Ogród Azy. cz3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Olgo-faktycznie środek zimy z malamutem!
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Tak "wiosennie" jest w moim ogrodzie.
Obrazek

A tak wyglądają góry z daleka, z Bachledzkiego Wierchu.
Obrazek
OLGA od malamutów
Wątki Azy
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Olgo-no niezwykła wprost "śnieżna wiosna malamutów",bo widzę Klara miała odwiedzinki?Masz za to więcej czasu na przemyślenia co gdzie posadzisz jak już śnieg zejdzie i zakup nasion.Mam dla Ciebie niezwykłej urody nasturcję wysoką o liściach variegata i niższą o nazwie Lody waniliowe i takimże kolorze oraz mieszankę Polanu Dzień i Noc,ale na nie jeszcze czas do wysiewania.
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Witaj Olgo bardzo mi przykro ,że u Ciebie jeszcze taka warstwa śniegu , choć teraz jak są te duże mrozy to chyba lepiej.

Genia
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Teraz rano jest -17, jakoś trudno myśleć o kwiatkach.
OLGA od malamutów
Wątki Azy
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Olgo-trudno,ale się da!W Lidlu dziś wytrzymałe kalosze(oprócz tuneli,szklarenek,także w wersji mini oraz konewek o większej pojemności),niebawem rozmarznie.U nas jeszcze minus 9 przy parterowym oknie.Na piątek prognozowane już lekkie minusy.
Obrazek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Dziękuję Olgo za miłe słowa.
Wczorajszy wieczór zamiast z żoną spędziłem z ... Tobą :oops: ( jak to dobrze że w TV są seriale - żona była zajęta :;230 )
zacząłem cz.3, potem całą cz.2 i cz.1 do 30 strony ... zaraz ogladam dalej, jak to było po powrocie z dalekiej wyprawy za ocean.
Twoje widoki Tatr urzekły mnie mocno. Bardzo góry lubię, w Tatrach byłem dwa razy :;230 taaaa... w Tatrach? - w Kościeliskiej 2x byłem - raz wracając z Babiej Góry, drugi raz wracając z Pienin.
Usłyszawszy o Koronie Gór Polski zacząłem zdobywać te 28 szczytów - mam już 18 ... zostały mi szczyty na zach. od Wałbrzycha i zostawiłem na koniec najwyższy Tatr oraz najniższy Gór Świętokrzyskich.
Teraz widzę, że wcześniej zawitam w Tatry - zawsze mnie urzekały ... na zdjęciach :wink:
czas tego ... dotknąć.
A ogród Twój jest taki jak pamiętam z dzieciństwa ... zawsze mam w pamięci taki zaczarowany ogród, pełen różnych kwiatów, roślin, a nawet zielska przeplatających się ze sobą. Jeden wielki kolorowy kobierzec .... chyba mówią na to - rustykalny ogród ;:138 staram się w dwóch miejscach u siebie tak właśnie prowadzić rośliny.
Pozdrawiam serdecznie - idę dalej spacerować u Ciebie i z Tobą.
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
aleksanderk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7028
Od: 13 lip 2009, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Wiosna nadchodzi -pora odnowić znajomości . ;:180
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Any dziękuję za pochwały.
Olku ostatnio nie miałam czasu i dlatego nie odwiedzałam Twojego wątku.
Geniu udało mi się wreszcie dzięki Twojej informacji opłacić subskrypcję, nie było to takie proste , bo ja nie mam karty kredytowej tylko zwykłą platniczą, a korespondencję prowadzą oni po angielsku, krego to języka nie znam w wystarczającym stopniu.
W nocy u mnie posypało 5cm, ale teraz wyszło słońce. W ogrodzie jeszcze pełna pokrywa śniegu, sprawdzałam w latach ubiegłych krokusy i śnieżyczki były w rozkwicie. Ja mam jeszcze parę remontów po zimowych zniszczeniach no i pełne wiosenne sprzątanie; okna i podłogi.POZDRAWIAM ODWIEDZAJĄCYCH
OLGA od malamutów
Wątki Azy
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Olgo!
chwalić Cię , to mało - wychwalać należy nie tylko pod same szczyty, ale i po niebiosa.
Twój dom, ma nie tylko duszę, on jest ... prawdziwym ciepłym domem (nawet jak mrozy ścisną, a w piecu jeszcze nie rozpalone)
ta choinka z dawnymi ozdobami i ... prawdziwe świeczki ;:180 szacunek!

Długo oglądałem dalsze strony bo ... z mapą w ręku (skala 1: 30 000 - więc 1 cm = 300m) spacerowałem razem z Tobą szlakami, zauważyłem że w Tatrach rosną kwiaty o których nie miałem pojęcia, których nie znałem.
Dziękuję za piękno przyrody.
Aha!
żeby nie było tak słodko - złapałem Cię na małym oszustwie ... piszesz, że "musisz chodzić po górach by walczyć z nadwagą" HAHAHAHA ... kłamczuszka! - widziałem Twoje zdjęcia .... nie oszukuj!
:wit pozdrawiam serdecznie.
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

OLGO.....moje potomstwo już dojechało do Zakopanego....będą do poniedziałku....jak trafią do Ciebie przyjda przekazać ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

Krysiu będzie mi bardzo miło zobaczyć Twoje dzieci, ale ja ich nie widziałam więc muszą mówić że są od Leszczyny.
Any zabieram się do ratowania zdjęć przed 1 kwietnia.Jestem teraz zarejestrowana i muszę zdjęcia jeszcze raz wstawić zeby nie zniknęły. Idzie mi to dość powoli na domiar złego drukarka odmówiła wydrukowania zadań na klasówkę na jutro wrrr.
OLGA od malamutów
Wątki Azy
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród Azy. cz3

Post »

OLGO...a odpuść jedną klasówkę...ile radości sprawisz....coś wiem na ten temat bo moja córa też ciągle narzeka na poprawianie sprawdzianów i klasówek...
...ale zostawiła klasówki i już dotarła do schroniska na Polanie GŁODÓWKA...cieszą się bardzo bo mają bardzo dużo śniegu.....właśnie przed chwileczką dzwoniła i prosi o namiary na Ciebie

pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”