Dzień bez działki, to dzień stracony cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

TAMARYSZKU...jak miło, że do mnie zajrzałaś....brzozy już pierwsze posadziłam wczoraj, dąb czerwony znalazł też swoje miejsce, nie zdążyłam z jarzębinami bo one mają mieć towarzystwo z brzozami.....zawsze mi ten zestaw chodził po głowie....przy tym jarzębina to taka pozytywna energia....
..zima pozostała mi na dobranie roślin które mają zagościć w moim ogrodzie....na pewno mają to być krzewy które będą się przebarwiały...iglaczki mają tylko stanowić tło dla pozostałych.....TWÓJ ogród chyba będzie dla mnie wzorcem a Ty doradcą z doświadczeniem....
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Witaj :wit Połaziłam po Twoich włościach, widzę, że będzie się dziać na wiosnę. Nowy dom i nowy ogród, powstające rabatki. Łazienka piękna , mam podobną kolorystycznie z podobną wanną :wink:
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
drewutnia
1000p
1000p
Posty: 3711
Od: 1 gru 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Mały ogrodnik widzę rośnie,traktorek,koneweczka
Wnętrza widzę wykańczacie.Oj dużo jeszcze przed wami co? :wink:
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

JUSTYNKO.....dom stary, ogród stary i mnóstwo pracy....ale o tym było nam wiadomo więc teraz poczekać na wiosnę i ruszać.....myślałam, że zdążę przed zimą skopać tą część ogrodu która ma posłużyć wiosną do nasadzeń.....czasu brakło, będzie też inaczej jak już tam zakotwiczymy każdą chwilkę będzie można wykorzystać na grzebanie w glebie :;230

DREWUTNIA.......wnętrza to już prawie wykończone, brakuje podłóg a to za moja przyczyną....bardzo chcę mieć deskę na co inni nosem kręcą, a że na zimę się nie wprowadzamy więc jeszcze sobie trochę pośpię z tym problemem i czas może rozwiąże na moją korzyść.............mam w tym mieszkaniu deskę na podłodze i jest mi z tym bardzo dobrze, może stąd to moje stanie przy swoim ;:108 ;:108
za to pracy w ogrodzie na kilka sezonów.......a mały ogrodnik to może tylko narozrabiać
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu zauważyłam, że prace w domu i ogrodzie idą pełną parą, łazienka ładna, kafelki pięknie dobrane, przyjemnie się patrzy na takie ciepłe kolory, kuchnia również ciekawa, zazdroszczę ci powierzchni. Pracowników w ogrodzie też nie mało, ciekawa jestem na ile wyceni swoją pracę "traktorzysta". ;:113
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

IRENKO...w domu tak ale w ogrodzie zima mnie zastała....w planach było wytyczenia rabaty pod kwitnące i pachnące i przekopanie z obornikiem........plany legły w mrozie, trzeba poczekać na bociany :;230
...traktorzysta na razie działa bezinteresownie....lubi pomagać......
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu warto trwać przy swoim z podłogami, jak już tyle czekacie to jeszcze chwilę, panele to panele ;:131
Na wiosnę grządkę przekopiesz! no i pewnie będziesz musiała zdecydować co z działeczką. Dwa ogrody to o jeden za dużo ;:108
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu i upieraj sie przy desce ;:333 , zawsze możesz postraszyć-albo deski, albo zostaję w bloku :wink: taki szantaż wskazany...póki jeszcze możesz :;230
A bociany za 4-miesiące będą lecieć nad Waszym domem, popędzę je jak będą nad nami przelatywać
Obrazek
A jarzębiny z brzozami będą w szpalerze, czy bele gdzie :?: Ja posadziłam blisko dębu jarzębinka miała mało słońca a że dąbek jest już dość duży podcięłam mu gałęzie i były w tym roku korale na jarzębinie :D
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

MARYSIU....a co Ty masz na podłodze :?: tłumaczę jak k..... na rowie, że w starym domu muszą być dechy to pod wąsem się uśmiechają....ale ja i tak zrobię eM w lulka :;230 ........przeforsuję :;230 :;230
co do działki to na najbliższy sezon musi zostać, ja mam tak uprawioną glebę, że rośnie mi wszystko....na razie nie oddam w cudze ręce nawet za piękne pieniądze....

BASIU.... Ty tam zawsze znajdziesz wyjście ze sytuacji....będę się trzymała Twojej teorii.....z jakim skutkiem dam znać ;:108 a w sprawie boćków obyś nie wykrakała.....mój wnusio ma obiecaną siostrzyczkę......w planach......o realizacji planów też będę informować...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu
Różne podłogi mam. Ja musiałam szybko dom dostosować do zamieszkania, bo ja za mieszkanie kupiłam dom. Mieszkałam na placu budowy. W części kuchenno-jadalnianej mam płytki w saloniku mam podłogę po poprzednikach (mozaika klepkowa bukowa) nie dałam jej ruszyć i sztukowaliśmy teraz po przebudowie salonu. Na górze były deski koszmarne, jak ja to mówiłam ze skrzynek po pomarańczach i niestety mimo , że dobrej klasy to panele. Dzieci na poddaszu mają wykładzinę dywanową , panele i płytki każda powierzchnia wyznacza część użytkową. uff!
Awatar użytkownika
bodzia3012
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5402
Od: 10 wrz 2009, o 08:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Mikołaju bardzo duże ;:196 ;:196 za dobre ;:167
dzisiaj dostałam :tan :tan
Krysiu widziałam łazienkę i kuchnię :roll: ślicznie i jak przestrzeń, nie to co w bloku .
Zazdroszczę Ci wanny :D pozytywnie , ja miałam i chcąc powiększyć łazienkę zrobiłam sobie prysznic. ale wanna to jest wanna :D , bardzo mi jej brakuje, ale cóż w bloku sama wiesz jak jest :D
U ciebie będę podglądać i podziwiać :D
papa ;:196
Awatar użytkownika
[Iza]
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1847
Od: 26 paź 2009, o 17:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Piękna łazieneczka. Bardzo fajna kolorystyka - uniwersalna, klasyczna, zawsze modna i jasna. Pięknie. :D
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu, trafiłam jakoś tak przypadkiem na Twój wątek...ale chyba nie ma przypadków :D
Przeczytałam - zwłaszcza historię podjęcia decyzji o domu na wsi - z zapartym tchem, bo to jak na zamówienie dla mnie...dzisiaj właśnie rozpisywałam się w swoim wątku na temat swoich wątpliwości. :wink:
U mnie sytuacja wprawdzie jest trochę inna, dom na wsi mamy od 3 lat i od tego czasu żyjemy "w rozkroku" miedzy mieszkaniem w mieście, a tym domem, który do całorocznego zamieszkania wciąż się nie nadaje i cóż...nieodwołalnie zbliżamy się do decyzji sprzedaży mieszkania i remontu domu :D
Takie decyzje, jak Twoja, utwierdzają mnie w tych planach - dzięki ;:196
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”