Planuję ogród nieśmiało

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Trochę się linków fot na otwierałam , bo żadnych fot nie widać ale warto było, cuda pokazałaś :) a altanka ładnie porasta :) ;:333
Awatar użytkownika
avalonne
500p
500p
Posty: 723
Od: 9 wrz 2012, o 22:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów - okolice

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Zmniejszyłam rozmiar zdjęć i dodałam je ponownie - ale nadal wyświetlają się takie duże, jak poprzednim razem. Nie wiem, co robię nie tak... Ale - na razie je widać w poście :) jeśli jednak znów będą za duże, to będą musiały wystarczyć linki bo już nie wiem, jak mogę dodać mniejsze :shock: :evil: :roll:

Beatko, róże potrafią zaczarować :) Uwielbiam je :lol: ;:138 ;:3
Celinko, dziękuję za cierpliwość w otwieraniu linków ;:196 Cieszę się, że Ci się podobało :)
Pozdrawiam.
Celinka
Planuję ogród nieśmiało
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Celinko ja wrzucam foty na http://tinypic.com/ polecam ustawiasz sobie w ustawieniach rozmiar jaki chcesz mieć i zawsze masz już małe ;:196
Awatar użytkownika
anastazja B
1000p
1000p
Posty: 1414
Od: 3 mar 2013, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Mi się dobrze otwierają Twoje zdjęcia. Ja swoje dodaję przez fotosik, zaznaczam tylko 500px i jest dobrze.
Pięknie jest teraz w ogrodach, dosłownie nie mogę oczu oderwać od róż. Moje niektóre dopiero zaczynają a są całe w pąkach a te co już kwitną to po prostu bajka. Jeszcze czekam aż zakwitną lilie ( u mnie rosną z różami) i czas mógłby dla mnie stanąć w miejscu. Pięknie wybujała Ci Rosarium Uetersen, moja jest trochę mniejsza.
Picie kawy na łonie natury wśród pięknych kwiatów to chyba jedna z najprzyjemniejszych czynności w życiu ;:131
pozdrawiam Beata

Mój ogród w półcieniu
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Celinko, mnie także w odpowiednim formacie otwierają się Twoje zdjęcia, wcale nie są za duże.
Twoje róże są piękne, ale przy takich dwóch ogrodnikach to oczywiste ;:303 ;:304
Awatar użytkownika
avalonne
500p
500p
Posty: 723
Od: 9 wrz 2012, o 22:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów - okolice

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Witam wszystkich :) koniec maja i moje róże zaczynaja kwitnąć. Jako pierwsza rozkwitła kanadyjka Alexander. McKenzie :) Dziś rano zauważyłam pierwszy kwiat :)

Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam.
Celinka
Planuję ogród nieśmiało
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Planuję ogród nieśmiało

Post »

Piękna. Pochwal się późniejszymi kwitnieniami. Pamiętam Twoje ślicznotki. Jak poradziły sobie z upałami w tym roku, a teraz z burzami?
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”