Między blokami

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Między blokami

Post »

Aneczko, czemu nie mówiłaś, że masz wątek. ;:80
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Między blokami

Post »

Iga, bo się nie m czym chwalić. Jak bym miała taki jak Twój, to bym trąbiła wszem i wobec. Poza tym, znasz moją systematyczność ? Nie wiem na jak długo starczy mi energii. Ja tam wolę podglądać. Ale miło mi Cię gościć.
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6330
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Między blokami

Post »

Aniu serdecznie witam. Dopiero dziś odkryłam Twój wątek i takie śliczności zobaczyłam. Skalny ogródek jest cudowny, piękne kamienie i roślinki w nim masz. Reszta ogrodu też niczego sobie.
I nie chcę już słyszeć, że nie masz się czym chwalić, rób jak najwięcej zdjęć i pokazuj nam, bo jest co podziwiać.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Między blokami

Post »

Aniu witaj, nie ma Cie dzisiaj w ogródeczku a to chyba pierwszy dzień po brzydkiej aurze i wszyscy gdzies coś sadzili i kopali :;230
Lubie wpadać do Ciebie na skałki mają taki pozytywny akcent ;:167
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Między blokami

Post »

Aniu, mam nadzieję,że jednak wytrwasz i będziesz pokazywać nowe fotki. Coraz lepiej się zapowiada. Widzę,że dozujesz nam przyjemności i pomalutku odkrywasz przed nami swój ogród :D
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Między blokami

Post »

slila1 i atena, dziękuję za wsparcie.po przyjeździe już nic mi się nie chciało.
Ewo, niestety powód nieobecności był prozaiczny: ooooooooolbrzymi korek na drodze z Katowic. Dopiero na sobotę szykuję się z pracami ogrodowymi. Niestety poświąteczny weekend przeleżałam z gorączką. A ponieważ bardzo dawno nie chorowałam, to nie wiedziałam, czy właściwie nic mi nie jest, czy umieram.
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Między blokami

Post »

Aniu... pokazuj , pokazuj , wszak wszyscy czekamy z utęsknieniem ciepełka i oznak wiosny ...która się w tym roku gramoli i ślimaczy ...a jeszcze liczyć straty trzeba w ogrodzie . Ale nic to , trzeba iść do przodu i ...robić miejsce pod nowe nasadzenia . Byle zdrowie dopisywało ;:108 , czego Tobie i sobie z całego serca życzę ;:196 .
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Między blokami

Post »

Aniu duuużo zdrowia i uważaj na siebie przy pracach ogrodowych -wiosenka lubi ludzi ogłupiać ciepłym słoneczkiem i zimną ziemią ;:167
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Między blokami

Post »

Aniu, u mnie ognik też ma brązowe liście...gałęzie są jednak nie uszkodzone. Liczę że pokażą się nowe listki, na razie wstrzymam się z cięciem. Kolor mam wprawdzie inny ale to chyba nie ma znaczenia.
Skalne mini roślinki też uwielbiam...u Ciebie pięknie wyglądają wrośnięte pomiędzy kamienie.
Pozdrawiam :wit
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Między blokami

Post »

Ewo, Jagódko, dzięki za wsparcie i Tobie Aniu też, bo bardzo się przejęłam ognikiem. A swoją drogą ciekaw ile Anek jest na Forum. Mam wrażenie, że to - obok Ewy - najpopularniejsze imie.
Aniu (11) Twój ogród nie tylko jest piękny, ale i pięknie sfotografowany. Zwłaszcza róże. I na dodatek pochodzisz z Lubelszczyzny, a to moje korzenie (po mieczu). Lubelszczyzna to jedyne miejsce, gdzie widziałam w polu całe zagony róż.
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Między blokami

Post »

Anek jest sporo :D Ale ja bardzo lubię to imię. Wprawdzie w dowodzie mam Aneta wpisane, ale nikt tak do mnie nie mówi. Wszyscy Anka :D I darzę to imię wielkim sentymentem :heja
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Między blokami

Post »

Co ja czytam Aniu,nie wiesz,czy wytrwasz ;:14 Cały sezon przed nami(nie jeden,mam nadzieję) a Ty takie rzeczy wypisujesz :evil: Z systematycznością to i ja jestem na bakier,ale myślami na forum jestem często ;:224
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Między blokami

Post »

Mówisz o polach obsadzonych różami w okolicach Końskowoli :?: tam na prawdę jest co podziwiać ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”