Nutkowy ogród cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Aga, taki zagajnik na pewno pięknie by wyglądał, ale potrzebuje tego miejsca. Ma już inne przeznaczenie :wink: Co prawda na środku pewnie znajdzie się jakieś duże drzewo dające cień...ale pozostały teren ma być zagospodarowany na drzewka owocowe, drewutnie, mój wymarzony basen (żaden wielki, jedynie na stelażu :wink: :lol: ) No i trochę trawnika musi zostać...dla Nutki :D ;:224
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Gosia, widzę, że zaakceptowałaś kolor. No i dobzre. Nie ma co się stresować. Wyszedł nieźle.
Ostatnio tak jak Jule wzięło mie na szarości, ale m. nawet nie chce o nich słyszeć.
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Małgoś, powiem ci, że ja tez eksperymentowałam z szarością :wink: Nawet mi się podobało :) Ale mój M. też zdecydowanie odmówił "przyjęcia mojego projektu" ;:224 :;230 W sumie miałam trochę (sporo) szarej farby, gdy wymieszałam z ta co nam wyszła, to całkiem nieźle wyglądało (nie było różowe :lol: ). No ale cóż...będzie tak jak jest ;:224
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Małgoś, spokojnie, weź też pod uwagę że ten kolor się znacznie zmieni na słońcu. Zjaśnieje i zrobi się właśnie bardziej szary :uszy
Mój syn ma fioła na punkcie szarości. Pozwoliłam mu pomalować pokój częściowo na szaro. Super to wygląda jak na jednej ścianie szarej ma powieszoną fioletową ramę od odrestaurowanego starego roweru, a na drugiej zgobił sobie takie mini graffiti też fioletowe.
Awatar użytkownika
Maziaa
100p
100p
Posty: 197
Od: 30 maja 2012, o 22:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Widzę koleżanki założyły fanklub szarych kolorów - ja też się zapisuje. U nas grafitowy dach i ściany miały być szare ale odwagi mi zabrakło i żałuję, córka ma pokój szary z elementami pomarańczowymi, gabinet mam taki szary przełamany fioletowym, łazienka szaro-grafitowa, wiatrołap szary i w planach (choć mieszkamy 2 lata) przerobić górną łazienkę :tan a zapomniałam moja psica jest czarno -szara :;230
Pozdrowienia z Małopolskiego Bieguna Ciepła
Marzena
Zielony zawrót głowy
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

April, Marzenko, szarości, grafity, fiolety i brązy, to moje ulubione kolory :tan
Marzy mi się łazienka w szarych tonacjach...taką będę kiedyś miała na piętrze, o ile piętro kiedykolwiek zostanie wykończona ;:224 :;230 Płot nie wygląda najgorzej. Jak pomaluje go drugi raz, pomaluje na nowo "czapki" i podmurówkę, to będzie leszcze lepiej. A jak chlapniemy przęsła, to w ogóle będzie piknie :D
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
kontra
200p
200p
Posty: 409
Od: 12 kwie 2009, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Ślicznie u Ciebie. Nie mogę się doczekać kiedy wpadnę osobiście :)
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Cześć Haniu ;:138 ;:138 ;:138 Dzięki. :) Jak ja dawno Cię tutaj nie widziałam ;:168 O spotkaniu oko w oko nie wspomnę :wink: :D
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

April pisze:Małgoś, spokojnie, weź też pod uwagę że ten kolor się znacznie zmieni na słońcu. Zjaśnieje i zrobi się właśnie bardziej szary :uszy
Mój syn ma fioła na punkcie szarości. Pozwoliłam mu pomalować pokój częściowo na szaro. Super to wygląda jak na jednej ścianie szarej ma powieszoną fioletową ramę od odrestaurowanego starego roweru, a na drugiej zgobił sobie takie mini graffiti też fioletowe.
Jola, właśnie taki kolor chciałam dac u syna, ale m. nie wyraził zgody. Normalnie jestem w szoku, bo zazwyczaj facetom podobają sie takie kolory. A mój woli beże. Ja też , ale nie można miec całego domu w takim kolorze.
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Ciemno szara lazienke z jasno szara podloga zrobilam juz 6 lat temu, bo w tym czasie szary mnie dopadl - co ja sie naszukalam szarych plytek to moje ... w tamtych czasach krolowaly beze. Zreszta elewacje mam tez jasno i ciemno szara, drzwi wejsciowe, wiatrolap, jedna sciane w przedpokoju kolo bialo-szarych schodow :wink: Kuchnie tez szara planowalam ale jak przyszlo do robienia, to dopadlo mnie polaczenie bialego z czarnym :twisted: .
Awatar użytkownika
marika2006
200p
200p
Posty: 278
Od: 24 kwie 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sanok/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

:wit Z chęcią dopisuję się do Twojego wątku, będę podpatrywać i uczyć się :)
Pozdrawiam cieplutko i kolorowo :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=55916" onclick="window.open(this.href);return false;
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Są tacy co twierdzą że szary to nowa czerń ;:172
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród cz. 2

Post »

Małgoś, ja tam bym machnęła pokój na szaro pod nieobecność M. :lol: :wink:
Jule, mi szarości bardzo się podobają w łazienkach. Na pewno taką będę kiedyś miała ;:173 Co do kuchni, to mi marzy się taka w odcieniach brązu...na "wysoki połysk" :heja Póki co mam niestety jedynie prowizorkę ze starych mebli...i niestety nie na połysk...a co dopiero na wysoki ... :;230 A są takie osoby co nie tolerują żadnego innego koloru niż biały i czarny ;:224 Mój kuzyn miał kiedyś całe mieszkanie biało czarne. Nawet płytki w korytarzu były białe...czułam się w tych sterylnych warunkach jak w szpitalu, albo jakimś laboratorium ;:oj
Marika, witaj w Nutkowym ogrodzie :wit Cieszymy się, że nas odwiedziłaś. Zapraszamy jak najczęściej :D
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”