Ogród w lasku

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

To były zdjęcia z poprzedniego roku. Wrzuciłam, bo nie mam czego teraz fotografować, taka słota... :/
Na skarpce roślinki się przyjmują, a krzewuszka po prostu zachwyca swoimi bordowymi kwiatami.
Ale te iglaki były nie potrzebne... ;:124
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogród w lasku

Post »

aha, to jestem uspokojona :wink:
Iglaki sa zawsze potrzebne, to sa niezawodne oczo-glaszczace rosliny zimowe. Nie wyobrazam sobie swojego ogrodka bez iglakow zimowa pora i nie tylko zimowa. Dla mnie iglaki robia konstrukcje ogrodu, bo sa zawsze widoczne i ciesza oko.
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12067
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród w lasku

Post »

Wpadłem z rewizytą i aż osłupiałem z zachwytu ? piękny masz ten ogródek i te kwiatuszki. Nawet nie wiedziałem, że rojniki tak cudnie kwitną. :-)

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Ogród w lasku

Post »

Aniu - jestem pod wrażeniem, bardzo fajny klimat, śliczne zdjęcia robisz...
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
serduszka
50p
50p
Posty: 80
Od: 2 wrz 2011, o 20:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród w lasku

Post »

Aniu masz bardzo piękny ogród i zapewne włożyłaś w niego bardzo dużo pracy. Efekty są widoczne na zdjęciach. ;:138 Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maziaa
100p
100p
Posty: 197
Od: 30 maja 2012, o 22:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród w lasku

Post »

Witaj Aniu! Upał straszny, to zwiedzam ogrody i nie myślałam, że aż tyle pięknych zakątków jest w tej naszej małopolsce. ;:138
U mnie klimat trochę lżejszy niż u Ciebie, ale ostatnia zima narobiła wiele szkód w moim ogrodzie.
Znam okolicę w krórej mieszkasz, uwielbiam takie krajobrazy.
Ogród śliczny, aż nie chce się wierzyć że w tym wieku masz już sprecyzowane zainteresowania :)
Zdjęcia śliczne widać talent!!!
Pozdrowienia zza kilku górek :tan
Pozdrowienia z Małopolskiego Bieguna Ciepła
Marzena
Zielony zawrót głowy
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: Ogród w lasku

Post »

konwalia12 pisze: Rodzice w otoczeniu passiflory. ;:172 ( Szkoda, że nie kwitnącej.. :( )
Obrazek
Dałem ciała.... teraz jeszcze raz przeczytałem Twój wątek.... Oczywiście gratulacje dla rodziców za tak piękny ogród, a przede wszystkim dla mamy.... żeby moja córa tak chaciała... ;:180 chociaż pisać.... :D
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Co, za tydzień. Po prostu urwanie głowy z tą szkołą! :;230 Na szczęście już przenoszę się do liceum... ;:224 :tan
Nie ma ani chwili na poszperanie po forum :oops: Ale już niedługo... powinno być go więcej. ;)
W ogrodzie po długotrwałych deszczach zaczyna przybywać kolorków, co mnie najbardziej cieszy- róż.
Niestety miesiąc wakacji spędzę z dala od ogrodu, bo jadę do Francji. Więc na jedno się cieszę, na drugie mi zaś żal. :cry:

Jule- iglaki może cieszą oko, ale w lesie nie sprawiają wielkiego wrażenia ;) Poza tym u nas i tak ich za dużo.. Ale cóż, ja władzy nie mam...

Loctus- ależ się cieszę, że i do mnie zdążyłeś wpaść! Mam nadzieję, że nie zawiodłam Cię i będziesz wpadał częściej ;:108
Rojniki są prawdziwym skarbem, szczególnie kiedy kwitną. Już mnie ciekawi jak będą kwitnąć czerwone, bo chyba nie tak samo..?

(konwalia)majowa- dziękuję i zapraszam częściej. Twoich zdjęć nie przebiję nigdy ;:180

serduszka- moja praca jest w nim jeszcze niewielka, ale staram się, ile mogę. Dużo zmian zostało przeze mnie przeprowadzonych :;230 , na przykład dzisiaj robimy pergole na wiele roślin, więc powinno się zrobić ciekawie. Jutro dodam jakieś ich zdjęcia, bo dziś jeszcze nie gotowe. ;:162

Marzenko- ;:196 to już druga osoba, znająca te strony! :tan Małopolska to piękny region (każdy to wie). Góry, jeziora, lasy, stocznie i wiele wiele innych atrakcji. A jeśli chodzi o moje zainteresowania, to wcale nie jest to takie sprecyzowane.. :oops: Zupełnie nie wiem czym mogłabym się zająć w przyszłości, bo raczej moje zainteresowania się tu nie zdadzą. Chyba że zajmę się ogrodnictwem, na razie w tym kierunku brnę ;:131

Piotrze- bardzo Ci dziękuję
misiaczekm pisze: Dałem ciała.... teraz jeszcze raz przeczytałem Twój wątek.... Oczywiście gratulacje dla rodziców za tak piękny ogród, a przede wszystkim dla mamy.... żeby moja córa tak chaciała... ;:180 chociaż pisać.... :D
Rodzicom przekażę, oczywiście ;:136 No i mam nadzieję, że w ogrodnictwie pozostanę już na zawsze. To piękne zainteresowanie.


Kilka fotek z niedzieli i dnia dzisiejszego.

Ambrige Rose, jeszcze nie w pełni.
Obrazek

Obrazek

A tu niespodzianka, gerbera odważyła się zakwitnąć! :tan
Obrazek

Przypołudniki nie dają już rady na tym upale, trzeba było coś zaradzić... :;230

Obrazek

Obrazek

Róża, którą się nieustannie zachwycam. Jest u nas już od ponad pięciu lat, ale zawsze olśniewa. Szkoda, że nie znam jej nazwy.. Czy ktoś z Was może ma taką?
Obrazek

Obrazek

? :oops:
Obrazek

Obrazek

mój ulubiony, bordowy z białą obwódką
Obrazek

Obrazek

Jaskier
Obrazek

I na koniec, ogród o poranku zacieniony drzewami
Obrazek

Życzę miłego dnia! (nocy) :uszy
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród w lasku

Post »

Znowu cudeńka pokazujesz - i jak tu ma być dzień czy noc spokojna ?????
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród w lasku

Post »

dorcia7 pisze:Znowu cudeńka pokazujesz - i jak tu ma być dzień czy noc spokojna ?????
Dopiero teraz doczytałam że bardzo młodziutka z Ciebie Pasjonatka Ogrodu- no to gratulacje,ale co bezie za kilka lat?? skoro teraz masz taką wiedzę ? ;:180
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród w lasku

Post »

Aniu, różyczki cudeńka. A ta różowa przeurocza. Podziwiam stale Twój ogród. Taki dopieszczony....hmm.... skąd na to czas znajdujesz?
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

dorcia7 pisze:(...)skoro teraz masz taką wiedzę ? ;:180
WHAT?! :;230 Co Ty, jeszcze mi daleko do czegokolwiek. Dopiero się uczę i bardzo mi na tym zależy- to wszystko :).
Miłość do natury robi swoje.. :;230
Ale dziękuję, że to zauważyłaś, u Ciebie też przewspaniale ;:196

Ateno, z czasem nie jest tak dobrze, niestety. To nie mój ogród. O swoim mogę pomarzyć. Może za kilka lat, kto wie? ;:131
Bardzo mi miło, że znalazłaś czas, aby mnie odwiedzić. Do Ciebie też wpadnę. ;:7
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
drewutnia
1000p
1000p
Posty: 3711
Od: 1 gru 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród w lasku

Post »

Ale fajna kompozycja z tym koszyczkiem ;:138
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”