Działka Mieci cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
haszka
200p
200p
Posty: 427
Od: 5 cze 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Masz rację Mieciu te duże to siekierą dzielić trzeba.............cudne Twoje hosteczki ja na Wałach kupiłam sobie białą :heja
Pozdrawiam Halina.........

Druga miłość Haszki - ogród
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Mieciu, jakoś nie trafiałam do Ciebie :) Piękne masz hosty, chyba mają dobre warunki u Ciebie. ;:304
Awatar użytkownika
mieciak49
1000p
1000p
Posty: 1081
Od: 13 paź 2010, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Wolusiu-nic dziwnego że do mnie nie trafiałaś,bo wyjątkowo mało udzielałam się w tym sezonie,większość czasu traciłam na fizyczne prace na skarpie i podskarpiu,gdzie wsadziłam trochę host i ciekawa jestem jak będą się tam czuć.Oby jak najszybciej do wiosny :)
Awatar użytkownika
Dziunia87
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1578
Od: 8 sty 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Kochana jakże zazdroszczę Tobie pięknej kolekcji prymulek Balerinek, będę musiała się do Ciebie uśmiechnąć na jakąś wymiankę lub odkupienie w szczególności tych czerwonych :lol:
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Mieciu, jestem u Ciebie pierwszy raz i nie mogę sie napatrzeć na Twoje prymulki, są prześliczne. Może mogłabyś mi podpowiedzieć jak trzeba je pielęgnować, by nie były jednoroczne jak w moim ogrodzie. Zawsze wiosną kupuję prymulki do ogrodu, niestety na drugi rok juz ich nie mam. Ostatnio nawet chciałam juz kupić nasiona, żeby sama je wychodować, ale niestety nigdzie nie mogę dostać nasion.

Pozwolisz, że zatrzymam się troszkę w Twoim wątku i pooglądam Twoje cudne roślinki
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
mieciak49
1000p
1000p
Posty: 1081
Od: 13 paź 2010, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Dziunia,Daysy-witam i zapraszam do odwiedzin :wit

Z tymi pierwiosnkami to nie jest tak łatwo,one lubią często kwitnąć drugi raz póżną jesienią,prawie zimą i w czasie mrozu często osłabiają się i na wiosnę są marne :( rozsadzam je wtedy pojedynczo i trochę trwa zanim się rozrosną.Tej zimy prawie nie było więc na razie wyglądają przyzwoicie,ale dzielić będę tylko dla siebie,bo mam ich za mało a są piękne :) Będę też polowała na nie w naszym Rajskim Ogrodzie,bo właśnie tam są na wiosnę.
Ciekawe,że one chyba nie miały nasion,może to sztuczki hodowców :wink:
Awatar użytkownika
Ma-Do
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1754
Od: 22 lut 2010, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Mieciu,jak idą prace wiosenne na działeczce?Dzisiaj leciały gęsi i żurawie,a to znak,że będzie już coraz cieplej.
Pozdrawiam , Małgosia
Moje wątki
Awatar użytkownika
mieciak49
1000p
1000p
Posty: 1081
Od: 13 paź 2010, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Małgosiu,nawet wczoraj byłam na skarpie,roślinki już czekają do startu ale jeszcze są ostrożne,żurawki musiałam głębiej powsadzać,bo były jakieś lużne w ziemi,podejrzewam koty,bo pełno śladów :wink:
Ogólnie jest już bardzo wiosennie,żurawie widziałam już tydzień temu a jak się słyszy ich głosy to aż serce się raduje :)
Awatar użytkownika
Sasanka18
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1977
Od: 1 sty 2010, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Mieciu ;:196
zwiedziłam Twój ogród i bardzo się zdziwiłam jak zobaczyłam w nim tak śliczne róże.
Wcześniej jakoś Ciebie na forum nie skojarzyłam a szkoda ,bo ogród jest wart podziwiania
zwłaszcza ten na skarpie z pięknym widokiem.
Pozdrawiam i do zobaczenia ;:168
Awatar użytkownika
mieciak49
1000p
1000p
Posty: 1081
Od: 13 paź 2010, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Sasaneczko-bardzo dziękuję za wizytkę ,może to mnie zmobilizuje do odkurzenia wątku :wink: Miałam się pozbyć tej działki ale zawsze odkładałam ten moment,teraz już nawet nie myśle o tym,bo to doskonała odskocznia od skarpy i jakby zaplecze,gdzie doskonale się czuję.W tym roku biorę się za róże,bo one mi pokazały,że bardzo chcą żyć,przetrwały,mimo,że prawie nic przy nich nie robiłam i pięknie kwitły :) Muszę im to wynagrodzić :)
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Witaj Mieciu :wit , no to odkurzaj wątek , wiesz ja już też myślałam nad zmianą działki, no ale ja tej skarpowej, bo innej nie ma, jednak nie moge, no za nic nie mogę, chyba już siły nie miała bym żeby zaczynać wszystko od początku. Pozdrawiam Mieciu :wit
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Witaj Mieciu po tak długiej nieobecności na forum..Piszesz że zaniedbałaś róże ja też przez dwa sezony swoje zaniedbałam i jak Bozia da to o nie zadbam jak należy.. ;:168 ;:167
Pozdrawiam... Alina .
Awatar użytkownika
mieciak49
1000p
1000p
Posty: 1081
Od: 13 paź 2010, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka Mieci cz.2

Post »

Iwonko-nie masz już ogrodu pod domem?coś mi się kojarzy....

Alinko-musimy zadbać,bo to czysta przyjemność patrzeć na ich piękno :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”