko :wit nareszcie założyłaś nowy wątek ;:196 Oczar ślicznie Ci zakwitł ;:108 Pozdrawiam.
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mój ci on 2

Post »

No, Miriam, teraz Cię posumuję :!:
Widzę ogród "wyspowy" - to lubię. Widzę też wał kamienny - to bardzo lubię.
No i pieczara ;:oj , bardzo mi się podoba, ale siedzieć będę na słońcu i na nią patrzeć.
I jeszcze serce drugie Ci przypięli, nie zauważyli, jakie wielkie masz to, które masz :?:

Cieszę się, że wkroczymy razem w nowy sezon - Jagoda
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Zima zagrała nam na nosie,zaspy u mnie takie,że z samego rana będę miała co robić :roll:
Bardzo się cieszę z Waszych odwiedzin ;:196Mariolka z nowym sezonem wiążę duże nadzieje;zamówiło się co nie co,dokupi się,coś dostanie... ;:173 Teściowa mówi,tu już jest tak napchane,gdzie ty to wsadzisz?A ja na to-tu jeszcze ze dwie przyczepki wejdą ;:7
cozapiachy(do mnie by to pasowało :wink: )mam nadzieję,że spodoba Ci się jeszcze coś tam u mnie w sezonie :D Zima łagodna,strat pewnie nie będzie(perowskya coś podejrzanie wygląda :roll: ).U Ciebie na pewno będzie pięknie,o ile już nie jest,może tak kokietujesz ;:183
Witaj Wandziu :wit Zamówiłam 7,ale może jeszcze 5 domówię.Wykorzystałam ładną pogodę i przygotowałam dla nich miejsce.No i też mam dęba o imieniu Feliks,na cześć mojego teścia ;:180 Pomysł zrodził się u Ciebie :D Nie rośnie w centralnym punkcie ogrodu,ale tam też zamierzam zadbać w tym roku.Samosiewka,zabroniłam mężowi go niszczyć,jakbym czuła,że stanie się ważny!
Aniu witaj :D Zdjęcie oczaru jeszcze wstawię,bo tamto jakieś leżące :oops: Coś mi się porobiło,że nie mogę z aparatu wrzucić do folderu.Może jakaś pomoc nadejdzie wkrótce,bo chciałam co nieco pokazać.Byłam dzisiaj w Warszawie w szkółce,popatrzyłam na ceny i dopiero z większym szacunkiem spojrzałam na to, co mam w ogrodzie.Zwykły jałowiec,leśny z wyglądu,może metr wys.80zł :shock:
I Jagoda przyszła :heja Witam serdecznie.Na serduszko musieli mi zwrócić uwagę,bo nie zauważyłam ;:306 Może mój agapant w tym roku choć w części będzie tak piękny,jak Twój :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirka witaj w nowym wątku :wit Dopiero dziś zauważyłam ,składam Ci gratki i mówię że jesteś bezdomna .........ale plama ;:223 ;:223 Uwielbiam liliowce ,też sobie trzy szt. zamówiłam ;:138 ;:138
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Ciekawe,kto wydał zimie komendę"w tył zwrot"? Panuje sobie na dobre.Niech sypie aż do wyczerpania zapasów,nie ma się co denerwować.Zrobiłam zdjęcia moim zasiewom parapetowym,ale czy uda się dzisiaj coś wrzucić,nie wiem,zobaczymy :roll: Obrazek
Romciu,nie chciałam robić "halo" :wink: Oto jestem u progu nowego sezonu,pełna planów,pomysłów i nadziei,że kogoś to będzie interesować ;:224 Dziękuję za gratulacje ;:196
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

No nie mogę zgrać nowych zdjęć :evil: Wyskakuje mi raport o błędach,nie wiem,co robię nie tak ;:131 No trudno,pokręcę się po forum,zanim mój wątek ruszy na dobre :?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój ci on 2

Post »

:wit
Ładnie tu i Ciebie , zostaje. :wink:
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Się naprawiło :heja :wink:
Udzieliło mi się forumowe przyspieszanie wiosny-sianie.Wsiać wsiałam ale czy coś z tego będzie?
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie miała baba kłopotu wysiała sobie dalie ;:223 Wysiane w gruncie zakwitną w tym samym czasie ;:131
Obrazek
Cebulica Peruwiana.Doczytałam,że zimowanie w gruncie jest ryzykowne,będę więc hodować w donicy.
Obrazek
No i takiemu pierwiosnkowi nie mogłam się oprzeć :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on 2

Post »

Witam w nowym sezonie Miruś. :wit
Zaznaczam wątek, żeby nie zgubić.
Widzę, że już rozpoczęłaś realizację planów, ale jeszcze przyjdzie nam trochę poczekać na pełne zaangażowanie.
Siewki ładnie Ci wyszły, daj je tylko w chłodne i widne miejsce to za bardzo się nie wyciągną i będzie z nich super pożytek. ;:215
Grażyna.
kogro-linki
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Cześć Grażynko :wit Miło Cię widzieć, ups.czytać :D Większość trzymam w kotłowni,tam za mało światła.Było już tak ładnie,praca w ogrodzie ruszyła a tu masz-urlop :roll: Ale pewnie wiosna nadrobi,buchnie tak,że z dnia na dzień będzie widać różnicę.Zaraziłaś mnie liliowicą,więc zapraszam do oglądania w sezonie :roll: Ale się wygłupiam,dopiero zamówiłam a już nastawiam się na kwitnienie ;:124 Przecież w pierwszym roku różnie to bywa ;:131 Ale i tak Cię zapraszam :D
Witaj Krystianie i zapraszam do odwiedzania :D Mam nadzieję,że w tym sezonie będę mieć tyle zapału ile widzę u Ciebie :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Mój ci on 2

Post »

Czy jest ktoś tu na forum, kto nie wysiewa w ogóle? :D W tym roku miałam nie siać (bo nawet gdy nie miałam ogródka, wysiewałam przeróżności na balkon - oczywiście z różnym skutkiem ;:173 ), ale nie oparłam się - tak dla testu trawa pampasowa, kocanka, celozja grzebieniasta i onętek pełny. Aaa no i sałata - zanim założę mały warzywnik, może uda się coś skubnąć z doniczki :D
Mirko, czy takie pierwiosnki kupowane w marketach/ogrodniczych, będą rosły posadzone do gruntu? :roll:
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on 2

Post »

Miruś jak wiesz na liliowce nie trzeba mnie zapraszać.
Sama wpadam jak pies za węchem idę...... ;:306
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirko, od strony pomieszczenia włóż tekturę okręconą srebrną folią spożywczą taką do pieczenia mięsa...folia będzie odbijać światło siewki nie będą się wyciągać...taka folia co okręcane są wafle też może być...sposób podany przez Alinkę...nie trzeba przekręcać doniczek. Sposób skuteczny, od kilku dni siewki na moim oknie równo rosną nie wyciągają się w stronę światła.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”