Majkowy zielony dom i ... Souveniry cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Majkowy zielony dom i ... Souveniry cz.6

Post »

Dotarła do mnie kolejna paczka z różyczkami a właściwie z różycami bo ogromne one są bardzo, wiadomo jak to Sip. ;:oj

Obrazek

Aurelia Liffa, Geschwinds Orden, Poppius, Himmelsauge, Roseraie de I'Hay, Hansa, Martin Frobisher, Louise Bugnet, Marie Bugnet, Mrs John Laing i dla córki Golden Wings
oraz z Niemiec bo przyszło za dużo i mnie się dostało: Princess Alexandra of Kent i Old Port

Czekam jeszcze na róże od Ewy-Gloriadei, lada dzień powinny dojść:
Rudolf Joseph Geschwind, Dr, Eckener, Petite Orleanaise, Sweet Cover, Rotes Meer, Capricia Renaissance, Isabel Renaissance, Johann Wolfgang von Goethe Rose i dla córki Westerlad
Niestety paru róż brakuje , jeszcze nie dotarły do kraju: Astra, Josephine Ritter i Awakening czyli Probuzeni ale mam nadzieję że wiosną zagoszczą w moim ogrodzie.

Dziewczyny chyba będę musiała pomyśleć o jakichś bilecikach bo koszty zakupów były ogromne, niedawno liczyłam tylko z paru szkółek i aż mi skóra ścierpła jak to do mnie dotarło ;:202 Chyba założę sobie szlaban na wiosenne zakupy ;:223 No może kupię sobie tylko parę powojników, jakieś lilijki i na tym koniec i finito, następne szaleństwo różane za rok. ;:108

Taką ostrą samokrytyką zamykam ten sezon różany, o moich i nie tylko moich różyczkach będziemy snuć opowieści już w nowym wątku. ;:7
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”