Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Obrazek


Mam na imię Jadzia i jestem 70-cio letnią emerytką i babcią . Razem z moją wnuczką uprawiam wiejski ogródek , który sprawia mi wiele radości . Jak jadę na ogródeczek to czuję się lepiej , i w pełni mogę korzystać z ciszy i wiejskiego spokoju. Mieszkam w mieście i jak tylko mogę wsiąść na rower to jadę do mojego ogródka ( 4 km w jedną stronę ).
Teraz jest jesień i mam więcej czasu , u córki podziwiałam Wasze wspaniałe ogrody . A ponieważ życie zaczyna się na emeryturze postanowiłam nauczyć się obsługi komputera by móc przedstawić wam mój ogródek

Jadzia
Awatar użytkownika
Jatra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3244
Od: 18 sie 2011, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie-wlkp
Kontakt:

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

:wit
Witaj babciu Jadziu ;:196 , jeśli pozwolisz to będę do Ciebie sie tak zwracać .
Ja też mieszkam na wsi ,cieszę się ,że mogę przywitać Ciebie jako pierwsza ;:162 ;:162

Już nie mogę doczekać się zdjęć Twoich roślin :tan

Bardzo ciekawie zapowiada się Twój wątek .Na zdjęciu widać ,że jesteś na wystawie kwiatów co świadczy o Twojej wesołej naturze . :tan

Zostawiam ślad abyś mi nie zaginęła . :tan
Awatar użytkownika
zwkwiat
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3082
Od: 12 lut 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pow. legnicki

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Jadziu, podobnie jak Ty jestem babcią na emeryturze, mieszkam na wsi od niedawna, mam ogród, który w miarę możliwości i sił staram się doprowadzić do takiego stanu aby choć w części przypominał ogrody z forum.
Witam Cię i zapraszam do niego na spacer.
Ogród zwkwiat,cz.aktualnaSzydełko
"Nie starzeje się ten, kto nie ma ma to czasu." Benjamin Franklin
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Witaj imienniczko , bardzo mnie ucieszył Twój wątek , bo daje nam do myślenia , że nigdy nie jest za póżno na naukę .

Napisz , proszę co nieco o swoim ogrodzie wiejskim , o swoich roślinach .

Na Forum jest więcej Tobie podobnych ; i babć o tym samym imieniu i emerytek , które teraz mogą oddać się w pełnym wymiarze swej pasji , jaką jest ogród . Też jestem babcią , ale jeszcze nie na emeryturze .
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Jak miło że ktoś mnie odwiedził . Mam nadzieję ,że nauczę się wstawiać na moją stronę zdjęcia(pierwsze wstawiła mi córka ).. Obecnie uczę się pisać i obsługiwać klawiaturę .jutro postaram się wstawić zdjęcie z mojego ogródka.O tej porze kwitną tylko róże i chryzantemy.
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

witaj babciu Jadziu na forum .Widzę nauka szybciej wchodzi do głowy niz mi :;230 .Będę zagladał
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

To i ja się przywitam z Tobą babciu Jadziu. Jestem na emeryturze już sporo lat, ale niestety chociaż jestem w wieku babciowym, wnuków jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że kiedyś syn mnie uszczęśliwi wnukami, ale młodym dziś się nie spieszy. Czekam na dalsze zdjęcia z Twojego ogródka, a napisz przy okazji gdzie masz ogród, skąd jesteś, zawsze to lepiej i łatwiej poznać się. Najłatwiej nauczyć się obsługiwać komputer metodą prób i błędów - tak ja się nauczyłam i dalej się uczę. Życzę powodzenia. :wit
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
Izabela
100p
100p
Posty: 115
Od: 17 paź 2011, o 21:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Witaj, Jadziu :wit ( tu wiek nie ma znaczenia) wszyscy jesteśmy tak samo ogrodowo zakręceni

Miło ze do nas dołączyłaś ,czekamy na fotki z ogrodu :wink:
Pozdrawiam i zapraszam do mnie Izabela :):)
Na Piastowskim szlaku
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Ale fajnie,że do nas Jadziu dołączyłaś ;:196 Witam i też czekam na dalszą część ;:65
Jaka fajna z Ciebie babcia. Na rowerze jeździsz, komuter będziesz miała w jednym paluszku, fotki sama sobie wstawszi i jeszcze nas zazkoczysz swoim ogrodem :heja :tan
Ja do komutera to byłam tępa, ale dziewcze jakoś mnie nauczyło obsługi..........tu kliknij, a tu zamknij :;230
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3612
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Wspaniale, że są takie Jadzie, które przyznają się do wieku i wnuków. W obecnej epoce, gdy propaguje się wieczną młodość, nie stracić zdrowego rozsądku, to cenne. Trochę teraz pozmieniało się, uczymy się od dzieci. Kiedyś rodzice byli najmądrzejsi, a teraz obsługi komputera nauczył mnie syn, no cóż, był w liceum w klasie informatycznej. Teraz czasami coś mi wnuk podpowie, ale przecież on poznawał literki w komputerze.
Bardzo mnie, Imienniczko, Twój wpis ucieszył, bo właśnie zastanawiam się, gdzie urządzić za parę lat huczną 70-siątkę. Ja też na działkę jeżdżę na rowerku, ale mam chyba o połowę bliżej. Wiadomo - rower - samo zdrowie, zalecany na wszelakie dolegliwości prawie na równi z pływaniem. No a działka, ogrodnictwo - chyba nie ma równie zdrowego zajęcia. Jako zawód może nie w tym stopniu, bo ta chemia.... A my możemy sobie pozwolić na to, by nie truć.
Witam i cieszę się, że będziesz z nami.
Waleria
Awatar użytkownika
Aisyrk
1000p
1000p
Posty: 1198
Od: 18 sie 2008, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Witaj, Jadziu! Ja też zbliżam się do 70-tki, też uprawiam działkę, i też jeżdżę na rowerze, nie tylko na działkę, ale i trochę dalej. Dobrze zrobiłaś dołączając do nas.
"....na betonie kwiaty nie rosną ..."
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

:wit

Moja nauka na komputerze trwa . Dziś byłam na działce zrobiłam jesienne zdjęcie i zaznawałam ciszy i spokoju . Pełen relaks.
Dziękuję wszystkim za wsparcie . Mam ogromny stres z tym zdjęciem . dobrze ,że mam młodych domowników i mnie wspierają już 3 raz mi nie wychodzi wklejenie tego zdjęcia :;230 .
Ale obiecałam i już jest

Obrazek

to jest moja jesienna działka. Zdobią ją teraz astry jesienne chryzantemy i rozchodnik okazały.
Obrazek
jestem zadowolona , bo wkleiłam 2 zdjęcia . A większość prac na ogrodzie mam zakończonych .
Dziękuję ,że mnie odwiedzacie
Jadzia
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród 70-cio latki - na emeryturze zaczyna się życie

Post »

Świetne chryzantemy :D Dużo młodsza jestem od Ciebie, a tak samo uczyli mnie synowie :D Ciekawa jestem wyglądu Twojej działki latem, na pewno było pięknie.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”