Kawałek nieba wiewióreczki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Olu najmocniej Cię przepraszam... ;:167 Iza tak mnie zszokowałam propozycją odwiedzin... że już gorączkowo myśle co muszę posprzątać a co ogarnąć żeby koleżanki nie wystraszyć ;:224
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3131
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko przede mną nie musisz sprzątac a poplewic możemy razem ;:108 nie przyjadę na inspekcję sanitarną :;230
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko, posypaniem suchego pokarmu w borówkach dla kosów rozbroiłaś mnie! :;230 W życiu bym nie wpadł! Chciałbym widzieć minę sąsiada hihi
Nie wiesz przypadkiem co to za różyczka, bo chyba mam podobną nn. Goździki śliczne! Odętka ładnie kwitnie, a zachód słonka uroczy!
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Zgadzam się-zachód słońca rewelacyjny ;:138
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

No to musisz duzo kociej karmy kupić jak nie tylko kotkom ona smakuje :wink: ,ale kto pierwszy ten wygrywa :;230 .Gożdziczki sliczne ,ale cytrynek przebija je wszystkie.Variegatkowe roślinki wolniej rosną i nie są takie expansywne mogę potwierdzić Twoje spostrzeżenia ,bo mam tojeść i floksa variegatkowego
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3131
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

oj tam, zaraz pęknę - za chuda jestem :;230
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Izo to mi ulżyło..., bo nie wyplewione jest... wczoraj w deszczu montowałam 4 metrowe rynny... szkoda żeby się tyle deszczu marnowało... :;230 Wieczorkiem się jakoś ugadamy co do jutrzejszej godzinki.... mogę pod jakiś urząd pod Ciebie busem wyjechać.. bo wytłumaczyć jak na moją działkę tu może być trudno. Jak masz GPS... to i tak niektórych dóg nie widać, u nas w mieście szybko budowa idzie.... ;:138 Tylko w jednym miejscu się ślimaczy... ale to się przekonasz, bo to jedyna droga na moją działkę... ;:224 Dziś będę na chwile na działce... to Ci coś nie coś przygotuję... ;:224 Chcesz migdałka.. wiosną kwitnie na takie różowe różyczki.... Mojego starego olbrzyma musiałam rozdzielić, bo leciałam za bardzo na sąsiada i mu korzeniami w jednym miejscu beton przebił. Ale sąsiad uczynny człowiek nic nie powiedział, bo i tak miał ogrodzenie wymieniać... i że mu migdałek nie przeszkadza. Ale mi przeszkadzał. Mam kilka dużych sadzonek..że 2 sobie zostawie a resztę rozdaję. Tylko duże są więc tylko odbiór własny.., ktoś chce mnie jeszcze odwiedzić.... :tan

Remi ja już się powoli przyzwyczajają... że ja ... nietypowa jestem ;:224 Rynny nikt.... przy deszczu by nie wieszał, ale jak już tam akurat bylam a wcześniej przyniosłam... to co mają leżeć. Jak deszczówka się marnuję... ;:224 Tą różyczkę też niestety mam jako NN ale taka śliczna, że chyba ma rodowód jakiś ... ;:oj

Dorotko bardzo lubie zachody słońca... szkoda, że wschody zawsze przesypiam ;:224

Jadziu oj tak ostra konkurencja nie ma lekko... ;:224 Cytrynek też mi się najbardziej podoba ;:167 Jak będzie możliwość spróbuje z nich sadzonki porobić i ukorzenić :tan

Basiu szkoda że daleko masz, we trójkę było by nam weselej.. ;:167 A że Iza to świetna jest już wiem i cieszę sie że mnie odwiedzi ;:167

Jak ja montowałam rynny, to pomocnik...nadzorował z zadaszonego tarasu...
Obrazek Obrazek

Jak jeszcze nie padało to cykłam migdałka... Izo tak z 80cm będzie miał i korzonki ma
Obrazek

Reszta migdałków się moczy... wszystko z korzonkami wielkość od 40-80cm
Obrazek

Moje pierwsze półki w schowku... ;:224
Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Widzę, że pomocnik łapką pokazuje trochę w lewo trochę w prawo. biedne kocisko napracowało się. Półki fachowo zrobione!
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Noooo, widze "człowiek orkiestra" normalnie - i domek postawi i wypieli i rynny pozawiesza... a taka delikatna istotka na fotkach ;:138
Az sie pychol usmiecha taka energia i zapał bije z tego wątku ;:108
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Pomocnik rewelacja, za migdałki trzymam kciuki, a schowka zazdroszczę :)
Awatar użytkownika
wiolamanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4139
Od: 16 cze 2012, o 20:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

wiewioreczka pisze:Moim marzeniem od zawsze był duży dom z ogrodem. Od prawie dwóch lat realizuje to marzenie na 360 metrach z ROD. Jest mi jeszcze bardzo daleko do Waszych pięknych ogrodów :oops:

Moje początki. 22 sierpnia 2010 weszłam i zakochałam się.... wszyscy przy zdrowych zmysłach, łapali się za głowę. Cała działka porośnięta trawą na metr, piętrowa altana murowana grożąca zawaleniem, zapchana po dach śmieciami. Cały teren pokryty śmieciami, złomem, gumolitami. Dom z każdej strony był zaduszony winogronem niebotycznych rozmiarów i dzikimi dużymi drzewami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W kwietniu 2011 zburzyłam do zera ruinę i od lipca 2011 mam taką altankę :tan
Obrazek

To jest to samo ujęcie, gdzie stoję pod świerkiem, tylko że z lipca 2011 ;:224
Obrazek

W zeszłym roku wyrósł mi piękny słonecznik w kręgu ogniskowym, gdzie całą jesień paliłam graty
Obrazek Obrazek

Uwielbiam tulipany - moje tegoroczne
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym roku mi lilie wymarzły i kwitła, tylko ta biało-czarna. Zeszłoroczne kwitnienia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Różyczki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogólne widoczki lipiec 2012
Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Mam nadzieję , że przyjmiecie mnie do swego grona... z moim skromnym kawałkiem :roll:

Pozdrawiam ciepło
Aneta
Anetko zgadzam się w zupełności z Izką,że masz prześliczne lilie-ile osób tyle odmian :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

No to pracowita istotka z Ciebie ,ale jak ma sie takich pomagierów to i robota szybciej idzie
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3131
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Basiu nie strasz Anety bo mnie nie wpuści ;:131 i nie będziemy miały migdałków ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”