Kawałek nieba wiewióreczki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Trzymaj się Anetko. Mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej.

Zaraz zerknę do nowego wątku. Na Stecówce też byłam parę razy :) Przyjemnie się idzie w dni kiedy samochody nie jeżdżą
Ogrodek marzen
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 16 lis 2016, o 17:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witam
Od kilku tygodni jestem posiadaczką małego ogródka ROD. Cieszę się strasznie z mojego nabytku, jest to powód radości i podekscytowania. Mam też oczywiście mnóstwo wątpliwości jak sobie poradzę. Ogródek odkupiłam we pazdzierniku, było już zimno i mokro, wszystko już prawie przekwitło i poza pracami porządkowymi niewiele udało mi się zdziałać. Nie chcę też za bardzo niczego przekopywać by nie zniszc roślinek. Od kilku tygodni przeglądam różne wątki, dotyczące zakładania i prowadzenia ogrodów. Twoj bardzo mnie zainteresował i bardzo się spodobał. Piękny domek i narzędziownia, zamierzam postawić podobny. Proszę o namiary na firmę, która postawiła Wasz domek i jeśli mogłabym prosić o szacunkowe koszty.

o
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie i stawiam kawkę, nawet nie wiem kiedy mi ten tydzień zleciał. Do tego trzyma mnie osłabienie z jelitówki. Do pracy chodzę, wolne miałam tylko we wtorek. Czas płynie. W piątek byłam na działce chwile, fajnie słoneczko święciło, ale zdążyłam tylko zakopczykować nowe hortensje, razem z doniczkami - wiosną im kupię ziemie i posadzę jak należy ;:333 T chory od środy i coraz częściej mam ochotę użyć pewne narzędzie, które nabyłam w Wiśle w schronisku Stożek :;230

Obrazek

Obrazek

Takiego mikołajka na bombkę sobie dłubie dla relaksu - wczoraj lało calutki dzień...
Obrazek

Edit... Miałam odpisać na zaległe wpisy ale zobaczyłam słoneczko więc mykam na działkę.... :heja

Przyjemnego dzionka ;:3 :heja
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Cudownie się dziś nagrabiłam... kilka worów liści, naścinałam uschniętych badyli, posadziłam tuje od mamci i przesadzilam 3 bukszpany :heja

Zaległe wpisy..

Dorciu Zuzia odeszła początkiem roku (chora była), od sąsiada córka przyniosła Zuzię nr 2 i brata jej... niestety ostała się już tylko Zuzia nr 2. Zapraszam :wink:

Aniu jak piątkowa działeczka posadziłaś różyczkę.. śliczną zresztą ;:333 Ja w piątek mało co zrobiłam ale dziś nadrobiłam bo wczoraj calutki dzień lało i dzisiaj w słoneczku fajnie się kopało :heja Jak zdrówko? ;:196


Izuś... dziś przesadzałam bukszpany pod Twoim wpływem, coraz bardziej je lubię ;:333 Na działce zdarzało mi się nocować najwyżej jedną noc latem a czasem i jesienią i wtedy grzejnik w użyciu, dłużej jakoś nie. Bardzo się cieszę , że dużo dziś porobiłam na działaczce ;:138

Bogusiu ale potwór ta hortensja... wiosną zamierzam posadzić kolejne :heja Zapraszam częściej ;:196

Ogródek marzeń wybacz dziś dopiero trafiłam na Twojego maila nie wiem czemu moja poczta go do spamu skierowała, dziś odpiszę i zapraszam częściej i bardzo fajnie że masz działeczkę ;:333 Koniecznie załóż wątek i wklejaj zdjęcia... to tak trochę jak pamiętnik... ja nieraz wracam do początku i bardzo fajnie się tak wspomina :D Napisz więcej o swoim ogródku... co masz w pobliżu, czy masz wodę i prąd i jakie rośliny udało Ci się namierzyć mimo pory zakupu :wink: Kibicuje Twoim poczynaniom ;:333

przesadzone bukszpany
Obrazek

posadzone dostane tuje
Obrazek

zapinki do kabli świetnie się sprawdzają, nie tylko do mocowania siatki na liście na ogrodzenie :;230
Obrazek

Obrazek

wrzosowisko
Obrazek

budleje rosną i nie chcą iść spać :shock:
Obrazek

koleżanka mi towarzyszyła ;:224
Obrazek

Miłego wieczorku, pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

No to ładnie poleciałaś z robotą, Anetko ;:333 Cieszę się, że coraz bardziej lubisz bukszpany. One są rewelacyjne :) Nocowania na działce Ci zazdroszczę :)
Ładne tuje dostałaś :) będą rozjaśniać miejsce.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witaj Anetko, jelitówka to paskuda, nasz wnuczek w szpitalu wylądował niestety, ale już jest lepiej i mamy nadzieję, że jutro do domu wróci, ale stracha mieliśmy ;:185 , pogoda ładna to i w ogrodzie co nie co podgonić można, ja się zastanawiam, czy jeszcze z przesadzaniem kilku roślin zdążę, ale ten tydzień ma być ładny, więc pewnie się uda :wit
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6344
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko dawno mnie nie było i nie poznałam działki ;:202 przeszła dużą metamorfozę ;:138
Piękne róże posadziłaś i hortensje też w ciekawych odmianach ;:333 mało tego widzę nową pasję... haft krzyżykowy :tan witaj w klubie ;:1
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Przeczytałam calutki wątek i naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem tego co tam zdziałaliście ;:180
Będę śledziła jeśli pozwolisz dalsze działania a może nawet "ukradnę" jakieś pomysły.
;:108
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko :wit Co tam u Ciebie slychać? :)
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko teraz tylko czekać aż tuje i cisy porosną,a wtedy zdobędziesz troszkę prywatności:)
Kula u mnie na balkonie lekko rozkruszona,pewnie jakieś ptaszki ją skubały:)
Co tam u Ciebie? Ja na działce dawno nie byłam i już tęsknię ;:167
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku !!! ;:196
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Kochane dziękuje za miłe wpisy i pamięć ;:167 Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku i żeby jak najszybciej nam do wiosny zleciało, żebyśmy mogły się cieszyć naszymi ogrodami w pełni ;:304

Zasypało mi działeczkę, 30cm śniegu leży i kotka Zuzia skakała jak zając z kuperkiem do góry :;230 Dzisiaj u mnie minus 15 a zapowiadają minus 23 :shock:

Stawiam ciepła kawkę z aniołkami :wink:
Obrazek

Grudzień minął mi bardzo pracowo, także świątecznie...
choinka na biurku:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moja choinka:
Obrazek

na działce też ubrałam:
Obrazek

Obrazek

dzisiejsze zdjęcia:
Obrazek

:;230
Obrazek

Powiesiłam kilka kulek dla ptaków w różnych miejscach i słoninę
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam ciepło, miłego dzionka :D
MagdalenaKCh
500p
500p
Posty: 751
Od: 26 sie 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko choinka przecudnie wystrojona. Jeszcze nie widziałam takiej.
Również przesyłam Ci życzenia świąteczne duuuzo zdrowia i pomyślności.
Pięknie prezentuje się nasz ogród dzialkowy tak zaśnieżony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”