Mój ci On...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
dalekiport
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1138
Od: 14 gru 2010, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia / Nowe Polaszki
Kontakt:

Re: Mój ci On...

Post »

Witaj Mirko,przeczytałam Twój wątek od deski do deski,bardzo mi się podoba,że tak szczerze pisałaś o swoich trudnych początkach na forum np. z wklejaniem zdjęć itp. Masz super ogród i tyle jeszcze możliwości przed Tobą jeśli chodzi o nowe nasadzenia. Bardzo mi się podoba Twój styl narracji i opowieści o różnych szczegółach jakbym tam naprawdę była.Będę z wielką przyjemnością do Ciebie zaglądać. :wit
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Grażynko :lol: "moje" ślimaki nie wykazują żadnego zainteresowania nachyłkiem :;230 Nie zauważyłam przynajmniej,no ale skoro Ty ostrzegasz...Zaraz z rana tam pobiegnę :wink: Amatorko015jak miło słyszeć pochlebne słówka :heja A mi się wydawało,że pospieszyłam albo spóżniłam się z założeniem wątku,że najlepiej zrobić to wiosną,bo ogród wtedy budzi się i rozwija razem z wątkiem.Ale precz obawy,przecież tu sami znawcy tematu i cierpliwie poczekają do wiosny,żeby zobaczyć przebudzenie mojego ogrodu :;230 Rzeczywiście,mam już trochę roślin i krzewów,ale ciągle się rozglądam,jak mijam miejsca z tym towarem :wink: Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzania mnie i komentowania moich poczynań,nawet krytyki,bo,jak u kogoś napisała Grażynka;każdy z nas jest inny i co innego lubi(sens ten sam,słów pewnie innych użyła :lol: )
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Nawet nie wiesz,jak mi miło,że Ci się podoba,bo człowiek szczerości czasami żałuje.Wpadaj,komentuj,doradzaj....najwyżej nie posłucham :;230 A nawet jak ten dalekiport jest daleki,to i tak w nim zacumuję :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
dalekiport
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1138
Od: 14 gru 2010, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia / Nowe Polaszki
Kontakt:

Re: Mój ci On...

Post »

Cumuj jak często zapragniesz, będzie mi bardzo miło,ja też sobie będę zaglądać co rusz do Ciebie :)
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Kogro sprawdziłam,nachyłek nie cieszy się zainteresowaniem ślimaków,na szczęście :tan Obrazek
Męczennica obsypana mnóstwem pąków.Będąc w Irlandii widziałam żywopłoty z passiflory.Ale tam zimą temperatura spada do +2.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek
I moje daturki nieśmiało zaczynają kwitnienie,żółta też już w rozkwicie ale nadal nie mam czym ją sfotografować :cry: Obrazek
Wrzucam zdjęcie moich traw, mizernych na razie,po to,aby móc porównać je za jakiś czas.Podobno są bardzo ekspansywne,posadziłam je wiec w ograniczniku ze starego lenteksu :;230 A co,nie będą mi łazić po ogrodzie.Tę metodę zastosowałam też w tym roku wobec migdałka,jest taka niska odmiana,pięknie kwitnąca ale rozrasta się to...
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój ci On...

Post »

Jak dobrze, że do Ciebie zajrzałam. Spostrzegłam, że będzie mi brakować bramki na pnącza między planowaną rabatą trawiastą a miejscem przed domem. Przydałaby się dróżka w dodatku. Plany piękna rzecz :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek
Zdjęcie zwykłego kwiatka z niezwykłą historią:pośrodku oman po kwitnieniu,bo w trakcie żadnego fotografa nie mogłam uchwycić :)
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci On...

Post »

To się cieszę, ale mój padł ofiarą wiosną.
Więc być może one lubią tylko młode pędy.
A może u Ciebie brak ślimaków i w tym przypadku tylko się ciesz.
Grażyna.
kogro-linki
dawidbanan
---
Posty: 7593
Od: 29 cze 2009, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci On...

Post »

Passiflora śliczna :)
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Ślimaków Grażynko ci u mnie dostatek :cry: Przy wiosennym pieleniu znajdowałam całe kupeczki maleńkich i już wtedy się z nimi rozprawiałam ,ale uchowało się ich dostatecznie dużo.Dawidzie ,patrząc na kwiat Passiflory człowiek zastanawia się ;skąd natura czerpie pomysły :wink: To naprawdę misterna robota :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek
Jedyna moja hortensja z tego gatunku.Choć w tym roku jest jakby mniej okazała,dostrzegam jej piękno,niezawodność i wiem,że ma wiele krewniaczek,które,wcześniej czy póżniej ,wzbogacą mój ogród :heja Obrazek
Rosły sobie kiedyś trzy cyprysiki w donicy drewnianej,skrzyni raczej,zrobionej przez męża na moją prośbę.Ładnie rosły,równo rosły ...do momentu,kiedy mąż cofając nie zmiażdżył zderzaka o tę właśnie kompozycję ;:121 Po krótkiej wymianie zdań,cyprysiki znalazły nowe miejsce,przeżył tylko jeden :cry:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek
Lubię astry,jesienią ożywiają ogród a że nie mam ostatnio czasu na sianie i pielęgnowanie jednorocznych,kupiłam kilkanaście sadzonek w odmianach.Czasami to naprawdę lepiej dać zarobić ludziom;obie strony zadowolone :wink: Obrazek
A to zdjęcie dedykuję koleżance dalekiport aby utwierdzić ją w przekonaniu,że niańczy swój ogród w wyjątkowym miejscu,podczas,gdy inni drżą o swoje krzewy(bezproblemowe) :wink: Rósł pięknie i co go je...mu się stało?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”