Ogród w lasku

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Na dobry początek, dla wszystkich miłych odwiedzających mój ogród, Casanova :

;:180 Obrazek ;:180
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
Tosiak
200p
200p
Posty: 214
Od: 28 maja 2012, o 11:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pruszcz
Kontakt:

Re: Ogród w lasku

Post »

konwalia12 pisze:dziękuję AGNESS, róże co prawda z opóźnieniem, ale powoli pokazują czarodziejskie kwiaty. ;:3

Ambrige Rose specjalnie dla Was ;:167
Obrazek


ale piękna - wspaniała i zapewne pachnie ?

-- 22 cze 2012, o 16:10 --
konwalia12 pisze:Na dobry początek, dla wszystkich miłych odwiedzających mój ogród, Casanova :

;:180 Obrazek ;:180


a ta na dobry początek lata ;:3 -śliczna - a pachnie i jaka wysoka rośnie?
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Wiesiu- dziękuję, za miłe słowa. Róża Ambrige pachnie niczym galaretka o smaku truskawkowym, naprawde urzeka swoim wdziękniem. Podczas pochmurnych dni jest takim moim ogrodowym promykiem Słońca. Tylko po deszczu szybko płowieje, robie się bielusieńka :shock: , ale na szczęście płatków nie gubi.
Casanova dorasta najwyżej do 1,2metra, ale moja jest jeszcze młoda i bardzo mała. Zapach jest mocny, ale nie tak sliczny jak u Amb. Ogólnie wszystkie "szlachetne" kupiliśmy w tym roku, a tanie nie były.. Byleby przeżyły zimę ;:224

bina12- będę bardzo blisko Saint Tropez, tylko 30 km mnie będzie od niego dzieliło, więc nie mogę tego nie zwiedzić. Cieszę się, ze Ci się podoba. :)

nemezja- u Ciebie po prostu jest co chwalić! Masz o wiele więcej roślin i kolorków, u mnie to ich za wiele nie ma. Z goździkami różnie bywa..Choć ja tego nie wiem, bo mi się udało jakimś cudem i teraz rosną w wielu miejscach. Bez nich byłoby już totalnie ponuro!

Loctusie-
Locutus pisze:Temperatury często przekraczają tam 35°C w cieniu.
Dowiem się, co to znaczy być na patelni.. ;:111 ;:154 We Włoszech tydzień minął zanim się jako tako przystosowałam do temperatury, a jak wróciłam do kraju czułam się jak na Syberii. Ale lubię tutejsze rześkie powietrze przesycone wieloma zapachami, będzie mi go brakowało.
Po dzisiejszych wynikach z egzaminów, uważam, ze tym bardziej będę się uczyć :;230
Ojej, nie wiedziałam , że aż tak źle jest zapachami we Francji, a przynajmniej nie wyobraziłabym sobie czegoś takiego.. We Francji? Nie pomyliłeś? ;:124
Dziękuję, że o mnie pamiętasz i wpadasz :tan
Sasanko- ależ proszę proszę, ile tylko chcesz. ;:168

Robaczku- widzisz, u mnie Heidi zaczęła dopiero w tym tygodniu kwitnąć. Nie choruje jak dotąd, ale z czasem może się to zmienić. Ale tutaj, w górach, zawsze tak jest. Na przykład ostróżki w ogóle jeszcze nie zakwitły.
Tylko mi nie mów, że będą upały nad Lazurem- teraz jest to moja największa obawa. Nad morze mam zamiar chodzić wieczorami i siedzieć do późnej nocy! Uwielbiam takie spokojne wakacje, bez żadnego pośpiechu. Liczę na to, że będę miała jak dodawać zdjęcia. Na pewno dodam kilka z wycieczki i może tamtejszej roślinności? ;:131

Cytrusowy Hubi- róże i ja do usług! ;:58
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
maania
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 48
Od: 29 kwie 2012, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród w lasku

Post »

Po dzisiejszych wynikach z egzaminów, uważam, ze tym bardziej będę się uczyć :;230
oOoOoo , jesteś zadowolona z wyników ? czy mogę wiedzieć ile procent otrzymałaś...
hm, hm, hm, mnie to czeka w przyszłym roku. Aż mam mokre nogawki ;D
Ale masz szczęście z tym wyjazdem... aż zazdroszczę ^^
Mam nadzieję, że aparat zabierasz ze sobą i 'sfocisz' roślinność i jak i zabytki Francji ; )
Wiesiołki... a za oknem deszcz i burza... Chociaż tutaj możemy popatrzeć na coś kolorowego ;3
Początki mojej przygody
" Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy "
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Właśnie, piszę tak, ponieważ nie do końca cieszę się z wyników :? . To znaczy z części przyrodniczej, na której z resztą mi najbardziej zależy.. Wynikami może się nawet lepiej nie chwalić :;230 Chociaż reszta powyżej 80%, więc jako tako, na poziomie.
Nie stresuj się tak, ob to nie ma sensu. Stres odpływa przy egzaminie. Ale to chyba zależy jaki kto jest.

Postaram się sfocić każdy wartościowy widok i Wam pokazać.
No fakt, wiesiołki dają dużo koloru i zastępują Słońce. Jaskrawe czerwone róże też nie przejmują się słotą i kwitną w najlepsze!
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Fiołek zwisający wraz z dalią.
Obrazek

Powrót do goździków, tym razem odwiedzonych przez ślicznego kolegę. :)
Obrazek

Róża pnąca Excelsy (co do nazwy nie jestem pewna)
Obrazek

Mój nabytek, ślicznie się prezentujący w koszyczkach :)
Obrazek

I to na tyle dzsiaj. Pozdrawiam! :wit
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w lasku

Post »

jej wpadłam z rewizytą i mam taką minę ;:oj :shock:
Konwaliuś, masz po prostu ślicznie! ;:196
i też masz tylko 200 m2 - hehe tylko :;230 prawda, że można na takim skrawku dużo zmieścić? :wink:
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Tak, zamieniając swój uporządkowany ogród w dziki gąszcz pełen nieładu, a jednak o wiele bardziej zniewalający... :heja
Dziękuję za miłe słówka.

Życzę miłych snów!

;:41
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12067
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród w lasku

Post »

@ Konwalia ? Widzę, że Cię nie namówię do błogiego lenistwa. :-P Trudno. :-P Jak widać pracoholizm jest chorobą, która rozwija się już w młodym wieku. :;230 Co do zapachów ? zapewniam Cię, że takiego smrodu, z jakim się zetknąłem w Paryżu, nie zaznałem nigdzie indziej... No... Może w Wenecji... Tam to nawet było jeszcze gorzej ? bo śmierdziało absolutnie wszędzie, a w Paryżu jednak smród raczej ograniczony jest do środków komunikacji miejskiej, stacji kolejowych i metra czy niektórych ciasnych zaułków. No ale nie ma się co dziwić ? parę miesięcy temu trafiłem na badanie statystyczne, z którego wynikało, że JEDNA TRZECIA mieszkańców aglomeracji paryskiej nie używa papiero toaletowego. A ja się później dziwię, czemu w metrze kupą wali...

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
basiac
100p
100p
Posty: 180
Od: 20 lut 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: elbląg

Re: Ogród w lasku

Post »

Nigdy nie byłam w Paryżu ale mój syn po wycieczce do Francji i zwiedzaniu miasta stwierdził że to miasto brzydko pachnie.
To najdelikatniejsze określenie jakiego użył.
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Byłam w Wenecji i stwierdzę to samo, co Ty Loctus- okropny smród, ale to głównie od przepływającej rzeki. W końcu tyle tam ludzi, że ciężko o to wszystko zadbać..
Da się przyzwyczaić.
Locutus pisze: JEDNA TRZECIA mieszkańców aglomeracji paryskiej nie używa papieru toaletowego. A ja się później dziwię, czemu w metrze kupą wali...
Moja reakcja przy czytaniu tego fragmentu... ;:202 ;:191
Będę zachartowana dużo przed wyjazdem :;230
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród w lasku

Post »

Anusiu ;:138 pięknie pokazujesz swój świat roślinek ;:oj dalia już u Ciebie kwitnie...
...Wenecja jest cudowna a z wrażenia nie czułam brzydkiego zapachu...a Paryż pachnie chanel... :)

..pamiętam ,bedą... :)
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród w lasku

Post »

Konwalio, Ambrige Rose jest przepiękna! ;:oj Muszę ją mieć, tylko chyba muszę kupić drugi ogród - ja już nie mam miejsca!!!!!!!!
Ale ona taka cudna...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”