Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Mnie kusi żeby jeszcze jakąś wysoką trawkę kupić-mam trochę miejsca przy ogrodzeniu, ale płot czeka na ułożenie i się zastanawiam, czy mi tej trawki nie zadepczą.
Muszę zadzwonić do Małgosi i się umówić, więc pewnie dotrę. Jutro robię sobie wolne-zapytam Gosi jak z czasem stoi :D
Awatar użytkownika
agnieszka72
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3848
Od: 22 lip 2008, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Wpadam i ja :wink: .
Dałaś różami po oczach.......choć bliższe memu ;:167 są Twoje widoki ogólne-zawsze mnie zachwycają .
Proszę o jeszcze :D .
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Agusiu, myślę, że apetyt na zakupy 'już, teraz' są charakterystyczne dla zapalonych ogrodników z pasją :) mnie również ciężko odkładać coś na kolejny miesiąc czy sezon, zwłaszcza jeśli upatrzyłam coś naprawdę wyjątkowego i chcę to mieć natychmiast ;) summa summarum, to dobrze, że czasami nasi partnerzy potrafią ostudzić nasze zapędy, bo przynajmniej ja nie raz zapominam niemal o całym świecie w zakupowo-ogrodowym szale ;)
tak czy inaczej, rozplenicę i Zebrinusa warto mieć :)
Bożenko, witaj :) dobrze, że się nie zgubiłyśmy ;) dziękuję też jak zawsze za miłe słowa ;:196
pogoda u mnie zbliżona do Twojej... chłodno, pochmurno, nieprzyjemnie... weekend ponoć ma być ładniejszy!
Małgosiu, to nie ja zasuwam, to wątek ;) Twoja różanka się zrobi... jak nie teraz, to wiosną ;:196
Madziu, wysokie trawy są bardzo atrakcyjne w ogrodzie - zwłaszcza teraz, gdy przepięknie kwitną...
gdybyś była u Gosi późniejszym popołudniem jutro, to daj znać - zapraszam na kawę :)
Agnieszko, witaj! :) super, że podobają Ci się moje róże... jeśli pogoda pozwoli, to wstawię jakieś zdjęcia po powrocie do domu ;:196
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Mam u siebie 3 rodzaje traw, ale jedna jest szczególnie uwielbiana przeze mnie, same kłącza nie są wysokie za to kłosy mojego wzrostu prawie- czyli ogromne 160 cm :;230 :;230 :;230 :;230,. Kompletnie nic jej nie zjada, ani nie choruje.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Madziu, kłosy są Twojego wzrostu??? :shock: mów mi zaraz co to za trawa! :lol:
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

No to jestem :lol: Zapisuję się , co by nie przegapić. :)
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Zabij mnie, a Ci nie powiem str.2 mojego wątku fotka pt.abstarkcja :;230 (tam jeszcze są małe kłosy). Kupiłam ją we Floriall, chyba w maju. Może ktoś rozpozna. Zrobię dzisiaj bardziej dokładną fotkę, może łatwiej będzie zidentyfikować :roll:
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Pozwolisz, że wkleję w ramach identyfikacji?
Później mogę usunąć
Obrazek
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Madziu, zrób może jeszcze zbliżenie na listeczki, bo faktycznie kłosy tej Twojej trawy są wyjątkowo długaśne i warto byłoby wiedzieć co to za odmiana :)
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

tak będzie ok?
Obrazek
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

....a ma biały paseczek przez srodek bo u mnie tak wyglada miscant chiński 'Gracillimus' a z żółtym wiekasza jeszcze spartyna grzebieniasta bardzo ładnie szumi i ma cudowne kłosy.
Ale pewno to inna trawka tyle ich jest a co jedna to ładniejsza bardzo je lubie bo nadaja lekkości ogrodowi i troche romantyzmu 8-)
;:196
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Aga wpadłam tu przez przypadek, zahipnotyzowana pięknymi różami, powędrowałam dalej, a że nie doczekałam się kolejnych zdjęć przeszłam do poprzednich wątków ( fakt trudno za Tobą nadążyć :;230 ) tempo masz niesamowite w opisie jak zarówno w pracach działkowych. Jeśli to wszystko powstało przez cztery lata toż to normalnie szok (myślę, że te brzózki chyba były), ale wkomponowane to wszystko super, ekstra aranżacje. Ile metrów ma Twój ogród jakoś nie znalazłam, albo przeoczyłam, ale na malutki to on raczej nie wygląda.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Madziu, Dana - moim zdaniem to jedna z odmian miskanta; jaka - nie jestem w stanie stwierdzić :) mój na pewno ma podobne kłosy do Twojego, ale inne 'listki'. Za to podpisuję się pod stwierdzeniem, że szumiące i kwitnące trawy w ogrodzie dodają mu romantycznego klimatu :)
Iwonko, serdecznie witam Cię po raz pierwszy (i mam nadzieję, nie ostatni ;))... cieszę się, że spodobały Ci się migawki z mojego ogrodu - wpadnę zaraz do Ciebie z rewizytą, jeśli pozwolisz :)
Mój ogród kończy na jesieni 5 lat i ma 1350m2. Spróbuję dziś zrobić nowe zdjęcia, ale pogoda wciąż pod psem...
dziękuję za wszystkie miłe słowa!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”