Na końcu tęczy...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Na końcu tęczy...

Post »

..śliczne pelargonie ...ja mam też zamiar kupić..choć mam sadzonki zrobione z moich starych, ale te są super...
a świetny pomysł z wykorzystaniem pniaka... ;:138
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
jacekbielsko
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1210
Od: 15 maja 2011, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bestwina/Bielsko-Biała

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Powinno być na początku tęczy ;:108
Ślicznie :)
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Pień wygląda jak wielka kurza łapa ;:oj
Mieliśmy kiedyś podobnego wilczura ;:167
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Witaj bina12 :wit Pięknie,ciepło rozpoczęłaś wątek :D A na początek zaserwowałaś taką kolekcję tulipanów :shock: ,że pozostaje mi ;:180 .Jeżeli możesz,poproszę zdjęcia z perspektywy,ciekawi mnie,jak zaprojektowałaś rabaty.Chętnie będę Cie odwiedzać :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Witam kolejną Ewę na forum ;:168
Piękne spokojne miejsce a jaka przestrzeń ;:oj
Strażnika masz swietnego- nie niszczy roślin?
Awatar użytkownika
mmarta1982
500p
500p
Posty: 519
Od: 26 sie 2011, o 21:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie Żelechów
Kontakt:

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Witaj Ewuś. :wit Dużo tulipanów ci zakwitło u mnie większość padła.Twoje tulipanki faktycznie chyba podkradły trochę kolorków z tęczy.
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Na końcu tęczy...

Post »

jacekbielsko ;:196 witaj w moich skromnych progach , zawsze mi się wydawało ,że końiec tęczy jest u mnie ale może i początek ,zależy jak się na nią patrzy :;230

Aszka ;:196 witaj , spacerują po twoim ogrodzie zafascynowały mnie róże , ja w tym roku posadziłam 25 Róż i już z 2 mam kłopoty , bo ładnie ruszyły a teraz zauważyłam ,że jakby usychały im te małe listki , warunki mają jednakowe , są regularnie podlewane i nie wiem co im się nie podoba ;:174

Miriam ;:196 witaj u mnie , postaram się obfocić perspektywę , chociaż jak wcześniej pisałam to nie jest taki typowy ogród , to takie duże podwórko i jak robię rabaty to muszę mieć na względzie jego użytkowość , raczej staram się ,żeby nikomu nie przeszkadzały nasadzenia a ty samym nie były niszczone. ;:108

ewa w ;:196 witaj , przestrzeń rzeczywiście duża i trudna do zagospodarowania tak od razu ale to mnie cieszy bo jeszcze długo będę to urządzać :tan - Zoran to bardzo mądry pies , zawsze obserwuje mnie ,i chodzi dokładnie tymi ścieżkami ,którymi ja chodzę , czasem jak robię nowe nasadzenia to muszę zrobić jakieś ogranicznik ,z byle czego , wystarczą paliki , dopóki on sobie tego nie zakoduje ,że tu już nie można wejść :lol: , zdarza mu się oczywiście przelecieć w rozpędzie np. za Listonoszem :;230 jak jedzie drogą bo zna jego auto ;:224 przez jakąś rabatę ale szybko się orientuje i schyla łeb nisko i patrzy potulnie czy to widziałam :;230

mmarta1982 ;:196 witaj , cieszę się ,że ci się podobają , wsadziłam na jesieni ok. 60 tulipanów , z różnych odmian ale sporo mi wymarzło a już z Narcyzów to zakwitł tylko jeden pełny a te zwykłe jeszcze nie kwitną ;:224
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Na końcu tęczy...

Post »

A ja już bywałam w Twoim wąteczku zaintrygował mnie tytuł :lol: ciekawa byłam z której strony tęczy jesteś , dopiero zaczynasz czy już dotarłaś na drugi koniec i się nie żle obłowiłaś :;230 w każdym razie moje zapały troszeczkę ostudził strażnik ogrodu , wygląda tak dostojnie i poważnie i jest śliczny i...troszkę się go bałam :oops: czteroletni dzieciak już nie żle skórę może przetrzepać a w sumie jaki ma charakter bo nie doczytałam ? Piękny masz widoczek taka przestrzeń za płotem ;:oj
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Z pewnością znasz piosenkę, którą śpiewa Israel Kamakawiwo " Somewhere Over The Rainbow" :

"Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true(...)"


To powinien być hymn Twojego wątku ;:224 ,bo przecież nad Twoim kolorowym ogródkiem niebo też jest błękitne i , mam nadzieję, spełniają się Twoje sny... Prezentację ogrodu zaczęłaś kolorowo i tęczowo. Tak , jak lubię :)
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Kocham psy a one mnie , Na rabatach jednak niemile widziane. Teraz lilie wychodzą z ziemi, łodygi są kruche jak szkło . Przechodzący przez nie pies niszczy , szczególnie moje psisko na krótkich łapach. ;:oj
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Tija ;:196 witaj , zapraszam jak najczęściej i nie bój się strażnika , on jest bardzo przyjacielski a za piłkę i ringo możesz go kupić , uwielbia grać w nożną ,syn nawet mówił ,żeby go wystawić na Euro :;230

Ewelina ;:196 witaj , piosenkę oczywiście znam , i cieszę się ,że ci się u mnie podoba :tan jeszcze dużo mam do zrobienia ale ja uwielbiam wyzwania ;:108

tade k - u mnie jest taka przestrzeń ,że Zoran ma gdzie się wyhasać , a jak się zbliża do części ogrodowej to chodzi za mną i naprawdę bardzo uważa :;230 nie mam z nim problemu.

Dziś rano pogoda się poprawia ,już nie pada -mój Jeż będzie kwitł :tan

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

I ostatnie kwitnące Tulipki :(

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

I moja krzaczasta Hakurka ,jakoż tak dziwnie się uczesała :;230

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

A tu mam prośbę o poradę do was ;:168 ten zakątek ze starymi Ślwami , chcę je wyciąć ale zarazem chcę utrzymać tu taki kącik z sieniem bo to południowa strona - jak radzicie co można posadzić na miejsce tych ściętych Śliw ,żeby szybko urosło i dało cień :?:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Ewuniu witaj wtorkowo,
wszędzie gdzie wejdę do ogrodu królują piękne tulipany ;:oj Ten jeżyk z czego to bom stara niedowidze :;230 , czy to gożdziki?
Psa masz jednak posłusznego ;:333 w innych ogrodach futrzaki różna cuda wyprawiają nie zawsze w zgodzie z panią ;:224
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Na końcu tęczy...

Post »

Ewuniu ,Jeżyk to Gozdziki , masz rację ,taka poducha się zrobiła , zdjęcia trochę nie wyrazne bo syn ten lepsiajszy aparat z makro wziął na wycieczkę :;230
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”