Moja młoda działeczka - aanula cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 300
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

Witaj Aniu, masz naprawdę przepięknie :shock:
Bardzo mi się u Cebie podoba: trawniczek a w około kompozycje roślinne-tak jak lubię.
Szkoda tylko że nie pokazałaś od czego zaczęłaś. Z chęcią obejrzałabym metamorfozę Twojego ogrodu, bo sama jestem dopiero na początku drogi :(
Jeszcze raz gratuluję
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Aniu, piękny kolorowy ogród! Z przyjemnością go obejrzałam.
Celozja rewelacyjna!
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Grzegorz B

Post »

Wszystkie kwiaty cudne, ale celozje wręcz boskie ;:111 ;:111 ;:111...
Awatar użytkownika
Paula
100p
100p
Posty: 112
Od: 10 lip 2007, o 23:18
Lokalizacja: kawałek zieleni na warmii

Post »

aanula bardzo ładnie w Twoim ogródeczku, tak milutko i .. czyściutko ;) :) podobają mi się kształty "rabatek" kwiatowych - w przyszłości chciałabym u siebie stworzyć coś podobnego ;) a celozje jakie cudne :)
barbarka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1005
Od: 16 maja 2007, o 22:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pdk

Post »

Aanulko zaglądalam do Ciebie często. Jakoś tak schodzilo ,że nic nie napisałąm .
Ale już sie poprawiam.
Masz wspaniały ogród ,wszystkie roślinki są rewelacjne.
Mnie najbardziej zauroczyła ostróżka,jest fenomenalna.
A celozja boska ,one mają być takie niskie ? Moje mają jakiś metr wysokości :shock:

Wpadnę jeszcze by podziwiać :D
Pozdrawiam
Pozdrawiam cieplutko Basia
Moje ogródkowe kwiatki
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Aaniu,pieknie w Twoim ogrodzie.Tak wszystko uporządkowane i przez to piękniej widać urodę kwiatów.Ja się nie zgadzam z opinią o ostróżce.Mam ich wiele i każda jest piękna.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

eleka pisze:Ja się nie zgadzam z opinią o ostróżce.Mam ich wiele i każda jest piękna.
Czy masz na uwadze to co ja napisałam ciut wyżej Elu o ostróżkach?Z moim poglądem się nie zgadzasz?
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Jak się jest zakochanym ( akurat w ostróżkach, ale nie tylko),to na każdą zaczepkę reaguje się....., no po prostu się reaguje.A wiadomo, moderator ma zawsze rację, więc ja nie do Ciebie KaRo, gdzieżbym śmiała. Tak,ogólnie. Moje zdanie jest takie:najpiękniejsze są powojniki, następnie ostróżki, a później cała reszta.I tego będę się trzymać, chyba, że mi przejdzie.
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Dziękuję wam bardzo za odwiedziny na moich skromnych trawniczkach i za miłe słowa :oops:

Zawsze jak wracam po spacerze po innych ogrodach to moja działka wydaje mi się taka malutka i biedniutka :? Staram się podpatrywać u każdego po troszeczku i coś tam poprzerabiać u siebie... ale zawsze te oryginały są lepsze od podróby 8) ;:130

Becia .... moja "walka" z działką trwa już (a może dopiero :wink: ) 4 lata. Ciągle robię jakieś "przeróbki" i ciągle chce mi się coś nowego :roll: Fajnie, że mamy podobne działki :D będziemy "podglądać" się wzajemnie i podpowiadać :lol: Wytrwałości Ci życzę i siły ....a właściwie nie siły tylko mocnego kręgosłupa :D

livia ... zaczynałam uprawiać swoją działkę właściwie "od zera". Wyschnięty stary trawnik... stara chora grusza i parę krzaków "ni z gruszki ni z pietruszki" :) Sama teraz się dziwię skąd miałam tyle siły i zaparcia żeby to zagospodarować :shock: Chętnie Ci pokażę jak to wyglądało ale w innym czasie bo zdjęcia są w albumie a nie w komputerze :wink: Muszę je przerobić i wtedy tu wrzucę. A tak w ogóle to nawet Ci troszkę zazdroszczę, że jesteś jeszcze na początku drogi...fajnie jest zaczynać i wymyślać...wymyślać...wymyślać... :D

diaga, Grzesiu ... celozje piękne ....ale ... były ;:98 coś je zjadło ;:98 Krótko cieszyły mnie swoją urodą ;:110

barbarko ... te celozje są właśnie takie małe i z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że lepiej rosną w donicach niż na rabatach. Te na rabatach już mi padły :cry: Tak prawdę mówiąc to nie widziałam takich dużych celozji jak Twoje :shock: ...widać mało jeszcze widziałam ... :wink:

eleka ... ostróżki są piękne :D dlatego je mam :D a swoje zdanie może mieć każdy inne 8) a tak w ogóle to o gustach się nie dyskutuję ... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 300
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

aanula pisze:A tak w ogóle to nawet Ci troszkę zazdroszczę, że jesteś jeszcze na początku drogi...fajnie jest zaczynać i wymyślać...wymyślać...wymyślać...
A ja jestem przerażona, czy to co wymyśle będzie ładnie wyglądało i czy nadal będzie mi się podobać za rok,dwa,dziesięć......i zazdroszczę Tobie,że możesz siąść, popatrzeć na swój ogród i być dumna...bo jest piękny :D
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

livia pisze:
A ja jestem przerażona, czy to co wymyśle będzie ładnie wyglądało i czy nadal będzie mi się podobać za rok,dwa,dziesięć...



Livia... :) nie ma tak, że to co zrobisz będziesz miała przez lata :D ochota na ciągłe zmiany jest większa niż powierzchnia działki :lol: :lol: :lol: :lol:




A teraz pokażę jak zaczynałam 8)

Obrazek Obrazek Obrazek


...a to dzisiaj ...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


... początków cd. ... pierwsze nasadzenia były wiosną następnego roku ...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tak to wyglądało :D aż wierzyć się nie chce ... :shock: 8)
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

no te zdjecia z poprzednich lat bardziej przypominaja mi to, co ja mam na swoim kawałku ziemi :lol: ale jest coraz lepiej. Własnie wróciłam z urlopu, zdążyliśmy załozyc juz nowy trawnik i teraz tylko czekamy na efekty. A Twoja działka zachwyca mnie wciąż na nowo. Jest taka czyściutka, moja w niekrórych kawałkach tez taka jest :oops: pozdrawiam i czekam na nowe zdjecia.
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 300
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

Oj rzeczywiście nie do uwierzenia,że to to samo miejsce :shock: :shock:
Stworzyłaś piękne miejsce z takiego "ugoru'-podziwiam i gratuluję ;:63
Takie zestawienie "przed-po" pokazuje ile Cię to kosztowało wysiłku,pracy i czasu.. ale efekt jest naprawdę wspaniały.
pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”