Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
britvictango
200p
200p
Posty: 451
Od: 3 cze 2010, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

To powiedz gdzie i co chcesz zamówić to i ja pomyślę nad wspólnym zamówieniem :)
Aha, i jak się nudzisz to sprawdź czy gałązki spod przysypu nie wylazły :)
"Głupota też jest pewnym sposobem używania umysłu"
Ja na działce: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42184" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Mireczko śliczne są ;:138 i pomyśleć że tak długo się przed nimi broniłam :wink: Zamów a jak będziesz dzieliła pamiętaj o mnie chętnie odkupię :D w ogóle pamiętaj że na wiosnę zamawiam paczuszkę z dalii i żurawek ;:180 ;:196
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Witaj Mireczko ;:7
Niedziela to zawsze taki dzień, kiedy jakoś tak nie wypada specjalnie pracować w ogrodzie.
A dla nas , pracujących , - no cóż dusza cierpi - roboty sporo czeka , a tu klops.
Czasami coś po cichutku się skubnie, ale już grubsze prace czekają. ;:170
Widzę, że żurawki całkiem Cię opanowały. Dzisiaj na naszym lokalnym kiermaszu mniej ich było niż tu - u Ciebie. :lol:
:wit
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

śliczne te Twoje dalie i żurawki piękne też mam kilka i marzę o następnych :oops:
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

śliczne te Twoje dalie i żurawki piękne też mam kilka i marzę o następnych :oops:
Awatar użytkownika
agnieszka72
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3848
Od: 22 lip 2008, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

1.Dalie :evil:
2.Jeżówki :roll:
3.Brunerki :?
4.Żurawki :shock:
5.ja na 5 stronie :;230 .
Nie wiem co to się z Tobą porobiło-priorytety się pozmieniały czy co?
Trzeba Cie naprostować ;:14 :lol: .
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3035
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Leszku sprawdzę :wit

Gosiu część żurawek jest posadzonkowanych tylko pytanie jak przetrwają zimę :?: Dalie tak dostały w kość lipcowymi podtopieniami ( część po prostu wygniła ) , że aż sie boję co przetrwa do wiosny

Krysiu ja posadziłam koleusy do doniczek w domu to nikt nie widział :;230 :;230

Igor jak tak czytam na forum to każdemu jakaś tam żurawka padnie ( dobrze , że każdemu co innego - jest szansa na odbudowanie zbiorów ) ;:108

Roza witam i zapraszam :wit

Aga mnie wcale nie trzeba naprostowywac , dalie były moją fascynacją w czasach gdy o żurawkach wiedziałam tyle , ze są ale nawet nie umiałabym wskazać które to konkretnie rośliny :;230 :;230 .Brunery , jeżówki tak ale żurawkom nie zagrożą , za to hosty .............. o to poważna konkurencja :;230 :;230 :;230 nie wiem , która fascynacja zwycięży ;:108


NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKU!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Po pierwsze utopiłam komórkę ( na amen jak ją wyciągnełam to już było po ptakach ;:14 ;:14 ) oczywiście wszystkie numery zapisane szlag trafił , musze iść do banku , bo konto na utopiony numer jest , do szkoły i pewnie jeszcze w kilka miejsc , o których sobie przypomne w trakcie ;:14 , no i zorganizowac nowy telefon.

Chciałam pododawac zdjęcia ale Tinypic się na mnie wypiął ostatecznie i nawet nie pokazuje moich zdjęć , które są tam wstawione , nie reguje na moje logowanie ;:223

Czyli jak tak sie fajnie zaczęło wyobrazam sobie co będzie dalej ;:14
evastyl
1000p
1000p
Posty: 1933
Od: 13 sie 2009, o 18:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Mirko imponująca zrobiła się Twoja kolekcja żurawek . Brunerki Ok na Variegata mam chrapkę .
Agnieszko po prosu Mirka jest "elastyczna " wszystkie roślinki trzeba mieć w ogródku a nie tylko żurawki i żurawki ...chociaż Agnieszka troszkę ostatnio zboczyła z drogi i bawi się w róże .... :;230
...myślę że żurawki wygrają bo można na nie patrzeć nawet zimą a po hostach tylko zgniłe liście .
...a może chociaż kartę sim się da uratować na niej pewno coś zostało ... będzie dobrze...nie przejmuj się ...
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Wczoraj Imageshack walczył ze mną do upadłego, ale się poddał :;230 Planetarna kolekcja robi wrażenie, nie mam żadnej z tych żurawek. Ale wiele sezonów przede mną :D Mnie kręcą głównie róże, choć hosty i żurawki się pomnażają.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Na szczęście poniedziałek już zmierza ku zachodowi ;:196 :wit
Jestem, żyję, pracuję nieogródkowo :evil: i nie mam czasu chronicznie - może jak się skończy wrzesień, to będzie lepiej, bo nie mam czasu dokładnie przejść się po Twoim ogródku :lol:
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
marzanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3910
Od: 21 lut 2010, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

ZAMÓWIĆ !!!! bo gdzie ja biedna będę je podziwiała jak nie u Ciebie ;:196 (mówię o wyliczance żurawkowej)
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Miruś no wczoraj późnym wieczorem Tiny ruszył ;:108 dzisiaj dała się zalogować i znów stoi ;:14 Wredota, popieram zdenarwoaanie, o komórce nie wspomnę, a może jakiś notesik z numeram?
Zamierzchłe czasy co :;230 też wszystkie numery trzymam w komórce :roll:
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3035
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Ogródkowy galimatias Mirki cz. 3

Post »

Ło matko jak ten czas leci , dopiero co był feralny poniedziałek , a tu już piątek jest :shock: :shock:

Nie było tak najgorzej . Z telefonu dało się odzyskać kartę SIM i straciłam tylko numery zapisane na telefonie ( zapisane na karcie są :heja :heja ) , no i zyskałam nowy telefon :lol: :lol: ( od męża na pocieszenie :tan )

Ewo Agnieszka zaczęła sie bawic w róże , widziałam , strach pomyśleć co będzie dalej :;230 :;230 A w ogóle to coraz mniej nas , różanych oportunistów na forum :cry: najpierw Marta się wyłamała , teraz rejteruje Agnieszka ............... zostanę sama bez róż :;230 :;230

Igor uratowana , dzięki za rady z PW :wit :wit

Ewo pomnażaj hosty i żurawki ;:108 ;:108

Aniu nie mam czasu chronicznie już dwa lata - zdążyłam się przyzwyczaić :wink: :wink:

Marzanko zamówiłam :lol: :lol:

Jolu numery w notesiku , może to jest i pomysł , tylko jak by było trzeba to tego notesika za Chiny nie mogłabym znaleźć :;230 Tiny chyba ruszył , bo dzisiaj pokazuje co trzeba

Znowu piękne słońce i na pochwałę ślicznej jesieni zakwitł u mnie ......................... liliowiec :

Obrazek

Obrazek X- Factor sie nazywa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”