Mój piękny ogród- anulka cz.1 2007 r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Witajcie ;:12
Chociaż długo mnie nie było i ''spadłam'' już poza listę to jednak wędrowałam po Waszych ogrodach.Są wszystkie piękne!!!Każdy z Was wkłada tyle serca a widać to po roślinach,które z wdzięczności tak ślicznie kwitną :D Przez to oglądanie mój ogród przestał mi się podobać.-jest za mały i nie mogę powsadzać tego wszystkiego co Wy macie.To jest chyba zazdrość :evil: Jeszcze trochę pooglądam i będę zmuszona pójśc do psychiatry-chyba ,że jest na etacie na tym forum :wink:

Najpierw zdjęcia z przydomowego ogrodu.Po dwóch latach doczekałam się różowego maka. Obrazek
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Pózniej wkleję bardziej ostre zdjęcie.Moje nowe funkie,które właśnie nabyłam Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

I jeszcze kilka zdjęć z ogrodu Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Kyo wie co to za kwiatek? Obrazek

A co to znaczy to kyo?

A ten kwiatek? nie znam niestety ich nazwy :( Obrazek

I jeszcze moja przepiękna paproć -długosz królewski i inne roslinki Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

I jeszcze funkie w tym olbrzymka Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Ale narobiłam tych zdjęć :D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rododendrona dostałam na Dzień Matki od moich chłopaków.Jest cudny!!!
Nad nim na zdjęciu to oliwnik.
I jak pozwolicie to jeszcze parę fotek-mam nadzieję ,że jeszcze nie chrapiecie przy tym oglądaniu?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

To tyle z mojego ogródka ;:100 Jutro zapraszam do odwiedzenia mojej działeczki.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6530
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Nie chrapiemy jeszcze :lol: Wręcz przeciwnie, teraz spać nie będę, bo tak mi się podobają te cieniste rabaty. Chyba odgapię kilka fajnych zestawień różnych roślin, mogę?
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Anulko wybacz ale ja nie załapałam :oops: - ostatnie zdjęcia to Twój przydomowy ogródek?
A wcześniej pokazywałaś nam swoja działkę?I to za nia otrzymałaś nagrodę? :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

KaRo te powyzej zdjęcia to ogród przy domu.Jest jeszcze kilka ciekawych zakątków no i kolekcja dalii .Niestety musze poczekać aż zakwitną .U mnie dopiero róże się rozkwitają.
Zdjęcia z wcześniejszych stron to działka-ta wyrózniona.Działka należy do ROD i należało pokazać zgodnie z regulaminem zagospodarowanie tej działki czyli;część rekreacyjną,sadowniczą i warzywną.Liczyły się elementy drewniane,kamien itp.Należało zrobić opis i plan działki.Co roku gazeta ''Działkowiec'' zachęca do takiego konkursu.
A co nie podoba Ci się ;:82
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

No coś Ty Anulko? :D
Ja jestem ogrodo i roślino maniaczka! :D :D :D
Tylko tak jak pisałam nie zauważyłam informacji ,że masz działkę gdzieś tam w "świecie" i ogród przy domu.

Powiem szczerze,że jednak bardziej intryguje mnie Twój przydomowy ogródek;
jakieś schody,bramka zarośnięta bluszczem i delikatnie pochyła wąska rabata!!!
Wolę takie klimaty niż "równinnne" tereny działkowe co wcale nie znaczy,że nie lubię działek.
Lubię fantazjować ...mam nadzieję,że Cię nie uraziłam niczym ale powtórzę - Twój ogródek przy domu jest dla mnie bardziej interesujący. :wink:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
minimisia
100p
100p
Posty: 112
Od: 17 maja 2007, o 11:42
Lokalizacja: POZNAŃ

Post »

Działka jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogłam oderwać oczu co za bogactwo kolorów, roślin i odmian po prostu super aż trudno uwierzyć, że masz ta działkę tak krótko. A wyróżnienie jak najbardziej zasłużone
Grzegorz B

Post »

Anulka Twój przydomowy ogródek jest fantastyczny a jaki nastrój wyzwala, brak słów. Czuję się jak w jakimś zaczrowanym ogrodzie, te rośliny oraz cienistość nadaje mu takiej tajemniczości a zarazem tyle piękna, że bardzo Ci zazdroszczę możliwości codziennego obcowania z tak zjawiskowym otoczeniem.

Brawo, Brawo, Brawo, Brawo.......... ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Naprawdę, Twój przydomowy ogródek ma fantastyczny klimat.Bardzo lubię takie zakątki, ścieżki, które nie wiadomo dokąd prowadzą.I nagle widoki jak z tajemniczego ogrodu.
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

KaRo -mnie nie mozna urazić-tak zapytałam.Ta moja działka to mały pikuś w porównaniu z ogrodami na forum,ale widocznie się spodobała.Dla mnie to byla ogromna satysfakcja bo kupiłam ją strasznie zaniedbaną ,narobiłam się, jak dziki osioł a tak prawdę mówiąc to wcale nie musiałam.To miała być działka do odpoczynku po przyjściu z plaży,ale ta moja mania kupowania ,zdobywania roslin mnie przerosła.Wpadłam w amok i musiało być zrobione i to szybko!!!
Ja osobiście też lubię ogrody tajemnicze a nie takie wymuskane.U mnie jest duża róznica poziomu co pozwala komponować.Jak przestanie padać to porobię jeszcze inne zdjęcia :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”