Ogród piofigla cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Tomku bardzo dziękuję za listę róż :D
Moje zawilce niestety przepadły, nie pokazują znaku życia.....jedna z wielu strat w moim ogrodzie po ostatniej zimie :? ....ale marudzę :oops: .... a żeby powiedzieć coś pozytywnego, to dodam, że mimo wielu strat w ogrodach, to aura zadbała o to, żeby to co przetrwało było wyjątkowo piękne i dorodne, tak, ze praktycznie patrząc na całość ogrodów jest kolorwo i pięknie i nie widać, że coś wypadło :D
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Witaj Tomku, udało mi się nadrobić zaległości urlopowe. Zawsze kojarzyłam Twój ogród z ogromem rododendronów i azalii ale widzę że ilość lili i liliowców jest równie wielka. Ja się cieszę z kilku odmian u siebie a u Ciebie to chyba kilkadziesiąt ;:oj Przepięknie to wygląda. To już zaczynam się zastanawiać jaką niespodziankę będziesz miał jesienią. Pamiętam cudne kolorowe krzewy przebarwiające się wszystkimi barwami jesieni... pfuj, zakazane słowo.
Póki co lato w pełni i podziwiam z przyjemnością Twoje wspaniałe kolekcje. Piszesz że większość liliowców to od Geni, to chyba muszę zacząć tam też bywać ;:65
Tak wiele jest pięknych ogrodów na FO i tak mało czasu ;:224
Luki10
200p
200p
Posty: 318
Od: 25 cze 2011, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalety woj. śląskie

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Witam Tomku
Świetny masz ogród, uwielbiam takie gdzie płot stanowi zielona ściana z żywopłotu :D , a nie jak u mnie płot betonowy ;:222
Pozdrawiam Łukasz!
Ogród Łukasza
Awatar użytkownika
piofigiel
1000p
1000p
Posty: 1495
Od: 11 lis 2009, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Agnieszko nie marudzisz, wszyscy żałujemy strat roślinnych, nawet mniej tych finansowych tylko lat spędzonych z roślinami które były najczęściej już zadomowione i dorodne. Oby zawsze strat było jak najmniej albo wcale, tego sobie życzmy :)

Jolu nie, nie kilkadziesiąt, jeszcze nie. Liliowców na pewno przybędzie, może i lilii, tylko muszę powielić sposoby sadzenia cebul przez innych Forumków, bo oprócz mnie w ogrodzie są niestety też inni amatorzy lilii, mysiory.
Nawet nie wspominaj o jesieni a już na pewno nie o tej po jesieni następującej porze roku, brrrr..
U Geni warto bywać, jeśli chce się wiedzieć jakie rośliny posadzić aby ogród kwitł przez cały sezon. I to prawda że Genia dzieli się z nami swoimi roślinami, jej kwiaty rosną w wielu forumowych ogrodach :D

Łukasz żywopłoty to dobra rzecz, chociaż czasem mogą być przyczyną sporów sąsiedzkich.....
Twój płot też nie taki zły jak piszesz,(widziałem) zwłaszcza tak pięknie podsadzony atrakcyjnymi roślinami :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam Tomek :wit
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Widzę, że i Ty masz taką ławkę, z której lubisz obserwować swój ogród ;:138
Awatar użytkownika
piofigiel
1000p
1000p
Posty: 1495
Od: 11 lis 2009, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Aniu ławek jest kilka, tylko rzadko jest czas by z nich korzystać, raczej obserwuje ogród w ruchu, intensywnym ruchu :)

Obrazek

Pozdrawiam Tomek :wit
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Tak na prawdę, to i ja nie umiem usiedzieć w miejscu :;230
Awatar użytkownika
Reni4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 21 wrz 2009, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska..

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Tomku...bajkowy masz ogród..cudownie to zrobiłeś...moje gratki.. ;:138 Wspaniałe widoki z ławeczki lecz wcale się nie dziwie że w ruchu go podziwiasz.. :wink:
A i dziękuję ślicznie..miło mi :D
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Tomku rzeczywiście uwielbiam dzielić się swoimi liliowcami , ale zbyt duże potrzeby do możliwości obdarowywania wszystkich chętnych .
Mój ogród malutki i nie nadąży dla wszystkich mnożyć roślinek .
Awatar użytkownika
drewutnia
1000p
1000p
Posty: 3711
Od: 1 gru 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Gdzieś mi umknąłeś,ale jest znalazłam Twój piękny ogród ;:138
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Tomek się chyba urlopuje albo ciągle siedzi w ogrodzie i robi dla nas zdjęcia ;:224 Kiedy je zobaczymy?
Awatar użytkownika
karina1
1000p
1000p
Posty: 1110
Od: 19 sty 2010, o 12:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jarosław,dolnośląskie

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

z tymi ławkami to jak u nas jest gdzie posiedzieć a nigdy nie ma czasu ;:173 ciągle coś do roboty :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły,które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać" Miłego dnia,życzy Karina
Mój piękny ogród - Akacjowe raczo- Cz1.'Ogród Kariny i Marka"Akacjowe Ranczo"Cz2.
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogród piofigla cz.3

Post »

Witaj Tomku ! Bardzo długo nie zaglądałam do Twojego ogrodu...moja strata , tu jest tak ładnie. Głęboka zieleń iglaków i kolorowe kwiaty...Ciekawy ten krwawnik tarczowaty. Miałeś szczęście z zawilcami - moje wszystkie przepadły.
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”