Kawałek nieba wiewióreczki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maziaa
100p
100p
Posty: 197
Od: 30 maja 2012, o 22:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witam :wit wiewióreczko zajrzałam z rewizytą
Jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonałaś, ogród super, altana i roślinki śliczne ;:215
U ciebie był nadmiar trawy a u mnie pustynia jak na Marsie :;230
a teraz walcze z trawnikiem zakładając rabaty :tan
Będę odwiedzać twój ogród ;:7
Pozdrowienia z Małopolskiego Bieguna Ciepła
Marzena
Zielony zawrót głowy
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witaj Wiewiórko.Niesamowity widok pokazałaś kupionej działki.To aż niemożliwe,żeby wszystko tak zaroslo no i ten nieziemski balagan.
Wyobrażam sobie co wykopywalaś z ziemi :lol: skarby nad skarbami.No ale teraz masz śliczniutko.Domek i jego otoczenie bardzo mnie się podoba.
Ze ścieżkami nie pomogę bo ja nic takiego nie robilam ale np.Jakuch czy inne dziewczyny (Wanda)mają zmyślne ścieżynki-kuknij do nich.
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko przychodzę i ja do Ciebie.
Altanka....ba toż to domek nie altanka, rewelacyjny.
Bardzo dużo pracy włożyłaś w zrobienie takiego ogrodu, zdjęcia z przed rewolucji to potwierdzają.
I mieczyki Ci już kwitną ;:202 moje dopiero mają po 10cm, no ale w tym roku o nich zapomniałam i za późno wkopałam.
Polecam Ci klony, to naprawdę bezproblemowe, szybko rosnące i piękne drzewa.
Awatar użytkownika
jacekopole71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1713
Od: 25 maja 2012, o 17:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko i Ciebie odwiedzam z rewizytą ;:196 Masz bardzo ładną działkę i jak widac na zdjęciach w ciekawym miejscu.Altanka SUPER.Miło się ogląda Twoje zdjęcia w związku z czym będę tutaj częstym gościem :wit
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6341
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witaj Anetko właściwie nie wiem po co jechać do Goczałkowic jak tam nic ciekawego nie ma ,bylam 30.06 tego roku i zawiodłam się,owszem ładne aranżacje różnych ogrodów.Jadąc tylko do Katowic masz tyle fajnych szkółek że ho ho do mnie masz tak na oko pół godziny jazdy,jeśli będziesz chciała mnie odwiedzić, zapraszam adres wyślę.Roślinek mam pod dostatkiem a dla młodych i chętnych do uprawiania nigdy nie odmawiam.Podziwiam Cię za ogrom pracy,który wykonałaś w tak krótkim czasie.Do miłego zobaczenia :wit
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Dorotko jest mi bardzo miło :roll: W domu mycie okien jest karą... a w altane... myłam już drugiego dnia od postawienia... bo brudne były... :;230

Izu dziękuje za namiar, będą pisać do niej... jak się trochę ogarnę.... jutro rynny montuje... bo mi zimą ukradli... ale te jutro będę kleić .... a niech zniszczą ale nie ukradną ;:224

Remi mieczyki ja bardzo lubię , te są z 2011. A w tym sezonie posadziłam kilka dwukolorowych, na razie szczypior, ale solidny... :;230

Marzenko miło mi że mnie odwiedziłaś... ja już nie wiem co lepsze trawa czy jej brak ;:224

Aniu sporo tego bałaganu ... przemilczałam... ale w mojej pamięci ciągle żyje... ;:124 Moja mama długo nie chciała jechać oglądać na żywo... tak ją zmroziło... i nie mówiła nic... tylko patrzyła jak na wariata... i to długo... ;:224 Ale ja uparta jestem i mnie nic nie ruszało. Nawet teksty znajomych że tam straszy ;:224 Za ścieżkami się będę jeszcze rozglądać... ;:138

Parysko te są z 2011, tegoroczne mają u mnie 0,5m ale jeszcze nie kwitną ale już sie nie mogę doczekać. Bo mam takie dwukolorowe... przynajmniej mam taką nadziej, że takie będą ;:224 A na klony mnie wzięło... bardzo..

Witam ciepło Jacku.. działka znajduje się przy lesie, za płotem już mam las... ptasim trelą nie ma końca... a wieczorkiem świerszcze.. bajka jak dla mnie ;:215 Pochwale się, że wczoraj wieczorkiem jak wracałam... mam mieszkanie 5km od działki.. widziałam w lasku.. 2 dziki z małymi :tan Nie chciałam je zdjęciami stresować.. śliczne były

Mario bardzo mi miło, dziękuje za zaprosznie ;:138 A Ty z Katowic... może... Wiesz studiowałam tam 5lat.... Jutro odbieram prawo jazdy, tylko kiedy się zmotoryzuje ciężko wyczuć. Jednak autobusy są , chęci są i dla mnie nie ma nigdy za daleko.. ja włóczykij jestem... :tan Co do Goczałkowic i Pisarzowic ja tam dla ogrodów oglądania byłam, bo raczej szkółki to drogo i mały wybór np w Pisarzowicach.

TROCHĘ WSPOMINKOWO
Sąsiad patrzył na to długie lata.... wrzesień 2010 już wiecie czemu mnie lubi, i nawet płot nas dzielący, nowy ładny zrobił...bezinteresownie.. ;:224
Obrazek

Zeszłoroczne sianokosy...nie było kasy na kosiarkę, nie było odważnego co by pożyczył ... wiec gdy doszła do około 80cm kosą jechaliśmy...
Obrazek

Taki las mam za płotem... cudny jest jesienią
Obrazek

Moje leszczyna co rosła "w domku" nim poszedł pod zburzenie... tak tak w domku.... przerosła mury.. do zera ścięta w 2011, teraz taka... ma coś ponad 2metry..
Obrazek

Dla Olka... naparstnica... co prawda różowa..
Obrazek

Zaczynają kwitnąć floksy
Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejne dynie ozdobne..
Obrazek Obrazek

Kolejny kwiat na róży
Obrazek

Odętki zwykła biała i różowa variegata
Obrazek Obrazek

Kwitnie biała
Obrazek

Jedna z krzewuszek
Obrazek Obrazek

Dzisiejsze goździki... sadzone wieczorkiem..
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Działkowe kicie
Obrazek Obrazek
Obrazek

Takie cuda wczoraj na niebie
Obrazek
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3131
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

tym zachodem słońca i goździkami powaliłaś mnie na kolana ;:180
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42112
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Busz na szczęście tylko wspomnieniem. Kociaki świetne chyba Cię polubią za to karmienie, Zachód słońca ognisty!
Śliczny ten biało różowy floks i urocze goździki.
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Izo ja lubie właśnie takie klimaty... ja mam duszę romantyczną... ;:224 A w noc gdy miałam na następny dzień obronę mgr ... robiłam zdjęcia księżyca.... ;:224 A goźdżiki dorwałam jak je pani tylko z dostawczaka wyciągła... ja takich u mnie nie spotykam ;:224 Ten pierwszy jest taka cytrynka, mówię Ci miodzio :tan

Mario... koty muszą się u mnie... spieszyć bo mają konkurencje... kosy im suchy wyjadają :;230 A mi borówki... ;:223 No ale mam patent, polecam. Koło krzaczków.... borówki, posypałam suchy i .... już mi borówki nie giną... ;:224 No ale mina sąsiadek.. jak sypałam... bezcenna :;230 tego floksa biało-różowego jest na razie jedna łodyżka... a już go najbardziej lubię ;:167
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3131
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

przestań takie cuda pokazywac, bo wjadę do ciebie i.... pobuszuję - a po niedzieli albo na koniec tego tygodnia i tak muszę do Jaworzna jechac ;:108
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Iza no co ty.... to na jakąś kawkę czy coś musimy się umówić ;:138 No tylko na trawnik nie patrz... porażka i w ogóle... u mnie dużo niedociągąnięć...Ale trawnika nie robię... bo roboty przy ścieżkach będą... i tak zniszczy się :;230 Jak po niedzieli byś jechała to ja jestem w pełni dyspozycyjna :tan W tym nie bardzo.. mam rynny zakładać, beczkę na wodę... szukać po mieście i trochę urzędowo pozałatwiać ;:223
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

A co to suchy ?
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Olu słonko o co pytasz....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”