Ogród Ewy - początki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rozanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1832
Od: 9 lut 2009, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Toruń/Puszcza Bydgoska

Re: Smutny ogród

Post »

Ewuś, przede wszystkim zmień nazwę ogrodu. :D Ogród, już samej nazwy, nie może być smutny. ;:108
U mnie nawet trawy nie było, samo igliwie i szyszki. A teraz, sama zobacz. Jeszcze daleko do ideału (mojego), ale powolutku się zrobi.
Czego i Tobie życzę. :wit
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Smutny ogród

Post »

Nazwa wątku mnie zaintrygowała, muszę przyznać :wink:
Widzę tu fundamenty przyszłej różanki, tyle róż na raz.. Fiu, fiu, będzie się działo ;:65
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Smutny ogród

Post »

Ewuniu ja już poprzednią zimę buszowałam po forum ;:108 .Teraz moje postanowienie zacząć tworzyć ogród.Wybrałam jako kwiaty podstawowe róże i do tych królowych będę świtę. :)

Ewuniu-taczuniu jak tworzyłam wątek byłam w depresji kwiatowej :( dlatego taka nazwa.Nie wiem czy można zmienić nazwę/mnie się też nie podoba/.Odwiedzam Twój ogród jest piękny. ;:138 .Myślę,że w lecie będę mogła pochwalić się już kolorowym ogrodem :tan

Aniu witaj w pustych progach.Róże pokochałam chodząc po Waszych ogrodach ;:108 .Zamówiłam troszkę,ale to kropelka.Trudno mi się samej zdecydować ,a jeszcze kilka by się przydało.
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Smutny ogród

Post »

No właśnie, chyba trzeba tytuł wątku zmienić, bo przy takiej ilości róż ogród nie ma prawa być smutny :wink:
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Smutny ogród

Post »

Trzydzieści róż to wcale nie jet mało :D Możesz napisać, jakie odmiany wybrałaś?
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Smutny ogród

Post »

Ewo wiem ,że zrobiłam nie tak jak powinnam,ale jak tylko pojawiły się na allegro róże to co mi się podobało to kupowałam.Teraz będzie kłopot z ich wkomponowaniem.Jest tam drzewkowa exelsa,Ingrid Bergman,Queen Elizabeth,Chopin to te ,które mają nazwę a reszta to angielska parkowa ecri,różowa i niepotrzebnie chyba wiele wielkokwiatowych. Sprzedawca Bogdan. Dlatego następne będą kupowane z rozsądkiem.Teren jest otwarty i róże będą w pełnym słońcu.
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Smutny ogród

Post »

Trzydzieści róż , to nie rabata , to wyjdzie mała różanka , dołożysz jednorocznych kolorków , część wsieje się pozostając ślad na przyszły rok . Przez lato będziesz po trochu dosadzać. Nadejdzie jesień a Ty będziesz z siebie dumna, fotki będziesz cykała i zimą na forum pokazywała żeby innym dodać otuchy i nadzieji na szybką wiosnę.
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Smutny ogród

Post »

Witaj Pat miło Cię gościć.
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Smutny ogród

Post »

Danusiu Ty umiesz dodać człowiekowi otuchy.Już by się leciało i zaczęło sadzić,a tu zima na całego ;:65
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród Ewy - początki

Post »

Te róże od bogdana da się zidentyfikować :D Też u niego czasem zamawiam, byłam zadowolona z sadzonek, ładnie rosną. Różę na pniu posadź od razu w donicy, będzie Ci łatwiej chować ja na zimę. Rzadko te drzewka przeżywają zimę, najbezpieczniej przenosić je do piwnicy lub garażu. Pocieszę Cię-róże zawsze razem wyglądają dobrze :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Ogród Ewy - początki

Post »

Ewuniu dziękuję za cenne rady ;:196 .Ja bym tę na pniu posadziła w honorowym miejscu ,a za rok by jej już nie było ;:223 ,muszę być bardziej pojętną uczennicą :oops:
Awatar użytkownika
marion215
200p
200p
Posty: 285
Od: 1 sie 2010, o 14:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Sosnowca

Re: Ogród Ewy - początki

Post »

Witaj Ewuniu widzę, że i Ciebie wzięło na róże. Ja też już zrobiłam duże zamówienie wiosenne na róże.
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Ogród Ewy - początki

Post »

Mariolko witaj. :wit Widzę ,że mamy wiele wspólnego. :tan Areał do zagospodarowania, M wędkarza,mieszkamy po sasiedzku :heja i kochamy roże. :D Wpadaj na pogawędki i wymianę doświadczeń w urządzaniu ogrodu :D ;:136
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”