Skalniak na "ziemi niczyjej" - krzychowad

Zdjęcia naszych ogrodów.
Grzegorz B

Post »

Kwiaty skąpane w deszczu prezentują się fantastycznie :shock: :shock: :shock: a ten wcześniejszy powojnik to prawdziwe cudo. Gratuluję ;:63 ;:138 ;:63 tak wspaniałych okazów. :D
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Dziś po raz pierwszy zajrzałam do Waszego ogrodu i ...szczęka mi wpadła gdzieś pod krzesło :wink: Taki skalniak, azalie, powojniki i inne cuda i wszystko na zewnątrz! ;:154 Tam muszą mieszkać chyba święci ludzie (i psy :wink: ) Ja mieszkam w dość spokojnej dzielnicy Poznania, ale w pobliżu jest np. sklep spożywczy, jak się komuś skończą chipsy, albo soczek koło naszego płotu, to wrzuca opakowanie do przedogródka :evil: ;:125 , jak wystaje jakaś gałąź, to jest zaraz złamana itp. Jakbym chciała zrobić takie cudo jak Wy, to bym chyba musiała ogrodzić siatka pod prądem. Chyba się przeprowadzę do Wadowic... :)
A czy ostatnie zdjęcie z 20.maja, to Wasz ogród? Jeśli tak, to wcale nie macie tam tak mało miejsca.
Gratuluję! ;:138
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Super samowolka :!: Oby jak najwięcej takich :D Może dobry przykład zaprocentuje :wink:
pozdrawiam Wiesia :wit
ogród / siedlisko / sukulenty / inne roślinki
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Urok ogrodu nie zależy od jego powierzchni - tylko od pomysłowości jego właścicieli i twórców. U Was nie brakuje inwencji i miłości do roślin.
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Wiwat samowolka !!!Ogródek bardzo urokliwy, a ostatnie deszczowe zdjęcia kwiatów bardzo oryginalne.
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Powojnik cudo-warto czekać
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

lawenda pisze:Powojnik cudo-warto czekać
Jak się owe cudo zwie ???
Awatar użytkownika
ewkaja
50p
50p
Posty: 56
Od: 28 sie 2007, o 10:25
Lokalizacja: Mazowsze

Post »

Cudowny skalniak i azalie i clematis cudo... Normalnie w swiecie rece jakies cudowne miec musicie :) Mnie sie baaardzo podobaja clematisy, ale posadzone ubieglej jesieni 2 sasdzonki, choc piekne byly i zdrowe i ladnie kwitnace to bidne mi takie sie zrobily az zal patrzec. Jedna to wrecz uschla przez lato a druga taka niewydarzona... wstyd sie przyznac. Poprosze o rade, jak wychowac takie piekne cudo obfite w kwiaty :) I hortensje pnaca tez zakupilam ubieglej jesieni i wsadzilam ja od wschodniej strony w takim zacisznym miejscu polcienistym, jak pani w sklepie radzila, ale cos ona chyba nie za szczesliwa u mnie jest :(. Zreszta wiosenne przymrozki tez daly jej sie we znaki powaznie. Chyba musze tez zaczac jakies fotki robic swoim roslinkom, bo az milo popatrzec, a juz tak usiasc zimowa pora i poogladac swoj ogrodek w pelnej letniej krasie... to musi byc dopiero przyjemne. Jestem nowa, ze tak powiem i na forum i w ogrodzie niezbyt wprawiona wiec za ewentualne "potkniecia" przepraszam.
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Skalniaka

Post »

Witam!



Wreszcie znalazłam bratnią duszę - ja też uwielbiam rośliny skalne.
Skalniak jest s u p e r !


Pozdrawiam: goryczka
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

a ja mam fotki niewidoczne - nie dostępne i nie mogłam pooglądać twojego ogrodu :(
Aaaa... otwierają się po kliknięciu dopiero :) Pięknie u ciebie !!!!
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”