Mój fijoł - cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: Mój fijoł 3

Post »

Jejku, jak czytam o waszych planach zakupowych, listy różyczek i zdjęcia (co jedna, to piękniejsza), się zastanawiam, czy może lepiej w to szaleństwo głębiej nie popadać. Bo przecież wszystkie by się chciało mieć, no, może za wyjątkiem żółtych, póki co. A ja już tych "bzików" trochę mam! :;230
Ewka, będę do Ciebie zaglądać i podziwiać, ok? ;)
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Mój fijoł 3

Post »

Jeden dzień, cztery strony i w ogóle nowy wątek, szybka jesteś :D
Aj jakie zakupy, wszyscy na prawo i lewo coś kupują, chyba omijać forum szerokim łukiem, bo dusza ma zacznie cierpieć ;) (bo ja nic nie kupuję i trzymam się tego).
Pięknie rozpoczęłaś nowy wątek - Therese Bugnet i Pink Grootendorst, dwie z mojej listy niezbędnych do założenia żywopłotu różanego ;)
Trzymam kciuki za niepalenie, zresztą nie mas innego wyjścia, musisz rzucić ten okropny nałóg, nie truj dłużej siebie i swojego otoczenia ;) Powodzenia!
Stachu 1956

Re: Mój fijoł 3

Post »

Pozdrawiam w nowym wątku .
Awatar użytkownika
oliwka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5841
Od: 24 mar 2008, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Mój fijoł 3

Post »

U pana Marka teraz pustki...i tak się zastanawiam, czy się już wysprzedał, czy może będą jeszcze jakieś rzuty?

PS Też tam zaszalałam.
Pozdrawiam Walentyna
aktualny
spis treści
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 3

Post »

Agata, plany mnie wykończą :D A jeszcze trzeba wykonać kawał normalnej fizycznej pracy, żeby te zaplanowane róże posadzić. Zaglądaj, kiedy możesz :D
Ala :D Ten przyrost wątku spowodowało to, że dzień jego założenia był dla większości wolny od pracy. Najmilszy sposób spędzania czasu to grasowanie na forum :D Therese ma czerwone pędy i nie chorowała ani trochę. Kwitnienie nie było jakoś szczególnie obfite :evil: , ale myślę, że będzie lepiej, kiedy już dobrze się ukorzeni. Pink Grootendorst zdrowa, powtarzała kwitnienie, tylko biedaczka rosła w onętkach i trochę ją ukryły. Muszę rzucić palenie, bo na zakupy mi zabraknie :;230
Stachu, witaj :wit
Oliwko, przyznaj się, co kupiłaś? Nie zdążyłam kupić piwonii ITOH, pytałam, czy jeszcze będą-może będą :D Ale te akurat cieszyły się wielką popularnością.

Różę kupiłam jako czerwoną wielkokwiatową, a to przecież Kronenburg :D Niechętnie choruje.
Obrazek
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Mój fijoł 3

Post »

A powiedz mi jeszcze jedna rzecz. Jak Twoja kolezanka przechowuje cale niecierpki w donicy, to jak bedzie do konca taka zima jaka jest teraz, to czy moje niecierpki - ktore tylko scielam nie wykopujac, moga przezyc?
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 3

Post »

Jule :D Nie mam pojęcia, w moim klimacie w gruncie nie zimują nigdy. Natomiast zdarzało się, że się wysiewały, ale mam tylko niecierpek Waleriana i miałam balsamiczny. Te Twoje wrażliwsze.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Mój fijoł 3

Post »

aha, to znaczy ze bedzie eksperyment ;:108 A z drugiej strony o bosh tak, to sie wszystko wysiewa i wysiewa i tyle pielenia bedzie :;230 czlowiek, to tylko roboty sobie narobi :twisted:
Awatar użytkownika
_ninetta_
1000p
1000p
Posty: 1361
Od: 19 maja 2010, o 01:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój fijoł 3

Post »

Przede mną też trochę zakupów na nowo powstałą rabatkę.
Peonie należą do moich ulubionych kwiatów (po różach oczywiście), kwitną krótko ale za to jak!
Ja już jesienią kupiłam 4 doniczki peonii ale nazw nie pamiętam, bo pies pozrywał etykiety :?
Kronenburg bardzo ładnie się prezentuje na tle błyszczących liści.
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 3

Post »

Jule, ale jaka przyjemna to robota :D
Aneta, znalazłam miejsce, gdzie mają w ofercie Niemcewicza, a ta piwonia bardzo mi się podoba :D Szukam piwonii delikatnej, ale jakoś nie wpadła mi w oko. U mnie zniszczeń dokonują koty, niezła banda, bo w tej chwili 7. Jest po kim sprzątać :evil:

Miodunka też się sieje :D Dostałam jedną rozetkę trzy lata temu, a wyrosła całkiem duża roślina.
Obrazek
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3035
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Mój fijoł 3

Post »

Ewo nowy wątek i która to już strona :shock: :shock: ja przez te zawirowania świąteczne na forum z doskoku a tu na każdym kroku zmiany ................. tak jak po sprzątaniu nic nie mogę znaleźć bo wszystko leży na swoim miejscu :;230 :;230 :;230
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Mój fijoł 3

Post »

Takie pstrokate, to jednak nie moj swiat :wink: Nie wiem dlaczego, bo liscie z biala czy zolta obwodka mi sie bardzo-bardzo :roll:
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 3

Post »

Mirka, teraz to już z górki :D Człowiek w święta tylko siedzi i puchnie, dobrze, że w końcu mijają. Porządki bardzo mi się podobają:D
Jule, mało mam roślin o pstrych liściach, ale ta miodunka świetnie się sprawdza. Rośnie w wilgotnym, ciemnym miejscu na byle czym, bo na korzeniu ściętego jesionu. Rozjaśnia i zasłania paskudny zakątek.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”