Mój wiejski bałagan.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Zagórze położone jest w bardzo urokliwym miejscu. Daleko masz do Pilicy?
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Do Pilicy mam bliżej z domu, gdzie mieszkamy na stałe, bo zaledwie 15km. A obok Zagórza płynie Warta, 10min wolnym spacerkiem z działki :wit
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

A te grupy dalii to częściowo i przypadkiem się stało. Mój M lamentował, że jak nasadzę zielska tu i tam, to sama będę slalom z kosiarką uprawiać. Więc grzeczniutko i potulnie porobiłam kilka rabat i powsadzałam je kolorami i wielkością. Ale w tym roku już mnie poniosło i porobiłam zakupy. Teraz tyko czekam na wiosnę. Pojawią się żurawki zamówione u Igi, róże zakupione u Choduna i trawy od Mariusza, liliowce od Emila i clematisy. ;:138 Nie mogę się doczekać wiosny!!!!
Myszkowałam cała zimę na forum :heja
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Zapomniałam o moich ulubienicach kannach. Te, które miałam już siedzą od 9 dni w donicach. Jeszcze nie pokazały listków, ale e-gienia, że to normalne. Tadeusz obiecał mi, że w przyszłym tygodniu po podziale wyśle mi kłącza kann odmianowych ;:138 Cieszę się jak dziecko.....oczyma wyobraźni to widzę. Było tak
Obrazek
a w tym roku.....pokaże, gdy tylko zakwitną kanny od Tadeusza :heja
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Tak mi zależało, żeby Cię odwiedzić, a trafiłam prawie na szarym końcu :;230 Dopiero teraz otrzymałam dostęp do maszyny i mogę pograsować na forum :D Wiedziałam, że mieszkasz w pięknym miejscu, cieszę się, że inni też mogą je zobaczyć. Niezwykle sielski i miły klimat nasadzeń budzi wspomnienia z dzieciństwa i jeszcze ta kuchnia z fajerkami...Zabójcze koty :D Właśnie na forum przed chwilą się dowiedziałam, że dziś Dzień Kota :D
Powiedz, jakie róże zamówiłaś?
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

:wit dziwię się, że dopiero teraz założyłas swój wątek, masz piekną dużą działkę ze studnią, domem i pomysłowym M-złotą raczką

Kociaki wspaniałe, to zdjęcie z kotem i koroną na jego głowie przesłodkie. ;:167
Czy wszystkie kociaki słyszą i widzą/ Czytałam kiedyś, że białe koty zazwyczaj maja jakieś problemy właśnie ze wzrokiem lub słuchem ;:108
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Są zdrowe, słyszą, widzą i zawojowały nasze serca ;:167 Trafiły do nas, jako podrzutki....a były skazane prawdopodobnie na drogę za tęczowy mostek. A jednak są z nami.
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Ewuniu,
cieszę się, że mnie odwiedziłaś. To dzięki tobie odważyłam się założyc ten watek i ujawnić się ;:138 Zamówiłam 2 pnące sympathie, 1 golden showers, rabatowe bonica i frendship, olimpisches oraz kanadyjską. Pomału staram się upiększać Zagórek :D
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Trzeba się ujawniać mieszkając w takim pięknym miejscu :D Na pewno Bonica to świetny wybór, kanadyjską Aleksander MacKenzie mam pierwszą zimę, więc trudno mi o niej coś powiedzieć, pozostałych nie znam. Róże na pewno będą świetnie pasować do Twojego ogrodu. Siejesz coś na parapetach?
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Cały 1 pokój mam zastawiony donicami z kannami i pelargoniami :roll: Na razie wysiałam lobelię i werbenę. Cynie, lwie paszczki i aksamitki czekają do marca na swoją kolejkę. I w marcu jeszcze wysieję pomidorki koktajlowe. W tamtym roku wysiałam i całe lato mieliśmy swoje pomidorki. Maleństwa, ale nie sypane, pachnące i rwane prosto z krzaczka...pychotka :lol:
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Pomidory koktajlowe Koralik posiałam w domu raz-trzy lata temu. Od tamtej pory w warzywniku mam klęskę urodzaju :;230 Rozdaję siewki, część pikuję, a całą zieloną resztę traktuję jak chwast. Sieje się na potęgę i długo pojawiają się nowe wschody. W zasadzie to dobrze, bo lubię te pomidorki, jem jak cukierki :D Masz warzywnik?
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

jaka piękna dzialka ;:108 ;:108 ;:108 szczęsciara ;:196 dla kociaków w dzień kota :wink:
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój wiejski bałagan.

Post »

Warzywniak to szumnie nazwane. parę grządek marchewki, pietruszki, buraczków, czosnku, cebuli pomidorków i lwią część warzywniaka zajmują ogórki, które uwielbiam. W tamtym roku miałam 15 sadzonek ogórków....owocowały jak szalone. Obdarowana rodzina, sąsiedzi bieżące zajadanie i reszta w słoiki. Z przyjemnością teraz otwieram i zajadam :D
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”