Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Zdjęcia naszych ogrodów.
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Też wywaliłam dwie wierzby, ale teraz wiem, że krótkowieczne i już nie będę kupować ;:222
W końcu niech wnuki coś po mnie odziedziczą ;:170
Aguś będzie dobrze...musi być dobrze ;:196 każdy z nas ma chwilę słabości, więc dlaczego nie kociambry ;:168
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
MaGorzatka
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2789
Od: 20 sty 2011, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Oj, biedne są po narkozie te nasze zwierzaczki, takie bezradne... ;:196
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Gosiu, Iwonko, Doris, Edwardzie, Jagódko, Nutko, Beatko, Aguś, Marzko - dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny, wsparcie dla kociambra i jego pani-mamusi ;-) Greebo chodził pijany dość długo, ale teraz już skacze, dokazuje, łasi się - czyli jest sobą :) Jutro idziemy na zastrzyk, a za tydzień na endoskopię (znowu znieczulenie)... Macie rację - zwierzęta w chorobie, czy po narkozie, są takie biedne, bezbronne ;:167

Z innej beczki, byłam dziś we Floriall, ale Wollerton Old Hall nie odebralam... krzaczki - oryginalne austinki - co prawda były w miarę okazałe, ale na liściach miały ciemne plamy, a kwiaty takie sobie (bardzo delikatne, z przewieszonymi główkami)... Zdecydowałam, po konsultacjach z Beatką ;:196 , że stówka za tę różę to zbyt dużo... właściciel co prawda tłumaczył, że to nie plamistość, tylko trudy podróży, ale jakoś mam wątpliwości. Mimo swojego różanego narwania, czasem mam przebłyski, że warto szanować własny portfel. No i to by było na tyle :)
Dobrej nocy wszystkim!
MaGorzatka
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2789
Od: 20 sty 2011, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Aguś, pokazałam tę hortensje, zerkniesz?
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Już lecę, Gosiu :)
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Stówka za roślinę z plamkami? Przesada.
Dobrze, że kot jest już sobą :D Dziś w ogóle był koci dzień. Dzikot biegał za mną przez pół dnia-gdzie ja, tam on. I to jeszcze na wyścigi. Łasica pielić nie dała, tylko wciskała pyszczek do głasków. Reszta kotów, jak zwykle, była ozdobna :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

hm ...przylaciałam foty ogladać....mysle ,ze to dobra decyzja...skoro coś jest na rzeczy powinna byc przeceniona ...ale róża cudna to fakt ;:108
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Aguś trzymam kciuki za zdrówko kociaczka, będzie dobrze ... To smutno jak ulubieńcowi coś dolega, a jego opiekun nie potrafi mu ulżyć...Ale zwierzak odczuwa miłość rodziny i przez to mu dużo lżej znosić chorobę ...
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz.8

Post »

Kochani, dziękuję za cierpliwe odwiedziny w bieżącym wątku i oglądanie wciąż tych samych zdjęć ;-) Najbardziej jednak jestem Wam wdzięczna za to, że o mnie pamiętacie, zawsze znajdziecie chwilę na napisanie dobrego słowa - nie tylko w tematach ogrodowych - i że po prostu jesteście ;:167
Zapraszam do nowego wątku, o TUTAJ
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”