Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 
   ::  Koronawirus - Licznik ::     ::  Koronawirus (bez Chin) ::    

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 55, 56, 57, 58, 59  
Autor Wiadomość
cyma2704
 Tytuł: Re: Ogród w lasku
PostNapisane: 22 wrz 2016, o 12:41 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Anusia rojnikowa filiżanka cudna, ;:oj zazdroszczę umiejętności. ;:180 Mnie nawet po podpatrywaniu tak nie wyjdzie. ;:173 Tulap chyba myślał o piętnastu dzieciach matki rojniczki. :wink:

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Tulap
PostNapisane: 22 wrz 2016, o 20:13 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Tak, dokładnie, o matce rojniczce pisałem ;:306 Chociaż babcia to 11 rodzeństwa ma ;:306
W jednej doniczce też mam zwykłe sukulenciki, jak przetrzymają to sam spróbuję ;:108
Pierwsza kompozycja dla mnie za mocna, za dużo dźwięków. Druga mi coś nie podchodzi. Ale to już kwestia gustu, ogólnie mamy zbliżony :lol: Bardziej wpasowuję się w klimaty zen garden i coś pod deseń The Dears-Where The World Begins And Ends.

ewelkacha88
PostNapisane: 22 wrz 2016, o 21:11 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Witaj :wit . Wpadłam do Ciebie przypadkiem i jestem zauroczona Twoim starym ogrodem ;:oj . Piękny i do tego ten trawnik ;:333 .Mocno trzymam kciuki za Twój nowy, przyszły ogród, który na pewno stworzysz wzorcowo ;:108 . Te rojnikowe filiżanki i pojemniki wyglądają cudownie ;:138 . Pozdrawiam i będę kibicowała :wit .

konwalia12
PostNapisane: 23 wrz 2016, o 20:47 
1000p
1000p

0 szt.
cyma2704 dziękuję ;:196 ale tak jak mówię, w planach mam coś ciekawszego, tylko muszę zdobyć dobrą donicę :) hahaha, widać, że nie załapałam :;230

Tulap ok, już kumam ;:306 pewnie, próbuj, każdy może stworzyć swoją własną kompozycję i to jest najciekawsze :) ciekawe dźwięki, ale dla mnie chyba za spokojne :lol: znaczy, słucham spokojniejszej muzyki, a nawet muzyki klasycznej, ale nie tak bardzo często.

ewelkacha88 Witam ;:168 baardzo mi miło! ;:167 z trawnikiem były nie lada przygody- raz moja mama przycięła go bardzo nisko i w niektórych miejscach widać było nawet ziemię.. w dodatku słonko przyświeciło i trawa się miejscowo spaliła, wyglądało to okropnie.. Powiedziałam jej, żeby nie kosiła trawy przez jakiś miesiąc albo więcej. Dobrze ją za ten czas nawodniło, no i trawa ożyła na nowo i teraz znów jest bardzo dobrze :D bardzo potrzebuję słów zachęty i każde słowo jest dla mnie na wagę złota, więc dziękuję! ;:131

A dzisiaj mała przejażdżka do Ogrodu Botanicznego w Krakowie, żeby zaczerpnąć jakichś inspiracji do projektów. Inspiracji było mnóstwo! Zwłaszcza zależało mi na tym, żeby poznać jakieś rośliny i naprawdę bardzo wiele mnie zauroczyło ;:131 ;:167

Obrazek

Obrazek

Nie znałam tego astra, a jest cudowny ;:167

Obrazek

Hakonechloa też będzie nowym ogrodzie! :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cyma2704
PostNapisane: 23 wrz 2016, o 21:48 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Anusia miły dzień, jak można popodziwiać ładne rabaty. ;:215 Ja też lubię podpatrzeć na żywo układ roślin na rabatach, najlepiej jak to widzę w różnych porach roku. ;:108

Locutus
PostNapisane: 24 wrz 2016, o 09:12 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Nie wierzę... Myślałem, że odeszłaś z forum na dobre, jakżeż miło znów Cię zobaczyć.

A krakowski ogród botaniczny jest jednym z najpiękniejszych jeśli nie najpiękniejszym jaki w życiu widziałem. Paryski się doń na przykład nie umywa nawet.

No i też znalazłem tam parę inspiracji. Chociażby koralodrzew czy rutwicę, które zagościły w moim ogrodzie.

Pozdrawiam!
LOKI

konwalia12
PostNapisane: 25 wrz 2016, o 20:50 
1000p
1000p

0 szt.
cyma2704 właśnie ja mam taki sam zamiar, będę robić zdjęcia w różnych porach roku (oprócz zimy rzecz jasna), żeby mieć całkowity ogląd na wszystko :)

Locutus Witaj! ;:168 też myślałam, że się pewnie nie pojawię, wyszło jakoś spontanicznie, że zaglądnęłam w ogóle na forum.. i myślę, że niestety niedługo znów zniknę, ale tym razem będę chociaż zaglądać co jakiś czas. Zresztą, na razie nawet nie mam za bardzo czego pokazywać, bo w stary ogród już w ogóle nie inwestujemy, wszystko czeka do wymarzonego nowego ogrodu, ale kiedy to będzie.. ;:224 w każdym bądź razie uznałam, że kiedyś na pewno zacznę wątek o nowym ogrodzie, jak będzie oczywiście co pokazywać, więc kibicuj mi ;:131 ;:136 Ja do Krakowskiego ogrodu chodziłam w maju i czerwcu po 2-3 razy w tygodniu, bo mi się tam dobrze uczyło, a mam bardzo blisko.. można powiedzieć, że mieszkam w Ogrodzie Botanicznym :D o widzisz, to koralodrzew jest! :;230v

Obrazek

Obrazek

A ja nie wiedziałam jak to dziwaczysko się nazywa ;:306

ewelkacha88
PostNapisane: 29 wrz 2016, o 10:16 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Witaj. Piękne zdjęcia ;:138 . Warto od czasu do czasu zaczerpnąć inspiracji z takiego ogrodu ;:108 . Studiowałam w Krakowie ale nie byłam nigdy w Ogrodzie Botanicznym . Fakt- wtedy to nie miałam zielonego pojęcia, że w przyszłości pokocham rośliny i ogrody ;:224 . Trzymam kciuki za Twoje plany ;:108 . Pozdrawiam :wit .

Locutus
PostNapisane: 1 paź 2016, o 12:24 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
A kibicuję, kibicuję. Miło Cię znów na forum widzieć, a jeszcze milej by było, gdybyś zagościła na nim na dłużej. Dzięki za piękne fotki koralodrzewu, zakochałem się w nim. No i rozumiem przesiadywanie w krakowskim ogrodzie botanicznym. On jest naprawdę piękny. W środku miasta, a można się poczuć jakby się było gdzieś w leśnej głuszy...

Pozdrawiam!
LOKI

Florian Silesia
PostNapisane: 3 paź 2016, o 21:34 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Widzę, że to co robisz, robisz z pasją i zaangażowaniem - zdjęcia, projektowanie ogrodu, słuchanie i dobór muzyki... Podziwiam i chylę czoła!
Czytam, że opuszczasz jeden ogród, którego serwowałaś piękne zdjęcia i zakładasz nowy? Z pewnością będzie wyjątkowy, bo masz już doświadczenie i wielką chęć tworzenia!
Ponieważ u mnie zupełnie inne klimaty i podejście do ogrodu - z chęcią poznałem Twój zielony świat ;:136

cyma2704
PostNapisane: 2 lis 2016, o 11:28 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Anusia dziękuję. ;:196 Pewnie teraz zajęcia na uczelni i praca najważniejsze, ale już za cztery miesiące zaczniemy myśleć o kolorach w ogrodzie. ;:108

Ewiczka52
PostNapisane: 4 lis 2016, o 22:48 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
ANIU :wit Cudny ten koralodrzew a kiedy kwitnie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 992 ]  Idź do strony nr...        1 ... 55, 56, 57, 58, 59  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: bejka1970, duju, kopacz64, korzo_m, marta64 i 61 gości