Paryski ogród cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Spacer dzisiejszy odbył się na nogach :wink: i powiem Wam, że to był nasz pierwszy spacer od wakacji :roll: i było strasznie fajnie.

robaczek-Poznań, na to wygląda, że ten tulipan ma dwie nazwy ponieważ w google i pod nazwą Ice Cream i Diamond Star można go znaleźć. No strasznie jestem ciekawa czy u mnie przetrzymałay te tulipany, mam nadzieję, że tak bo wtej cenie o której piszecie to na pewno sobie w najbliższej przyszłoście nie kupie.
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Dostałam się do nowej korporacji :heja
Już powoli zaczynałam w to wątpić.
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Wiedziałam Monia , że CI się uda :tan

Gratuluję kochana ;:196
A gdzie impreza ? ;:114
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Jeszcze to do mnie nie dociera, muszę się przespać z tą wiadomością a jak dotrze to będzie imprezka tylko szkoda, że Was na niej nie będzie, bardzo bym chciała :D
Jeszcze troszkę przede mną, zmiana korporacji wiąże się z załatwieniem paru spraw no i co najgorsze z niezłym wydatkiem ale mam nadzieję, że się opłaci i będę mogła sobie pozwolić na roślinki o których do tej pory mogłam sobie pomarzyć.
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Na pewno . Wiesz ja straszliwie mocno trzymałam kciukasy .
Wiesz , że po deszczu zawsze świeci słońce . Teraz zaczął się ten lepszy czas ;:196
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

;:196 wiem, że trzymałaś w przeciwnym wypadku bym się nie dostała :wink:
Nic uciekam spać, o 3 wstaje, ehhh :evil:
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Kolorowych snów :wink:
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Jesteś twardą BABĄ i wiedziałam że się dostaniesz gratuluje :tan Będziesz spała już spokojnie ;:19
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
dzieci2
200p
200p
Posty: 364
Od: 20 lip 2011, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: koło Wrocławia

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

paryska pisze:Jeszcze to do mnie nie dociera, muszę się przespać z tą wiadomością a jak dotrze to będzie imprezka tylko szkoda, że Was na niej nie będzie, bardzo bym chciała :D
A kto Ci powiedział, że nas nie będzie... :heja Optymistka
Asia
Awatar użytkownika
repas200
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2095
Od: 12 mar 2011, o 13:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Wreszcie tu dotarłem :tan Ciotka co to ma być nawet mnie nie poinformowałaś że masz już cz2 ;:223

Nowa korporacja ? a co jest w tej lepszego bo nie znam się za bardzo na tym :;230 Opisz mi na PW ;:224 Ale i tak GRATKI ;:138

Te tulipany "Diamond Star" :shock: jejciu już wiem co będę chciał na zajca :;230 A tak na serio chyba zaczynam zbierać kasę i szukać ich, może uda mi się je znaleźć gdzieś taniej ;:224
My name is Daniel
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

Witaj.Nie sposób przejść obojętnie obok tych tulipanów,przypominają mi lody dwu smakowe :;230 Szkoda,że takie drogie :? Te wywijasy wyglądają dobrze teraz,tak niebanalnie,ale jak rabaty zarosną zniknie ta oryginalność a pozostanie niewygoda w koszeniu trawnika :roll:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
repas200
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2095
Od: 12 mar 2011, o 13:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

A co może być niewygodnego w koszeniu trawnika :?: Popylasz kosiarą jak szalony robisz zawijasy i gitara :D Już nie mogę się doczekać aż bd miał ta kose spalinową wreszcie całą działeczka będzie wykoszona :tan
My name is Daniel
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paryski ogród cz.2

Post »

ElleBelle, heheh ja twarda baba? no może troszkę :wink: A czy będę spała spokojnie, na razie nie bo to jednak coś nowego pomimo,że zawodu nie zmieniam to denerwuję się bardzo ale będzie ok.

Dzieci2, Asia Ty łobuzico jedna, podobasz mi się :wink: może jak cieplej się zrobi to można by było jakies spotkanko u mnie zrobić, super by było i oblać mój ''awans'' zawodowy.

Daniel, no nie powiadomiłam ale bystry jesteś i mnie znalazłeś.
Są lepsze i gorsze korporacje tak jak są np. lepsze i gorsze szkoły, restauracje....Ta do której ja się dostałam jest pod tym względem lepsza, że klient zawsze zapłaci tyle samo nie ważne z jakim kierowcą jedzie co oznacza, że kierowcy nie oszukują, maja czyste zadbane autka i sa sympatyczni. Dzięki temu klienci wybierają taką korporację a taksówkarze mają więcej zleceń czyli więcej zarabiają, ot cała filozofia :wink:

Miriam, witam Cię :wit Nawet jak rabaty się rozrosną to zawijasy fajnie wyglądają, tylko aby tak było trzeba włożyć mnóstwo pracy aby był efekt a co do koszenia to fakt jest owiele ciężej niż koszenie równych powierzchni ale co się nie robi dla piękna

Daniel młody jesteś to popylasz z kosiarką, jak Ci lat przybędzie to nie będziesz już tak twierdził :;230
Szkoda, że nie mieszkasz koło mnie, to byś sobie u mnie z kosiarką popylał, nie miała bym nic za złe.
aha dobrze, że dzisiaj Ci tych nasion nie wysłałam, bo wysłałeś mi tego linka o tykwach a tam było pokazane jak powinno wyglądać prawidłowo nasiono i musiałam wybebeszyć największą tykwę w której były super nasiona, dla przykładu wrzuciłam Ci 3 abyś porównał sobie. Jutro wyslę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”