Działeczka Eliszki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Witajcie dziewczyny, bardzo dawno mnie tu nie było. Dopadła mnie choroba i wszystko przewróciło się do góry nogami. Jestem po chemii, operacji i naświetlaniach. Teraz jestem na świadczeniu rehabilitacyjny i powoli wracam do zdrowia. Jesienią mam zamiar wrócić do pracy. ;:304
Obrazek
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Wracaj jak najszybciej do zdrowia . ;:168
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Kochana przykro mi to czytać... Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i szybko będziesz mogła wrócić do swojej pięknej działeczki i do nas ;:168
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Kochane Dziewczyny,wracam do zdrowia pomimo wszystko....nie dam się tak łatwo.Do pracy mam zamiar wrócić jesienią co prawda już nie na zmiany tylko na jedną co stanowi dla mnie ogromny problem bo nienawidzę rano wstawać ale mówi się trudno.Na działkę chodzę i robię tyle ile mi wolno.Zresztą wiecie,że u mnie tylko kwiaty i trawa.W tym roku zlikwidowalismy maliny po jednej stronie i posadziłam fasolę szparagową pnącą i dynie ale to bardziej dla rozrywki.W skrzynkach rosną ogórki a wdużej donicy 2 krzaki pomidorków koktajlowych. ;:138 ;:138 :wit ;:79
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”