W niralowym ogródku.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W niralowym ogródku.

Post »

..przyszłam z rewizytą a tu :shock: piękny zadbany ogród i jakie w nim roślinki... ;:138
a kamienie ;:224
Tamaryszek miodzio... :)
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W niralowym ogródku.

Post »

A czyj to taki piękny ogród? no teraz widać co robiłaś jak nie było Cię na forum, wzorcowo wykonane oczko ;:138 nowe nasadzenia, żwirowa rabata z trawami i żurawkami wygląda pięknie, jestem naprawdę zadziwiona że w krótkim czasie dokonałaś takich zmian ;:63 teraz niech wszystko pięknie rośnie. mówisz, że ptaszki pluskają w oczku? to jest wielki plus dla oczka :wink:
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Chciałabym zapytać się jak nazywa się ta roślina: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48f ... 42598.html. Kupiłam ją w tamtym roku. Jednak nie wiem co się z nią stało.. po zimie ma wszystkie gałazki suche,ale od dołu puszcza zielone galązki... czyżby zmarzła?
Awatar użytkownika
ogla
500p
500p
Posty: 710
Od: 27 kwie 2010, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Podziwiam Twoją konsekwencję :wink: jak widać taki upór przynosi piękne efekty. Podobają mi się strasznie Twoje wielkie kamienie i połączenia żwirowo-roślinne.
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Aguś chwaściory są i jakoś intensywnie rosnące nawet!
Azalia celowo taki kolorek bo na tej rabacie sporo zieleni więc chciałam ciut ją ożywić.
Skalniak w ubiegłym roku rozpoczęłam tworzyć i do dnia dzisiejszego nie dokończyłam...ajć .
Aguś wszelkie inspiracje to po wizycie w Twoim ogrodzie jak najbardziej same przychodzą :uszy
Iwonko widzisz sama się dziwię że założyłam wątek...teraz zamiast biegać i skubać badylka to siedzę tutaj ;:224 Oczko już prawie na ukończeniu,wczoraj doszedł jeszcze klonik ale dziś wymienię na inny kolorystycznie bo jakoś nie za bardzo mi obecny pasuje.Ty też kochana szalejesz i z zakupami i z sadzeniem ;:oj
Jolu się leczę ;:131 syropek rano i szpadelek w łapki...musiałam wykorzystać pogodę na sadzenie!
Jolu tak mnie tu nie czaruj że coś u mnie wymuskane bo byłaś wielokrotnie na miejscu i wiesz co się dzieje na działce :roll: No Ty wiesz ale jak Zbyszek do nas zawita to czy nie nasuną mu się słowa:''co ja robię tu....uuu..'' ;:224
Grażynko zdjęcia dodaję przez fotosik, przez problemy z wgrywaniem ociągałam się z założeniem wątku ale teraz opanowałam wszystko i jest to dość proste. Z fotosika zdjęcia idą bezpośrednio do wątku a nie jak kiedyś musiałam kopiować i wklejać linki. Dziękuję za miłe słowa o moim ogrodzie...pewnie pamiętasz jego poprzednią wersję.
Tadziu nie chowałam bo był mój ogród na forum ale w ubiegłym roku znikł by przejść konkretną inwentaryzację.Tadziu dziewczyny zawsze są i były utalentowane tylko może chłopcy bardziej to dostrzegają ;:131 No dobra niech Ci będzie ....czasy też się zmieniły :roll: faceci malują pazurki a kobitki ze szpadlami biegają ;:oj
Ewo tamaryszek wielokrotnie przesadzany...jak większość u mnie...ale w ubiegłym roku znalazł swoje lokum i rośnie dobrze.Nad skalniakiem muszę jeszcze popracować a właściwie fajnych kilka roślinek dosadzić i powinno być ok.
Teresko miło usłyszeć taki słowa szczególnie na początku swojego wątkowego ogródka :wink: Trafnie napisałaś-ogród powstaje-więc mnóstwo pracy jeszcze mam.Ty tez pewnie masz swój zielony raj :)
Artur byłam u Ciebie :wit wiem że stworzysz fajne klimaty u siebie.Staraj się bo będę zaglądać :lol:
Gosiu po co biegnąć?! Powolutku :wink: Białe kwitnące to tiarelle zakupione w ubiegłym roku u Igi.Sama zamawiając nie wiedziałam że w realu takie ładne będą.
Kasiu aj tam dopracowany...to akurat jeszcze mam przed sobą.Utworzone kształty rabat i co z grubsza zrobione a teraz się zaczyna....szukanie ciekawych roślin.Miło mi że zajrzałaś :wink:
Misiu tamaryszek dodaje delikatności ,jest taki ażurowy.Dawno się nie widziałyśmy choć ja Toją skarpę obserwuję na bieżąco.Mam nadzieję że u Joli się spotkamy :)
Ula a no mój ;:131 Faktycznie jak nie miałam wątku to dawałam radę sporo zdziałać a teraz...znowu tyły...coś muszę zaniedbać ciut bo nie wyrabiam...no i dzieci jeść wołają ;:oj Uwielbiam swoje oczko,pluskot wody i te ptaszęta. No i moja psina też ma pożytek bo ma całodobową pijalnię :wink:
Kasiu to tamaryszek,warto go mieć bo ma piękny pokrój,przytnij te uschnięte gałązki a jak pokazuje zielone to znak że żyje :)
Kilka zdjęć jednej z rabat jak wyglądała w ubiegłym roku.Roślinki jeszcze nie podrosły ale liczę na tajemniczą ścieżkę.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu, uwielbiam takie fotki "przed" i "po"
Ślicznie masz wszystko urządzone ;:108
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Tamaryszka już podcięłam :) dziękuje za rady ;:180
kajpej
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1179
Od: 24 lis 2009, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Witaj Kasiu
Wiem co to znaczy brak czasu, jak pochłonie ogród wszystkie myśli i siły.
Tak samo jak Ty przesadzam i wsadzam, jednym słowem kombinuję jak by tu zrobić żeby było lepiej.
Czasami jestem zmuszona do radykalnych zmian przez warunki pogodowe ( wichury, zima, przymrozki)
Ty już otworzyłaś wątek, ja jeszcze jestem w polu, ech.... :)
Kasiu
Podziwiam oczko wodne i wijącą się łagodnymi zakolami trawiastą drogę.
Chętnie mój wzrok podąża wgłąb ogrodu.
Ciekawi mnie co kryje się za kolejną przeszkodą roślinną.
Podoba mi się , że dzielisz przestrzeń przesłonami i wprowadzasz tajemniczość.
Na ich tle ładnie można wyeksponować kształt roślin, faktury i kolor.
Ja mam z tym duże problemy.
Jest podobnie jak opisujesz
Oczko już prawie na ukończeniu,wczoraj doszedł jeszcze klonik ale dziś wymienię na inny kolorystycznie bo jakoś nie za bardzo mi obecny pasuje.
Oj :) znam te emocje
Kasiu, życzę przyjemnej pracy i czekam na kolejne zdjęcia.
;:196 Elżbieta
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Przepięknie , jestem zauroczona ;:oj
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu :wit ogród Masz bardzo piękny ale ten ogromny głaz to jest to...boskiii ;:215
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Mam ogromną prośbę czy możesz mi dać przepis na to ciasto co było u Tadeusza nie ma tych wcześniejszych wątków a ja jego nie zapisałam ;:196 ;:180
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu, pierwsza moja myśl to "jak Ty się napracowałaś" ale efekty widoczne, to że musisz przesadzić buczka mnie wcale nie dziwi, i chyba nikogo tutaj, bo większość z nas też tak robi :) i nie zaniedbuj forum bo bez niego ogród nie byłby taki ładny, prawda? obecność tutaj mobilizuje ;:65 i my czekamy na coraz to nowe zdjęcia
Awatar użytkownika
amatorka015
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1861
Od: 12 kwie 2011, o 17:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zapolice (woj.zachodnio-pomorskie)

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Witaj :wit masz piękny ogród, a oczko wodne mnie urzekło :wink: Szkoda że mam taki mały ogródek ;:131
Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawe zdjęcia z twojego zakątka :)
ZAPRASZAM.. JUSTYNA
Dorobek Amatorki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”