Też się pochwalę jo_lina

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Też się pochwalę jo_lina

Post »

W zasadzie to nie wiedziałam, czy zakłądac nowy wątek, czy podpiąć się pod kogoś :lol:
zdecydowałam się założyć ;:216 trudno... chyba mnie nie wyrzucicie ;:191


Zdjęcia usunięto z hostingu.
bab...
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Baaarzo dobrze , że założyłaś nowy
Nie miesza się wszystko.
Sugeruję, aby jak ktoś chce podzielić się fotkami ze swojego ogrodu też zakładał nowy wątek - zresztą wg uznania... / zostawiam w tej materii pełną dowolność.
:D

PS. Jak mogłaś pomyśleć o wyrzucaniu: praktycznie dzieje się to tylko wtedy gdy ktoś innych obraża - na to "jestem uczulony"
Bez obaw pisz dużo i śmiało - błędy skoryguję lub czasami może coś wskażę /zasugeruję..
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Widzę, że terenu masz sporo. Nie to co my działkowcy od 300 do 500 m2. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

Dzięki Adminie :lol: do tej pory walałam się po różnych kulinarnych forach, na tym dopiero raczkuję, raczej się człowiek podpinał z fotkami, żeby tysiaca wątków nie było... a tak to mi sie podoba ;:11 własny wątek :lol:

Erazmie, moja działeczka ma 1500 m, było łyse pole przy lesie :lol: teraz na jednej trzeciej działki zapuszczamy jak włosy na głowie lasek, co się sam wysiał brzozowo-sosnowy ;:224

będę jeszcze wklejała przy okazji, no wiosennych to juz nie warto, choć piękne były... wczoraj mi akumulatorki padły w aparacie i nawet nie zgrałam wszystkich ostatnich

cieszę się, że podoba Wam się moja działeczka :wink:

a takie 300-500 m są cudne, bo są całkiem zagospodarowane, mój Tato ma taką, mogłabym też wkleić jeśli pozwolicie, bo mój Tato ma artystyczną duszę 8)
Dociekliwy

Post »

jo_lina pisze:mój Tato ma taką, mogłabym też wkleić jeśli pozwolicie, bo mój Tato ma artystyczną duszę 8)
Bardzo prosimy . Jeżeli tato ma artystyczną duszę to i coś ciekawego ma na swej działeczce , a to warto zobaczyć .
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Ja też przyłączam się do prośby Dociekliwego.
Pozdrawiam Andrzej.
Timka

Post »

Takie 1500 metrów to już jest coś
zresztą widać na zdjęciach ,piekna działka
Bardzo mi sie podoba pomysł z laskiem :P
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

1500m2 da się nawet lepiej zagospodarować niz takie 300-500m2, bo znajdzie się miejsce na wszystko czego dusza zapragnie ;:60 ...no może na prawie wszystko :wink: Zawsze się z czasem wymyśli co by się jeszcze mogło mieć a już się nie zmieści :wink:
Napisz jo_lina jaki masz plan na tę działkę oprócz tych drzewnych nasadzeń? Masz już jakąś wizję co, gdzie, jak i dlaczego tak, a nie inaczej :?: ;:122
Broniusz
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

dzięki Timka ;:180

to teraz muszę się wstydzić, dałam plamę jak nic ;:131
przeszukałam fotki taty działki i za bardzo nie miałam co wybrać... ani nawet jeszcze nie byłam w tym roku..
poprawię sie przy okazji :lol: a teraz to co się nadaje do publikacji



Zdjęcia usunięto z hostingu.
bab...
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Bardzo ładna jest działeczka taty. :lol: Tylko ta trawa i mlecze... ;:113
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Rzeczywiście ładne to :D I podoba mi się to kontrastowe połączenie kolorów-widać artystyczną duszę Taty :wink: I płot niczego sobie 8)
Broniusz
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

broniusz, ta działka to długa kiszka ;:198 i to największy ból...
ale nie jest tak źle, jak na razie to jest tak: na końcu tej kiszki jest "lasek", po środku drzewa i krzewy owocowe, to jakby do połowy działki, a reszta to jakby część "mieszkalna" :lol: oczko, skalniaczek, i "domek" czyli barakowóz
niestety, panuje susza, gleba jestr piaszczysta, a my jeździmy na weekendy bo to za miastem, więc nie ma mowy o prawidłowym podlewaniu :cry:

trochę jeszcze mojej:
takie gwiazdy (nie mapiętam jak się te skalniakowe roślinki nazywają ;:123 ) kwitły w ubiegłym roku
Obrazek


nocna działeczka :lol:



Zdjęcia usunięto z hostingu.
bab...
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

Erazm pisze:Bardzo ładna jest działeczka taty. :lol: Tylko ta trawa i mlecze... ;:113
chyba sobie focha strzele za Tatę ;:224 mlecze są fajne ;:191
no dobra, nawet nie wiem, może teraz randapem Tata je potraktował, ja mam o wiele gorsze takie kłączowate chwaściska co też kwitną na żółto :evil:

broniuszu, płotek Tata wymyslił, bo jak kupił ta działeczkę to takie paskudne słupy juz stały, to wykombinował, że takie listeweczki nadadzą uroku, a poza tym maja pieska rodzice, więc przydał się :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”