Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguś zaszalałaś z korą ... :shock: .Rabatki się teraz zapełnią ... :;230 .A kora w przystępnej cenie ? Ja dzisiaj ciąłem drzewka owocowe ,ale jeszcze sporo zostało :roll:
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguniu narobiłaś się bardzo i naszykowałaś sobie robotę na przyszłość, tyle kory zamówiłaś że mnie aż coś ścisnęło, czy ona czasem Ci nie spleśnieje. :roll: Mnie się tak rok temu zdarzyło i od tego czasu z respektem do tego podchodzę, boję się kupować kory i kropka. A powinnam bo muszę wysypać kwaśne rabaty.
Pracowałam dzisiaj znowu cały dzień, jutro znowu cały dzień pracy a w niedzielę odpoczynek. :heja
Awatar użytkownika
Ewa_tuli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2956
Od: 16 sty 2012, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Ja dzisiaj tez popracowałam, ale przerzucić tyle worków... nie dziwię się, ze jesteś zmachana.
Małgosiu na zdjęciach masz krzew bez liści-całe czerwone gałęzie. Co to?

;:118
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Agu super ci wyszła ta skrzynia, już widzę jak coś będzie się między iglaczkami płożyło. Napisz proszę na pw jaka jest cena tej ziemi, zorientuje się ile mi potrzeba i jaka cena i może się zastanowię :)
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Agus superos w skrzyni wyglada ;:108 Na foto ta skrzynia dosc pelna wyglada, myslisz ze cos tam sie jeszcze zmiesci? Moze po bokach to tak ale kolo Pastelli, to raczej nic bym nie sadzila, bo ona jest wigorna i ja swoje musialam z mniejszej donicy do wiekszej przesadzic, bo sie rozpychac zaczela. Aaaa jeszcze, jak bedziesz cos dosadzac, to raczej wez pod uwage albo cos bialego albo niebieskiego. Pastela ma dziwne kolory, raz jest lososiowa, raz bardziej w brzoskwinie, raz rozowa, biala, zielona. To zalezy od stawium rozwoju kwiatu i na krzaczku moze byc pare kolorow na raz.
Awatar użytkownika
jolcia1212
500p
500p
Posty: 930
Od: 8 gru 2009, o 21:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

:wit Agnieszko. Widok Twoich worków z korą przypomniał mi, że też powinnam się za to zabrać. Wpadłam do Ciebie z nadzieją że mi doradzisz w sprawie Dereni. Twoje są takie piękne, powiedz, czy przycinasz je wiosną i jeśli tak to na jakiej wysokości? Mam jednego zdechlaka, może by coś z niego było?
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Fajne foty Aga ;:108 Makro - super, słyszę, ze testujesz nowy sprzęt, ja też lubię takie zabawy :uszy
W ogrodzie już coraz bardziej kolorowo, aż miło :tan Świetny pomysł masz z tymi skrzyniami, sama się zastanawiam, czy nie sprawić sobie czegoś takiego. Sadzisz wprost do skrzyni? są jakoś zabezpieczone od wilgoci? Widziałam coś podobnego w Obi, gdzie kupowałaś swoje? Ja dzisiaj też ostro popracowałam, choć kory miałam mniej do rozsypania... ;:197
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Spodziewaj się przesyłki :D
Piękny dzień się zapowiada, mam zamiar w końcu zająć się różami-czekają już kilka dni na normalne warunki na rabacie. Tylko tania siła robocza musi mi zdjąć trawę na przyszłej rabacie.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Witam sobotnio, dodam, że z lazurowym niebem :)
Wszystko mnie boli po wczorajszym, ale tragicznie nie jest - da się dzisiaj kontynuować... Ok, kawa, zakupy i do dzieła, ale po południu odpoczywam!

Ewa, pogoda dziś idealna na pracę w ogrodzie :) Co bedziesz robić różom? Sadzić i już przycinać, pryskać? OK, to czekam na przesyłkę :)
Robaczku, sprzęt testuję od jesieni, z różnym skutkiem... To znaczy on ma fantastyczne możliwości, gorzej z moimi umiejętnościami, ale się staram, a trening ponoć czyni mistrza ;)
Skrzynie zamawiałam na wymiar... Drewno ciśnieniowo impregnowane, wewnątrz zabezpieczone na bokach 3cm styrodurem, na to folia... Na dole drenaż z keramzytu, na to agro albo stara firanka i dopiero na to ziemia. Widziałam różne skrzynie w marketach, także na pewno można coś dla siebie wypatrzeć.
Jolciu, wszystkie krzaczory tnę wiosną (poza tymi, które wczesną wiosną kwitną)... Derenie trzeba przycinać, wówczas ładnie się zagęszczają, a w ogóle to niekłopotliwe krzewy... Masz u siebie zdjęcie swojego? Jaka to odmiana? Przytnij o 1/3 tuż nad pąkiem.
Jule, o, fajnie, że Ci się podoba... Chcę dosadzić tylko biel, zapewne zwisające petunie po zewnętrznych bokach skrzyni. Wiem, jak potrafi się zmieniać Pastella - u naszej Majki doskonale to widać... Nic więc innego poza bielą według mnie nie pasuje...
Kasia, dam znać na pw, podam Ci też telefon do sprzedawcy. Kupowałam poza all.
Ewa-tuli, jeszcze tych worków nie przerzuciłam - wczoraj były prace porządkowe których końca nie widać... Worki przerzucimy razem z M., on nosi i wysypuje, ja 'układam' :) Krzew z czerwonymi gałązkami to dereń Elegantissima...
Maju, ano napracowałam się, Ty też... Zainteresowało mnie to Twoje doświadczenie z korą... Spleśniała Ci w workach? Za długo stały z wilgotną korą na słońcu i przydusiły się?
Andrzej, taki los... spory ogród to i kory trzeba dużo wysypać... tym razem muszę uzupełnić wszędzie, bo się rozłożyła... Cena 5zł za worek.
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Witaj skowronku :lol: Wiesz ,że u mnie w cieniu już 10 stopni :shock: :shock: :shock: To co jest w słońcu ;:3 ;:3 ;:3 ? :tan
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

U mnie w sloncu jest 19 :heja Od poniedzialku niby ochlodzic sie ma troche ale na przyszly weekend znowu cieplo bedzie.
Agus ale petunie posadz tylko z jednej strony, z drugiej wsadz cos z drobniejszymi kwiatuszkami. Pastella nie ma duzych kwiatow i petunie zdominuja caly obraz skrzyni.
Awatar użytkownika
przemo1669
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4054
Od: 27 cze 2011, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguniada Tak patrze na twój ogród i aż nie mogę się nadziwić
Przepiękny ogród ;:138
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Przemo, witaj :wit Czemu się dziwisz, może że tak zapitalam w tym ogrodzie jak głupia? ;) A tak na poważnie, to dziękuję - cieszę się, że komuś się podoba, to co uda mi się zdziałać...
Jule, Toskana pełną gębą już :) U mnie w cieniu 13st - bardzo mi to odpowiada :)
Co do skrzyni, to zrobię jak każesz :)
Kasiu, ja już po zakupach i w trakcie miski z musli ;) zaraz sobie strzelę drugą kawę :)

Zakupiłam miedzian i promanal, pan powiedział, że można odczekać trochę aż miedzian wsiąknie i jechać promanalem... Ale że ja opryskuję pod wieczór, to dziś zrobię jedno, a jutro lub w poniedziałek drugie... Kupiłam też piękne, ciemnoróżowe brateczki (kremowych nie było :() i będę je sadzić... Zamierzam tez ciachnąć dziś wszystkie róże i przesadzić do największej donicy z ogrodu moją Limelight vel Phantom vel Grandiflorę (w notatkach mam jeszcze co innego napisane :D). To będzie pracowity dzień, ale pogoda wymarzona...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”