Mój ci on 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirka jestem,podziwiam i trzymam kciuki za nadchodzący sezon - oby nam się udał :uszy
cozapiachy
50p
50p
Posty: 77
Od: 27 lip 2012, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirko, pozwól,że będę podglądać Twój ogródek - to co już zdążyłam zobaczyć JEST ZACHWYCAJĄCE.
może u mnie też kiedyś tak będzie??? ( nie to chyba niemożliwe)
Pozdrawiam :) Barbara
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirko i ja też przychodzę z powitaniem. Jakoś przypadkiem odkryłam, że założylaś już wiosenny wąteczek. Czytam, że czekasz na moje ukochane liliowce. Dużo ich zamówiłaś?
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirko :wit nareszcie założyłaś nowy wątek ;:196 Oczar ślicznie Ci zakwitł ;:108 Pozdrawiam.
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mój ci on 2

Post »

No, Miriam, teraz Cię posumuję :!:
Widzę ogród "wyspowy" - to lubię. Widzę też wał kamienny - to bardzo lubię.
No i pieczara ;:oj , bardzo mi się podoba, ale siedzieć będę na słońcu i na nią patrzeć.
I jeszcze serce drugie Ci przypięli, nie zauważyli, jakie wielkie masz to, które masz :?:

Cieszę się, że wkroczymy razem w nowy sezon - Jagoda
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Zima zagrała nam na nosie,zaspy u mnie takie,że z samego rana będę miała co robić :roll:
Bardzo się cieszę z Waszych odwiedzin ;:196Mariolka z nowym sezonem wiążę duże nadzieje;zamówiło się co nie co,dokupi się,coś dostanie... ;:173 Teściowa mówi,tu już jest tak napchane,gdzie ty to wsadzisz?A ja na to-tu jeszcze ze dwie przyczepki wejdą ;:7
cozapiachy(do mnie by to pasowało :wink: )mam nadzieję,że spodoba Ci się jeszcze coś tam u mnie w sezonie :D Zima łagodna,strat pewnie nie będzie(perowskya coś podejrzanie wygląda :roll: ).U Ciebie na pewno będzie pięknie,o ile już nie jest,może tak kokietujesz ;:183
Witaj Wandziu :wit Zamówiłam 7,ale może jeszcze 5 domówię.Wykorzystałam ładną pogodę i przygotowałam dla nich miejsce.No i też mam dęba o imieniu Feliks,na cześć mojego teścia ;:180 Pomysł zrodził się u Ciebie :D Nie rośnie w centralnym punkcie ogrodu,ale tam też zamierzam zadbać w tym roku.Samosiewka,zabroniłam mężowi go niszczyć,jakbym czuła,że stanie się ważny!
Aniu witaj :D Zdjęcie oczaru jeszcze wstawię,bo tamto jakieś leżące :oops: Coś mi się porobiło,że nie mogę z aparatu wrzucić do folderu.Może jakaś pomoc nadejdzie wkrótce,bo chciałam co nieco pokazać.Byłam dzisiaj w Warszawie w szkółce,popatrzyłam na ceny i dopiero z większym szacunkiem spojrzałam na to, co mam w ogrodzie.Zwykły jałowiec,leśny z wyglądu,może metr wys.80zł :shock:
I Jagoda przyszła :heja Witam serdecznie.Na serduszko musieli mi zwrócić uwagę,bo nie zauważyłam ;:306 Może mój agapant w tym roku choć w części będzie tak piękny,jak Twój :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ci on 2

Post »

Mirka witaj w nowym wątku :wit Dopiero dziś zauważyłam ,składam Ci gratki i mówię że jesteś bezdomna .........ale plama ;:223 ;:223 Uwielbiam liliowce ,też sobie trzy szt. zamówiłam ;:138 ;:138
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Ciekawe,kto wydał zimie komendę"w tył zwrot"? Panuje sobie na dobre.Niech sypie aż do wyczerpania zapasów,nie ma się co denerwować.Zrobiłam zdjęcia moim zasiewom parapetowym,ale czy uda się dzisiaj coś wrzucić,nie wiem,zobaczymy :roll: Obrazek
Romciu,nie chciałam robić "halo" :wink: Oto jestem u progu nowego sezonu,pełna planów,pomysłów i nadziei,że kogoś to będzie interesować ;:224 Dziękuję za gratulacje ;:196
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

No nie mogę zgrać nowych zdjęć :evil: Wyskakuje mi raport o błędach,nie wiem,co robię nie tak ;:131 No trudno,pokręcę się po forum,zanim mój wątek ruszy na dobre :?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój ci on 2

Post »

:wit
Ładnie tu i Ciebie , zostaje. :wink:
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Się naprawiło :heja :wink:
Udzieliło mi się forumowe przyspieszanie wiosny-sianie.Wsiać wsiałam ale czy coś z tego będzie?
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie miała baba kłopotu wysiała sobie dalie ;:223 Wysiane w gruncie zakwitną w tym samym czasie ;:131
Obrazek
Cebulica Peruwiana.Doczytałam,że zimowanie w gruncie jest ryzykowne,będę więc hodować w donicy.
Obrazek
No i takiemu pierwiosnkowi nie mogłam się oprzeć :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on 2

Post »

Witam w nowym sezonie Miruś. :wit
Zaznaczam wątek, żeby nie zgubić.
Widzę, że już rozpoczęłaś realizację planów, ale jeszcze przyjdzie nam trochę poczekać na pełne zaangażowanie.
Siewki ładnie Ci wyszły, daj je tylko w chłodne i widne miejsce to za bardzo się nie wyciągną i będzie z nich super pożytek. ;:215
Grażyna.
kogro-linki
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Cześć Grażynko :wit Miło Cię widzieć, ups.czytać :D Większość trzymam w kotłowni,tam za mało światła.Było już tak ładnie,praca w ogrodzie ruszyła a tu masz-urlop :roll: Ale pewnie wiosna nadrobi,buchnie tak,że z dnia na dzień będzie widać różnicę.Zaraziłaś mnie liliowicą,więc zapraszam do oglądania w sezonie :roll: Ale się wygłupiam,dopiero zamówiłam a już nastawiam się na kwitnienie ;:124 Przecież w pierwszym roku różnie to bywa ;:131 Ale i tak Cię zapraszam :D
Witaj Krystianie i zapraszam do odwiedzania :D Mam nadzieję,że w tym sezonie będę mieć tyle zapału ile widzę u Ciebie :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”