W słońcu smagliczki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16025
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: W słońcu smagliczki

Post »

Bardzo mi się spodobało zdjęcie ciemiernika z hiacyntami u stóp. Głównie to właśnie ten ciemiernik mnie zachwycił. Zarówno delikatnym kolorem, jak i bujnością pędów wyrastających z ziemi. Prawdę mówiąc, fotografowany z dołu sprawia wrażenie krzaczka :D
Ładnie to wygląda, że masz tak dużo hiacyntów. Ja już z nich zrezygnowałam, ponieważ tylko pierwszego roku były takie fajne i grubiutkie, a w następnym już robiły się chude i byle jakie. Pewnie to kwestia braku nawożenia.
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: W słońcu smagliczki

Post »

Uleńko! :wit ...wnoszę trochę ciepełka z lubuskiego do Twojego wątku. ;:108 U mnie dzisiaj słonecznie ,a na termometrze +1C...właśnie wybieram się za chwilę na rekonesans do ogrodu. Zdjęcia hiacyntów cudowne...urzekł mnie ciemiernik w ich towarzystwie. Pozdrawiam cieplusio, słonecznie! ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: W słońcu smagliczki

Post »

Witam :wit jak to w kieleckim potwornie wietrznie, mrożnie bo -16, ale z pięknym słoneczkiem to jedyny pozytyw dzisiejszej pogody ;:333
Bogusiu - bardzo ci dziękuję za to ciepełko ;:196 jak ja ci zazdroszczę tego plusika na termometrze ale może i do mnie on dojdzie.
Również pozdrawiam i ściskam ;:168
Wandziu - ciemiernika mam już trzy lata, wysokość to około 50 cm niezła kępka mi z niego wyrosła w ubiegłym sezonie dokupiłam sobie jeszcze dwa zobaczymy jakie będą, a co do cebulowych to na wiosnę zasilam je azofoską tylko tak aby nie poparzyć młodych listków, i po kwitnieniu tak samo z roku na rok są ładniejsze
Ewa - z pewnością cię zaskoczą nie tylko kwitnieniem ale i zapachem ;:333
Beatko - bardzo ci dziękuje widok nawet odrobinę cieplejszy niż ten za oknem rozgrzewa nasze serducha ;:108
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W słońcu smagliczki

Post »

Ula, u mnie już na zerze, więc spodziewaj się lada moment ocieplenia :D
Ale u Ciebie przecież wiosna...
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: W słońcu smagliczki

Post »

Witam :wit
Kolorowe , wspominkowe zdjęcia ;:173 Teraz chyba najbardziej czekamy z wiosennymi kwitnieniami.
Ten prezent ślubny ;:oj cudny jak ja lubię takie cacuszka , dobrze że przekonałaś męża ;:108
Ale życzenia w pudełeczku to już istna bomba !!!
Pozdrawiam cieplutka ;:168 myślę , że i u ciebie zrobi się cieplej. U mnie już dzisiaj było tylko -1 tylko wiaterek nie sforny :roll:
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: W słońcu smagliczki

Post »

Po południowo i już weekendowo mówię wam Hejka :wit
Gosiu - takie wspominki to fajna sprawa a jakie pomocne przy nowych nasadzeniach :wink:. Gosiu na takie cacuszka też choruję i bardzo je uwielbiam kiedyś sobie takie kupie ale najpierw pierwszeństwo maja roślinki potem dekoracje ;:108. Dziękuję za pochwałę pudełeczka :D
Aniu - dobrze chociaż że wiosnę mamy uwieczniona ale taka prawdziwa mogła by już być :wink:, bardzo liczę na tą odwilż i ocieplenie ale mam nadzieję ze zima już nie powróci :roll:



Wszystkim Gościom bardzo serdecznie dziękuję za odwiedziny ;:4
Będzie mi bardzo miło gościć Was w kolejnym wątku ;:100 :wit

Obrazek

Administratora bardzo proszę o zamknięcie wątku.
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”