Ogródek Robaczka cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
MonaeS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 614
Od: 22 mar 2010, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: rogatki Lublina

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Kasiu jestem twoją i twojego ogrodu cichą entuzjastką.Masz niespożytą energię w wprowadzaniu zman, która po obejrzeniu zdjęć trochę i mnie się udziela ;:196
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Też się melduję!
Awatar użytkownika
Maddy77
500p
500p
Posty: 641
Od: 2 maja 2012, o 18:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Również melduje się w nowym wątku :tan.
Chciałam pogratulować pięknego ogrodu ;:196. Bardzo doceniam wysiłek włożony w ten ogród, wiem ile musiało to zabrać czasu, bo sami aktualnie jesteśmy w trakcie urządzania własnego :wink:. Działka ma tylko 500m2, ale ogród był bardzo zapuszczony a tak właściwie zaczynaliśmy od podstaw. Mam pytanie odnośnie granicy między trawnikiem a rabatą, czy stosujesz tam jakieś obrzeża?
PS. Architektura metalowa w Twoim ogrodzie jest bardzo imponująca. Miałaś szczęście z tym kowalem :wink:.
Awatar użytkownika
iwciach
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1476
Od: 18 sty 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Melduję się i ja! Ale ten wątek zasuwa ;:oj . Teraz wracam poczytać od 1 strony.
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Witajcie ;:4
Cieszę się, że tak szybko do mnie trafiliście ;:138
Sara, Piotrek, Igor - miło mi Was powitać w kolejnej części!
Bozuniu, widziałam Twoją cudowną Walztime, koło ławeczki - moja słabo pachnie, ale to dopiero pierwszy kwiat, dam jej czas na rozruch :uszy Musisz przyjechać i powąchać osobiście ;:196 Poza tym dasz mi instrukcje co do lawendowych bukietów - dziękuję za linka!
Beatko, Annes, Aguś, Małgosia, Monia - dziękuję, że jesteście ;:138 Mimo że będę Was zanudzać ciągle tymi samymi widokami ;:131
Aszka, cieszę się, że relacja sie podobała - ja po tych zdjęciach też otwieram oczy z wrażenia, jak wiele się zmieniło w ciągu 3 miesięcy :shock:
Lukrecjo, Danusiu - jesteście kochane kobitki, miło mi Was gościć u siebie ;:196
Konwalio, Twoje słowa to miód na moją duszę ;:170 Wybrałaś same różane gwiazdy! Cieszę się, że moja skromna różanka budzi u Ciebie pozytywne emocje - jest tyle piękniejszych róż na Forum..choć chyba każda ma swój wyjątkowy urok ;:167 Zapraszam jak najczęściej :wit
Dorotko, Iwonko, Agnieszko - cieszę się, że jesteście!Iwonko, takich zdeterminowanych do odwiedzin gości lubię najbardziej ;:138
Cześć Marta! Poszalałaś z zakupami, znowu :;230 Haha, ja też skusiłabym się na kilka róż od Petrovica...Wiesz może kiedy te róże będą dostępne?Zdradź koniecznie jakie zamówiłaś ;:oj
Monia, cieszę się że tym razem się ujawniasz :D Dziękuję za miłe słowa, to mi daje pozytywnego kopa do dalszych działań!
Asieńko, witaj! Super, że jesteś ;:196
Magdaleno, dziękuję za wszystkie ciepłe słowa pod adresem ogrodu, bardzo mi miło. Trawnik oddzielony jest od rabat eko-bordem - nie jest to jednak rozwiązanie na stałe, ma 3 lata i już mocno przerasta trawą. Docelowo chcemy użyć cegły, ale nie wszystko od razu :uszy
Iwonko, fajnie, że już mnie znalazłaś!

Zostawiam kilka fotek dla miłych gości

Heidi Klum & S. Emmanuelle
ObrazekObrazek

Grasten & Nostalgie
ObrazekObrazek

Wiciokrzew pomorski Graham Thomas - jedyny kwitnący...
Obrazek

Lavender Lassie & Robinia - już kwitnie ponownie ;:138
Obrazek Obrazek

Rooguchi
Obrazek Obrazek

Coral Castle & Iceberg
Obrazek Obrazek

Rooguchi & Cardinal Richelieu
Obrazek Obrazek

Octavia Hill & The Fairy
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Witac sie witac w nowej czesci :wit
S. Emmanuelle niczego sobie fiu-fiu 8-) Fioletowy czosnek Ci jeszcze kwitnie? moj juz dawno przestal - fakt pierwszy zakwitl ale i pierwszy przekwitl.
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

ano wiem - Kamila pisała, róże bedą już wysyłane jesienią z gołym korzeniem ;:oj
zaś zamówienie najlepiej u niej podać do końca miesiąca to ona wysle wtedy zbiorowe ale jakby co to można jeszcze w sierpniu i do połowy września jej pisać to bedzie domawiać, ale im prędzej tym lepiej bo kto pierwszy ten lepszy :wink: ;:196
oj róże tam są piekne......no cuuudne ;:173
oj tam, poszalałam.........to dopiero na jesień ;:224 :;230
zaś mnie urzekły 3 - Loius XIV, Lady Mary Fitzwilliam no i Baron Girod De L'Ain ;:224
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Jestem oczywiście i ja. Dalej przyglądam się Twoim różycom. Stwierdzam, że Indigolette też ma ciekawy kolorek. Posadziłam przy kratce altany, jeszcze nie kwitła. Mam nadzieję, że będzie wyglądała jak Twoja :D .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Jule, witaj! Super, że jesteś :tan Ten czosnek to Gladiator - zakwitł jako ostatni i wciąż kwitnie. Podobny do niego jest Cz. Olbrzymii - on zakwitł jako pierwszy, w maju. Sour Emmanuel obłędnie pachnie - to gwiazda Delbarda z mocno pachnącej kolekcji - ma po kilka kwiatów na jednym pędzie!Kolorek też fajny, taki zgaszony, pudrowy róż z lawendą...
Marta, muszę zgooglić te róże, nie znam ani jednej ;:131
Edytko, Indigolette ma lawendowy kolorek - choć mój M określił go mniej finezyjnie - jakis taki..trupi :;230
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

A widzisz, to musze sobie zapisac i dokupic pare, bo ten moj to jak dla mnie za szybko przekwitl a tak mozna bylo by posadzic razem wczesniejsze i pozniejsze ale podobne wygladem, to zawsze cos by tam fioletowego bylo.
Tak-tak Emmanuel kolorek ma wlasnie cacany - ja lubie wlasnie takie dziwne roze tz albo pudrowe albo stare roze, przygaszone, lekko "brudne" albo takie ciut pod lawede "trupiasto-zime" :;230
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3378
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Kasiu tylu gości w Twoim pięknym ogrodzie,ale jeszcze ja się wpraszam na "pospacerkowanie"...(nie pierwsze)
oczywiście jeśli pozwolisz :)
Twoje różyce...ech brak słów...same ślicznotki...a reszta...cud,miód i....
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

no kolorek ta Indigolette ma śliczny - lubie takie kolorki ;:173 ;:131
haha moja mama dokładnie tak samo powiedziała, jak zobaczyła Novalisa......... :;230
a ciekawe co bedzie jutro jak pójdziemy by założyć ściany do pawilonu, bo pewnie już rozkwitnie i ciekawa jestem co wtedy powie :;230
oj zgooglij, zgooglij......na pewno zakochasz sie w Lady ;:170 :wink:
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Robaczka cz. 3

Post »

Jeny, już tyle stron. :roll:
Pędzisz straszliwie.
Kasiu, na pewno przyjadę do Ciebie. Mój m. często bywa w Poznaniu. Może kiedyś mnie zabierze ze sobą?
Ja również zapraszam.
Właśnie teraz w sobotę przyjeżdża do mnie Iza Tamaryszek na nocne rozmowy
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”