Mój fijoł 5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11289
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Mój fijoł 5

Post »

Karatawskiego posadziłam 2 cebule , jedna nowa i stara i wyszła jedna ! a u Ciebie z jednej trzy :!: ;:oj dobra z Ciebie ogrodniczka ! :)
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
lemka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2082
Od: 30 cze 2009, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój fijoł 5

Post »

O znowu ten kot :lol: - chyba towarzyszy Ci stale w ogródku. Fajny taki pomocnik.
Miejsce na warzywnik super- taki odgrodzony płotkiem- bardzo elegancko to wygląda.
Co posiałaś w tym roku z warzyw? Ja jeszcze nic- jakoś nie mogę się zebrać. Zresztą na razie w warzywniku tulipany w koszyczkach rosną- pewnie już przekwitły to można będzie wykopać.
Pozdrawiam Ida
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 5

Post »

Maryniu, ale one rosną w jednym miejscu już pięć lat :D Widocznie im się spodobało.
Ida, kotów jest znacznie więcej :D W warzywniku już rośnie bób, groszek, rzodkiewka, sałata, koper, marchew, pietruszka korzeniowa i naciowa, burak liściowy, cebula, szczypior, szczaw, rabarbar i lubczyk. Wszystkiego niewiele, poważnie traktuję tylko ogórki :wink: Inne warzywa się nie przechowują. Pisząc przypomniałam sobie, że buraki ćwikłowe czekają na swoje miejsce, zapomniałam o nich ;:223

Tego "krętacza" nie oznaczyłam sadząc, ale to może być czosnek bułgarski, raczej w tym roku nie zakwitnie. Koty są wszędzie :wink:
Obrazek

Ta sasanka najpóźniej zaczęła kwitnąć. Osobnik z dziury się nie uaktywnił.
Obrazek

Dzikość na skalniaku.
Obrazek
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój fijoł 5

Post »

Ewa,jesteś niesamowita,pędzisz jak burza.Piekne rabaty porobione,przypomnijjaką dużą masz działkę?
Awatar użytkownika
ElzbietaaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2902
Od: 16 sie 2008, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Elbąga

Re: Mój fijoł 5

Post »

Ale masz zielono na skalniaku!
Dzisiaj zachorowałam na czosnek bułgarski, widziałam rano w TV jak pięknie kwitnie ;:224
Z buraków ćwikłowych zrezygnowałam na rzecz fasolki szparagowej, dla odmiany ogórki nie chcą rosnąć
na moich piachach :evil:
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Mój fijoł 5

Post »

Pewnie ze koty sa wszedzie, przeciez tez chca czosnki poogladac 8-) Ten bulgarski faktycznie krecony dziwak. Zimno sie zrobilo i nie za przyjemnie, nie lubie, nie lubie :roll:
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5897
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Mój fijoł 5

Post »

Pędzisz, jak burza... ;:224
Warzywnik elegancko wyznaczony.
Czyży kot był obrażony, a może podgląda, co w rabatkach piszczy :?:
Bułgarski piękny, ale mojego chyba w tym roku nie będzie ;:185
Karatawski bezproblemowy. Dokupiłam skrętny (znowu mieli w ogrodniczym tylko jeden :shock: )
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 5

Post »

Ewo, widzę, że fijoł nie słabnie :wink: Gratuluję nowego wątku, z pewnością będę zaglądać. Zwłaszcza, że czosnki już dorodne..
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 5

Post »

Gosia, mam 22 ary szczęścia :D
Elżbieta, to głównie dzwonek skupiony, coś w rodzaju plagi :wink: Trochę fasolki szparagowej zawsze się u mnie zmieści, jesienią przeniosłam truskawki, więc miejsca jest jeszcze więcej.
Jule, najprzyjemniej się z kotami śpi :D Ledwie się z M mieścimy w szerokim łóżku, zewsząd koty :;230 Burza minęła, strat nie przyniosła-zimno okropnie. Nie lubię :evil:
Justyna, mały warzywnik, więc oddzielony :wink: Mój czosnek skrętny się rozbujał, jest go dwa razy więcej niż w zeszłym roku.
Lidka, przeciwnie, wzmaga się :D

Przetacznik armeński ma się dobrze :D
Obrazek

Zdjęcie z 2 maja, teraz serduszka już kwitnie.
Obrazek
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5897
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Mój fijoł 5

Post »

Bez burz, ale deszczowo i chłodno.
Warzywnik mały, ale urodziwy. W porównaniu z moimi workami masz niezły areał :wink:
Awatar użytkownika
Rozanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1832
Od: 9 lut 2009, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Toruń/Puszcza Bydgoska

Re: Mój fijoł 5

Post »

Ewuś, ślicznie już wszystko kwitnie. Szafirki marzenie, też bym takie chciała. :D Moja serduszka też kwitnie jak szalona, to jednak wdzięczny kwiatek i bezproblemowy. Jak Twoje różyczki, moje zbierają się do kupy i wypuszczają pojedyncze pędy. Mało będzie podziwiania w tym roku. :(
Z moich 6 przetaczników został tylko jeden. Teraz jak patrzę, to widzę ile bylin wymarzło. Nawet floksy mi padły. Dobrze, że zrobiłam takie zakupy i mogę podosadzać, bo byłyby dziury na rabatach. :D
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 5

Post »

Ewo mróz ponoć idzie!! U Ciebie też?! przykrywasz roślinki? ..ja sama nie wiem co robić, już jest ok 4 C ;:145
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Mój fijoł 5

Post »

Ewo ,ale zleciał poprzedni wątek i tu już tyle stron nowego .Widzę wszystko ruszyło .U mnie ostatnie dni chłodne i z deszczykiem .
U mnie łan szafirkowy miał być podobny ,ale......zima :evil:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”